hahaha
Autor: jupiler | 03.12.2011. u 9:11 | opcije
Ne galami!
Autor: vegavega8 | 03.12.2011. u 9:12 | opcije
A što piješ ak ne znaš pit malecki, petak je za metak kažu ovdje:-)
Jutro Vega;-)
Autor: biserna | 03.12.2011. u 9:27 | opcije
Jutro, bis! A kaj može, štakorček mali, kad je netko ostavio punu čašu mlijeka na stolu :-((
Autor: vegavega8 | 03.12.2011. u 9:35 | opcije
Neka, znaš da su mi se nekako počeli sviđati odkad mi ih Epi nosi malene malecke , spašavam sve u šesnajst:-))
Čupu su mi skoro ukrali znaš, dobro da sam bila vani a me nisu vidjeli.
Imam nove stanare , grlice - oko 30 na žici, susjed ima kokoške i hrano baca okolo, a kod mene dođu pit vodu.
Autor: biserna | 03.12.2011. u 9:50 | opcije
Ah, ne bih ja baš pripitomljavala štakore, koliko god su im njuškice simpatične - ipak je to gamad koja prenosi svakakve boleštine. A za Epija se ne čudim - tko ga ne bi? ;-))
Autor: vegavega8 | 03.12.2011. u 10:01 | opcije
Mišeki maleni , pola mog prsta , a štakora nema više , uh , bili su mi gadljivi, veliki stvori--- hvala mojim dlakavcima:-))
Autor: biserna | 03.12.2011. u 10:09 | opcije
Pozzz Vega, i mojoj ljubavi mazmaz:-)))
Autor: biserna | 03.12.2011. u 10:13 | opcije
Pozdrav, bis, izmazi i ti one svoje, četveronošce i dvonošce!
Autor: vegavega8 | 03.12.2011. u 10:33 | opcije
