hahha...boga mi jesu...jutro Vega

Autor: jupiler   |   01.12.2011. u 9:25   |   opcije


Jutro, jupileru! Srećom, ribici je sve jasno.

Autor: vegavega8   |   01.12.2011. u 9:28   |   opcije


.......ali prije mljac da mi ispuni tri zeljice.....mozeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Autor: darling03   |   01.12.2011. u 9:29   |   opcije


uhvati riba zlatnog politicara.....stani ribo stani...obecat cu ti tri zele.....:)

Autor: jupiler   |   01.12.2011. u 9:33   |   opcije


Ne bih rekla da je ova maca stranački opredijeljena - prije će biti ovo što kaže darling, da si želi veeeeeeliiiiiiiikeeeeee ribetine :-)))

Autor: vegavega8   |   01.12.2011. u 9:46   |   opcije


Dodaj komentar