hahha...boga mi jesu...jutro Vega
Autor: jupiler | 01.12.2011. u 9:25 | opcije
Jutro, jupileru! Srećom, ribici je sve jasno.
Autor: vegavega8 | 01.12.2011. u 9:28 | opcije
.......ali prije mljac da mi ispuni tri zeljice.....mozeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Autor: darling03 | 01.12.2011. u 9:29 | opcije
uhvati riba zlatnog politicara.....stani ribo stani...obecat cu ti tri zele.....:)
Autor: jupiler | 01.12.2011. u 9:33 | opcije
Ne bih rekla da je ova maca stranački opredijeljena - prije će biti ovo što kaže darling, da si želi veeeeeeliiiiiiiikeeeeee ribetine :-)))
Autor: vegavega8 | 01.12.2011. u 9:46 | opcije
