haha, odlična slika
Autor: zlato-picka | 22.11.2011. u 23:27 | opcije
Jel'da? I svi slatki, ali nekak beživotni...
Autor: vegavega8 | 22.11.2011. u 23:29 | opcije
taman za izložbe
al samo dok kiša ne padne
Autor: zlato-picka | 22.11.2011. u 23:31 | opcije
Ma, prave frendove moš i oprati! (Samo se neki stisnu.)
Autor: vegavega8 | 22.11.2011. u 23:32 | opcije
dona me opet bari
odoh spavati dok me ne zaprosi
da se ne bi prenerazila, navodno je nenaviknuta na odbijanje
odbila se samo par puta
glavom od police za knjige kad je s istom na glavi vježbala otmjen hod
ne bi ni to da nije bukovski težak
tvrdi uvez i malo deblje korice
Autor: zlato-picka | 22.11.2011. u 23:35 | opcije
a onda ih ispeglaš i kvit
Autor: zlato-picka | 22.11.2011. u 23:36 | opcije
al šta s ovima uštirkanih čipaka
to se lipi na peglu i blidi u pranju
Autor: zlato-picka | 22.11.2011. u 23:36 | opcije
zaprčavaš me
odo
bog. živila. noć
Autor: zlato-picka | 22.11.2011. u 23:37 | opcije
Eh, oprosti, malo sam te odmijenila s drončikom!
Autor: vegavega8 | 22.11.2011. u 23:38 | opcije
Ja imam čipke, ali nemam čipkastih prijatelja. Gadno je s onima na baterije, jesemti, te fakat ne smiješ zaliti!
Autor: vegavega8 | 22.11.2011. u 23:38 | opcije
haha, neka si
idem pročitati
oš biti kuma?
Autor: zlato-picka | 22.11.2011. u 23:44 | opcije
Ne mogu, zlatopičko, ne bi bilo pošteno! Obje znamo da ona zapravo želi mene :-((
Autor: vegavega8 | 22.11.2011. u 23:47 | opcije
odmah sam znala da me namjerava iskoristiti mladu i zelenu
Autor: zlato-picka | 23.11.2011. u 0:04 | opcije
Pokvarenkuša jedna! Nije ni čudo što brani plagijatore ;-))
Autor: vegavega8 | 23.11.2011. u 0:07 | opcije
Morat ću svake večeri malo popričati s drončikom, divno me uspava... U stvari, trebalo bi je patentirati kao sredstvo za uspavljivanje, ali izdavati isključivo na recept i u malim dozama, da ne postane fatalna. Laka vam noć!
Autor: vegavega8 | 23.11.2011. u 0:10 | opcije
oće ona titulu
dočepala bi se diplome na smjeru tiskanje na ž. studijima
mene ona iskreno voli, samo još ne zna, nezrela je
kopiram sliku
ajd cmok kuma
Autor: zlato-picka | 23.11.2011. u 0:10 | opcije
