E da je taki, neg kokose i svinje. Cast izuzecima njima sory.
Autor: Jarac999 | 04.12.2011. u 23:16 | opcije
Ma ima i zečeva, ali mačke su fakat rijetkost.
Autor: vegavega8 | 04.12.2011. u 23:17 | opcije
kukuriku koalicija
Autor: roman10 | 04.12.2011. u 23:23 | opcije
I oni, romane, i oni...
Autor: vegavega8 | 04.12.2011. u 23:25 | opcije
Steta sta nema koji jarac :-)
Autor: Jarac999 | 04.12.2011. u 23:30 | opcije
ali jbg kuku ili ne ,ovi tvoji su dobitna kombinacija...evo ,vidi npr.zeke kako gleda znalački a maca mudro...:)))
Autor: AnimaCandida46 | 04.12.2011. u 23:30 | opcije
Eh, jarca je bilo teško uhvatiti za snimanje, a kozu nisu htjeli pustiti.
Autor: vegavega8 | 04.12.2011. u 23:36 | opcije
Dobitna kombinacija, kažeš... Hehe, još ćemo na kraju dobiti Životinjsko carstvo ;-))
Autor: vegavega8 | 04.12.2011. u 23:37 | opcije
Zeko nagrebo kad mace ogladne, a koka sef sve ce ih pokljucat :-)
Autor: Jarac999 | 04.12.2011. u 23:37 | opcije
Samo da ne bude ono, mačke se ogreble, a zečevi odskakutali dok koka prokljuvi kaj treba.
Autor: vegavega8 | 04.12.2011. u 23:39 | opcije
