A KAVA?

23.11.2011. u 7:10   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

Kakva kava? Ti ćeš ptičje mlijeko dobit:-))))
Jutrooo;-)

Autor: biserna   |   23.11.2011. u 9:07   |   opcije


Dodaj komentar