NEČU NEČU DIJAMANTE SUHO ZJATO BJIJANTE NI SAFIJE NI JUBINE SAMO ONA DA JUBI ME............
Autor: kjele | 24.11.2011. u 23:29 | opcije
A kaj bi ti s njima, mojim te? To tjebaš njoj dati pa da vidiš kak će te jubiti ;-))
Autor: vegavega8 | 24.11.2011. u 23:31 | opcije
JEBEŠ KJZNO I DIJAMANTE......SVE JE TO SAMO SNOBIZAM...JA SAM ZA NATUJIZAM.........
Autor: kjele | 24.11.2011. u 23:39 | opcije
I ja - ljeti ;-))
Autor: vegavega8 | 24.11.2011. u 23:41 | opcije
MA STAJNO..PA GOJI SE JAĐAMO..GOJI I ODJAZIMO..JAK TI NOĆ.
Autor: kjele | 24.11.2011. u 23:43 | opcije
čist zgodna kombinacija, baš je šteta što su te mice neukrotive
Autor: ANGELVER | 24.11.2011. u 23:49 | opcije
