IMAŠ SLIKU?

01.12.2011. u 23:14   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

Jesu pravi ? Izgledaju preslatko :)

Autor: GeorgeClooney_pravi   |   01.12.2011. u 23:15   |   opcije


Bogme, pravi i slatki! :-))

Autor: vegavega8   |   01.12.2011. u 23:18   |   opcije


jel to slika za iskricu

Autor: zlato-picka   |   01.12.2011. u 23:23   |   opcije


Naravno! Portret u prirodnoj veličini za naslovnicu.

Autor: vegavega8   |   01.12.2011. u 23:25   |   opcije


još moraju naći crvenokosu

Autor: zlato-picka   |   01.12.2011. u 23:31   |   opcije


Pa ova mala riđa može staviti preljev i kaj fali? Joj, idem se ukrevetariti, uffff, prekratko će mi biti, sutra sam ranom zorom u pogonu... Laka vam noć!

Autor: vegavega8   |   01.12.2011. u 23:36   |   opcije


noć pederice

Autor: zlato-picka   |   01.12.2011. u 23:36   |   opcije


Dodaj komentar