PA RECITE ŠTO VAS LJUTI!

27.11.2011. u 22:34 | Editirano: 27.11.2011. u 22:41 | Prijavi nepoćudni blog | Dodaj komentar
nejebica mene, a tebe?
Autor: staranaivan | 27.11.2011. u 22:35 | opcije
Stari, jel se tebi prikazuje slika? Meni ne, ali maloprije jest.
Autor: vegavega8 | 27.11.2011. u 22:36 | opcije
mene ništa
Autor: vuklisicaa | 27.11.2011. u 22:36 | opcije
kakve slike su u pitanju, jel ono : ako ti se prikazuje ova stranica često, poduzmi ovo?
Autor: staranaivan | 27.11.2011. u 22:39 | opcije
Jock, neki bijesni stvorovi napadaju.
Autor: vegavega8 | 27.11.2011. u 22:40 | opcije
mene ne, zašto mene ne? neću tako, hoću nek i mene jebu demokratski!
Autor: staranaivan | 27.11.2011. u 22:41 | opcije
Jel se sad vidi? Ja vidim.
Autor: vevegaga08 | 27.11.2011. u 22:42 | opcije
i ja sam vidio, ali to ti nije nikakva pornografija, batali to!
Autor: staranaivan | 27.11.2011. u 22:43 | opcije
Nema u bijesu demokracije, stari moj!
Autor: vegavega8 | 27.11.2011. u 22:43 | opcije
a ima li demokracije u EU?
Autor: staranaivan | 27.11.2011. u 22:44 | opcije
Bumo vidli, rekoše slepci.
Autor: vegavega8 | 27.11.2011. u 22:44 | opcije
mene prepisivačina
al me razveseli koliko se naljute kad im kažeš da prepisuju
Autor: zlato-picka | 27.11.2011. u 22:51 | opcije