PA RECITE ŠTO VAS LJUTI!

27.11.2011. u 22:34   |   Editirano: 27.11.2011. u 22:41   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

nejebica mene, a tebe?

Autor: staranaivan   |   27.11.2011. u 22:35   |   opcije


Stari, jel se tebi prikazuje slika? Meni ne, ali maloprije jest.

Autor: vegavega8   |   27.11.2011. u 22:36   |   opcije


mene ništa

Autor: vuklisicaa   |   27.11.2011. u 22:36   |   opcije


kakve slike su u pitanju, jel ono : ako ti se prikazuje ova stranica često, poduzmi ovo?

Autor: staranaivan   |   27.11.2011. u 22:39   |   opcije


Jock, neki bijesni stvorovi napadaju.

Autor: vegavega8   |   27.11.2011. u 22:40   |   opcije


mene ne, zašto mene ne? neću tako, hoću nek i mene jebu demokratski!

Autor: staranaivan   |   27.11.2011. u 22:41   |   opcije


Jel se sad vidi? Ja vidim.

Autor: vevegaga08   |   27.11.2011. u 22:42   |   opcije


i ja sam vidio, ali to ti nije nikakva pornografija, batali to!

Autor: staranaivan   |   27.11.2011. u 22:43   |   opcije


Nema u bijesu demokracije, stari moj!

Autor: vegavega8   |   27.11.2011. u 22:43   |   opcije


a ima li demokracije u EU?

Autor: staranaivan   |   27.11.2011. u 22:44   |   opcije


Bumo vidli, rekoše slepci.

Autor: vegavega8   |   27.11.2011. u 22:44   |   opcije


mene prepisivačina
al me razveseli koliko se naljute kad im kažeš da prepisuju

Autor: zlato-picka   |   27.11.2011. u 22:51   |   opcije


Dodaj komentar