haha, odlična slika

Autor: zlato-picka   |   22.11.2011. u 23:27   |   opcije


Jel'da? I svi slatki, ali nekak beživotni...

Autor: vegavega8   |   22.11.2011. u 23:29   |   opcije


taman za izložbe
al samo dok kiša ne padne

Autor: zlato-picka   |   22.11.2011. u 23:31   |   opcije


Ma, prave frendove moš i oprati! (Samo se neki stisnu.)

Autor: vegavega8   |   22.11.2011. u 23:32   |   opcije


dona me opet bari
odoh spavati dok me ne zaprosi
da se ne bi prenerazila, navodno je nenaviknuta na odbijanje
odbila se samo par puta
glavom od police za knjige kad je s istom na glavi vježbala otmjen hod
ne bi ni to da nije bukovski težak
tvrdi uvez i malo deblje korice

Autor: zlato-picka   |   22.11.2011. u 23:35   |   opcije


a onda ih ispeglaš i kvit

Autor: zlato-picka   |   22.11.2011. u 23:36   |   opcije


al šta s ovima uštirkanih čipaka
to se lipi na peglu i blidi u pranju

Autor: zlato-picka   |   22.11.2011. u 23:36   |   opcije


zaprčavaš me
odo
bog. živila. noć

Autor: zlato-picka   |   22.11.2011. u 23:37   |   opcije


Eh, oprosti, malo sam te odmijenila s drončikom!

Autor: vegavega8   |   22.11.2011. u 23:38   |   opcije


Ja imam čipke, ali nemam čipkastih prijatelja. Gadno je s onima na baterije, jesemti, te fakat ne smiješ zaliti!

Autor: vegavega8   |   22.11.2011. u 23:38   |   opcije


haha, neka si
idem pročitati
oš biti kuma?

Autor: zlato-picka   |   22.11.2011. u 23:44   |   opcije


Ne mogu, zlatopičko, ne bi bilo pošteno! Obje znamo da ona zapravo želi mene :-((

Autor: vegavega8   |   22.11.2011. u 23:47   |   opcije


odmah sam znala da me namjerava iskoristiti mladu i zelenu

Autor: zlato-picka   |   23.11.2011. u 0:04   |   opcije


Pokvarenkuša jedna! Nije ni čudo što brani plagijatore ;-))

Autor: vegavega8   |   23.11.2011. u 0:07   |   opcije


Morat ću svake večeri malo popričati s drončikom, divno me uspava... U stvari, trebalo bi je patentirati kao sredstvo za uspavljivanje, ali izdavati isključivo na recept i u malim dozama, da ne postane fatalna. Laka vam noć!

Autor: vegavega8   |   23.11.2011. u 0:10   |   opcije


oće ona titulu
dočepala bi se diplome na smjeru tiskanje na ž. studijima
mene ona iskreno voli, samo još ne zna, nezrela je
kopiram sliku
ajd cmok kuma

Autor: zlato-picka   |   23.11.2011. u 0:10   |   opcije


Dodaj komentar