..ove, u trećem redu, frkću nosom... zašto

Autor: _mr_no_   |   30.11.2011. u 23:18   |   opcije


To su ti donina mama i andromedina mama - jel ti sad jasno zašto?

Autor: vegavega8   |   30.11.2011. u 23:19   |   opcije


vega, duso, cemu o potomstvu???? pa to su vjerojatnio osobno doticne tu :))))))))))))

Autor: traper   |   30.11.2011. u 23:30   |   opcije


Misliš, traperu? Hm. Možbit... Valjda su to one koje samo stavljaju linkove jer im se ruke preveć tresu za bilo kaj drugo.

Autor: vegavega8   |   30.11.2011. u 23:31   |   opcije


Hehe, a one u četvrtom redu, mislim da okreću krunicu - te su valjda neke lanenkine :-)))))))

Autor: vegavega8   |   30.11.2011. u 23:33   |   opcije


brava. protiv sinova i unuka se nećemo buniti.

Autor: gerardina   |   30.11.2011. u 23:40   |   opcije


Njihovi očevi i djedovi nisu na slici, gerardino. Mislim da pucaju u plišane zeke i mede.

Autor: vegavega8   |   30.11.2011. u 23:42   |   opcije


Dodaj komentar