Jesu pravi ? Izgledaju preslatko :)
Autor: GeorgeClooney_pravi | 01.12.2011. u 23:15 | opcije
Bogme, pravi i slatki! :-))
Autor: vegavega8 | 01.12.2011. u 23:18 | opcije
jel to slika za iskricu
Autor: zlato-picka | 01.12.2011. u 23:23 | opcije
Naravno! Portret u prirodnoj veličini za naslovnicu.
Autor: vegavega8 | 01.12.2011. u 23:25 | opcije
još moraju naći crvenokosu
Autor: zlato-picka | 01.12.2011. u 23:31 | opcije
Pa ova mala riđa može staviti preljev i kaj fali? Joj, idem se ukrevetariti, uffff, prekratko će mi biti, sutra sam ranom zorom u pogonu... Laka vam noć!
Autor: vegavega8 | 01.12.2011. u 23:36 | opcije
noć pederice
Autor: zlato-picka | 01.12.2011. u 23:36 | opcije
