..ove, u trećem redu, frkću nosom... zašto
Autor: _mr_no_ | 30.11.2011. u 23:18 | opcije
To su ti donina mama i andromedina mama - jel ti sad jasno zašto?
Autor: vegavega8 | 30.11.2011. u 23:19 | opcije
vega, duso, cemu o potomstvu???? pa to su vjerojatnio osobno doticne tu :))))))))))))
Autor: traper | 30.11.2011. u 23:30 | opcije
Misliš, traperu? Hm. Možbit... Valjda su to one koje samo stavljaju linkove jer im se ruke preveć tresu za bilo kaj drugo.
Autor: vegavega8 | 30.11.2011. u 23:31 | opcije
Hehe, a one u četvrtom redu, mislim da okreću krunicu - te su valjda neke lanenkine :-)))))))
Autor: vegavega8 | 30.11.2011. u 23:33 | opcije
brava. protiv sinova i unuka se nećemo buniti.
Autor: gerardina | 30.11.2011. u 23:40 | opcije
Njihovi očevi i djedovi nisu na slici, gerardino. Mislim da pucaju u plišane zeke i mede.
Autor: vegavega8 | 30.11.2011. u 23:42 | opcije
