hahaha

Autor: jupiler   |   03.12.2011. u 9:11   |   opcije


Ne galami!

Autor: vegavega8   |   03.12.2011. u 9:12   |   opcije


A što piješ ak ne znaš pit malecki, petak je za metak kažu ovdje:-)
Jutro Vega;-)

Autor: biserna   |   03.12.2011. u 9:27   |   opcije


Jutro, bis! A kaj može, štakorček mali, kad je netko ostavio punu čašu mlijeka na stolu :-((

Autor: vegavega8   |   03.12.2011. u 9:35   |   opcije


Neka, znaš da su mi se nekako počeli sviđati odkad mi ih Epi nosi malene malecke , spašavam sve u šesnajst:-))
Čupu su mi skoro ukrali znaš, dobro da sam bila vani a me nisu vidjeli.
Imam nove stanare , grlice - oko 30 na žici, susjed ima kokoške i hrano baca okolo, a kod mene dođu pit vodu.

Autor: biserna   |   03.12.2011. u 9:50   |   opcije


Ah, ne bih ja baš pripitomljavala štakore, koliko god su im njuškice simpatične - ipak je to gamad koja prenosi svakakve boleštine. A za Epija se ne čudim - tko ga ne bi? ;-))

Autor: vegavega8   |   03.12.2011. u 10:01   |   opcije


Mišeki maleni , pola mog prsta , a štakora nema više , uh , bili su mi gadljivi, veliki stvori--- hvala mojim dlakavcima:-))

Autor: biserna   |   03.12.2011. u 10:09   |   opcije


Pozzz Vega, i mojoj ljubavi mazmaz:-)))

Autor: biserna   |   03.12.2011. u 10:13   |   opcije


Pozdrav, bis, izmazi i ti one svoje, četveronošce i dvonošce!

Autor: vegavega8   |   03.12.2011. u 10:33   |   opcije


Dodaj komentar