da joj daju koje zrno, ne bi krala

Autor: zlato-picka   |   25.11.2011. u 10:47   |   opcije


Ne krade ona od gladi, nego od pohlepe (i zavisti: htjela bi biti mačka, a ne kokoš) ;-))

Autor: vegavega8   |   25.11.2011. u 10:57   |   opcije


ma najbolje da je puste malo
možda joj dođe iz kokošje guzice u glavu kad se počne daviti da kokoši ne love miševe

Autor: zlato-picka   |   25.11.2011. u 11:07   |   opcije


Dodaj komentar