NEČU NEČU DIJAMANTE SUHO ZJATO BJIJANTE NI SAFIJE NI JUBINE SAMO ONA DA JUBI ME............

Autor: kjele   |   24.11.2011. u 23:29   |   opcije


A kaj bi ti s njima, mojim te? To tjebaš njoj dati pa da vidiš kak će te jubiti ;-))

Autor: vegavega8   |   24.11.2011. u 23:31   |   opcije


JEBEŠ KJZNO I DIJAMANTE......SVE JE TO SAMO SNOBIZAM...JA SAM ZA NATUJIZAM.........

Autor: kjele   |   24.11.2011. u 23:39   |   opcije


I ja - ljeti ;-))

Autor: vegavega8   |   24.11.2011. u 23:41   |   opcije


MA STAJNO..PA GOJI SE JAĐAMO..GOJI I ODJAZIMO..JAK TI NOĆ.

Autor: kjele   |   24.11.2011. u 23:43   |   opcije


čist zgodna kombinacija, baš je šteta što su te mice neukrotive

Autor: ANGELVER   |   24.11.2011. u 23:49   |   opcije


Dodaj komentar