ZA U UMU (I TKO ZNA GDJE SVE DRUGDJE) NEMOĆNE

Crveno zaokružen nadnaslov ukazuje da žena ima rubriku u kojoj objavljuje tekstove izabrane s drugih blogova. Smatram da bi trebala navesti s kojih, ali nije, hebga!

Crveno zaokruženo je link na moj blog. Mogla je napisati da je to link na moj blog, ali nije, hebga!
A da je uistinu tako, možete provjeriti ovdje: Link
Iako vjerujem da oni u umu i ostalim dijelovima nešto vitalniji od mede i andromede (gle rime!) te budniji od one koja svašta sanja i zapravo se nikad ni ne probudi ne trebaju ništa provjeravati: jer znaju. I jer prepoznaju.
Haug!
27.11.2011. u 22:02 | Editirano: 27.11.2011. u 22:13 | Prijavi nepoćudni blog | Dodaj komentar
tek sam sad vidjela i ovaj blog... na dnu slike vidis i naslov: Veze na ovaj post... neda mi se sad ici slikati ali ovo mi javlja kad te ocu linkati tam gdje treba...Naslov:REĆI ĆU TI TKO NISI
Veza:https://www.iskrica.com/weblogs/post.php?web=17749&log=426904
URL ne završava valjanim nazivom vršne domene
Naslov:REĆI ĆU TI TKO NISI
Veza:https://www.iskrica.com/weblogs/post.php?web=17749&log=426904
URL ne završava valjanim nazivom vršne domene
nekaj bloger brljavi... ili nije kompatibilan uvjek s iskricom . ne volim iskricu reklamirati... zato skrivam link.(hl).. . i bila sam sretna kad sam uspjela linkati kak je linkano... racunajcui sve cu kasnije ispraviti kak treba... no pogrjesila sam sto sam kliknula na +1, nadam se da znas kaj to znaci... a kliknula sam i na druge ikone... a to nisam trebala raditi... i tak je doslo do nesporazuma inace bih ti se javila i pitala za dozvolu, no tekst mi se zaista dopao i nisam htjela ga izagubiti...
no mene nest drugo zanima odkud tolika hajka? kaj je cilj uopce? nije mi jasno... posebno me zanima kak mi pisu na mejl, (stavila sam sve na blog ovdje/)a svi tvrde da nisu na iskrici a blogovi i komentari su na iskrici... ne znam zakaj bi netko googlao moj blog bez razloga? cemu sve ovo?
Autor: LickMe-EatMe | 29.11.2011. u 3:02 | opcije