BOLJE ZEKO POD ŠAPOM NEGO MAČOR NA GRANI

29.11.2011. u 23:39 | Prijavi nepoćudni blog | Dodaj komentar
Lijepa slika. Liči mi na crtež pastelama.
Autor: -IG_055 | 29.11.2011. u 23:43 | opcije
baš ljepa slika slatko
Autor: milkaniki | 29.11.2011. u 23:51 | opcije
A valjda su ih malo dotjerali za slikanje ;-))
Autor: vegavega8 | 29.11.2011. u 23:52 | opcije
Istinabog, zeko ne uspijeva prikriti paniku.
Autor: vegavega8 | 29.11.2011. u 23:53 | opcije
...a mačora probudili i prisilili. : ))
Autor: -IG_055 | 29.11.2011. u 23:54 | opcije
Da zbriše na drvo ;-))
Autor: vegavega8 | 30.11.2011. u 0:07 | opcije