Lijepa slika. Liči mi na crtež pastelama.

Autor: -IG_055   |   29.11.2011. u 23:43   |   opcije


baš ljepa slika slatko

Autor: milkaniki   |   29.11.2011. u 23:51   |   opcije


A valjda su ih malo dotjerali za slikanje ;-))

Autor: vegavega8   |   29.11.2011. u 23:52   |   opcije


Istinabog, zeko ne uspijeva prikriti paniku.

Autor: vegavega8   |   29.11.2011. u 23:53   |   opcije


...a mačora probudili i prisilili. : ))

Autor: -IG_055   |   29.11.2011. u 23:54   |   opcije


Da zbriše na drvo ;-))

Autor: vegavega8   |   30.11.2011. u 0:07   |   opcije


Dodaj komentar