Divni su. :) Jutro :))
Autor: boooocka | 29.11.2011. u 9:41 | opcije
Bok, buc! Hehe, ne znam baš što će kućevlasnici reći na njihovo majstorisanje ;-))
Autor: vegavega8 | 29.11.2011. u 9:42 | opcije
Čuj, sigurno neće biti oduševljeni ;)
Autor: boooocka | 29.11.2011. u 9:44 | opcije
A kaj znaš, možda ovi odnose krupni otpad?
Autor: vegavega8 | 29.11.2011. u 9:47 | opcije
A možda samo prisluškuju neprijatelja? :D
Autor: boooocka | 29.11.2011. u 9:52 | opcije
a to je pizdičin eksterni disk
Autor: zlato-picka | 29.11.2011. u 9:55 | opcije
Haha. Skužila si na kaj aludiram :))
Autor: boooocka | 29.11.2011. u 9:57 | opcije
Hehe, čitaju napite prepiske!
Autor: vegavega8 | 29.11.2011. u 9:58 | opcije
*napEte - "napite" je očita frojdovska omaška! ;-))
Autor: vegavega8 | 29.11.2011. u 9:59 | opcije
Samo mislim da jedna fali. Hehe
Autor: boooocka | 29.11.2011. u 10:02 | opcije
Ne fali: ta čuva stražu dolje i koordinira akciju.
Autor: vegavega8 | 29.11.2011. u 10:05 | opcije
Haha! E onda je strategija i više nego dobra.
Autor: boooocka | 29.11.2011. u 10:16 | opcije
