da joj daju koje zrno, ne bi krala
Autor: zlato-picka | 25.11.2011. u 10:47 | opcije
Ne krade ona od gladi, nego od pohlepe (i zavisti: htjela bi biti mačka, a ne kokoš) ;-))
Autor: vegavega8 | 25.11.2011. u 10:57 | opcije
ma najbolje da je puste malo
možda joj dođe iz kokošje guzice u glavu kad se počne daviti da kokoši ne love miševe
Autor: zlato-picka | 25.11.2011. u 11:07 | opcije
