STIGLI MAJSTORI

29.11.2011. u 9:24   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

Divni su. :) Jutro :))

Autor: boooocka   |   29.11.2011. u 9:41   |   opcije


Bok, buc! Hehe, ne znam baš što će kućevlasnici reći na njihovo majstorisanje ;-))

Autor: vegavega8   |   29.11.2011. u 9:42   |   opcije


Čuj, sigurno neće biti oduševljeni ;)

Autor: boooocka   |   29.11.2011. u 9:44   |   opcije


A kaj znaš, možda ovi odnose krupni otpad?

Autor: vegavega8   |   29.11.2011. u 9:47   |   opcije


A možda samo prisluškuju neprijatelja? :D

Autor: boooocka   |   29.11.2011. u 9:52   |   opcije


a to je pizdičin eksterni disk

Autor: zlato-picka   |   29.11.2011. u 9:55   |   opcije


Haha. Skužila si na kaj aludiram :))

Autor: boooocka   |   29.11.2011. u 9:57   |   opcije


Hehe, čitaju napite prepiske!

Autor: vegavega8   |   29.11.2011. u 9:58   |   opcije


*napEte - "napite" je očita frojdovska omaška! ;-))

Autor: vegavega8   |   29.11.2011. u 9:59   |   opcije


Samo mislim da jedna fali. Hehe

Autor: boooocka   |   29.11.2011. u 10:02   |   opcije


Ne fali: ta čuva stražu dolje i koordinira akciju.

Autor: vegavega8   |   29.11.2011. u 10:05   |   opcije


Haha! E onda je strategija i više nego dobra.

Autor: boooocka   |   29.11.2011. u 10:16   |   opcije


Dodaj komentar