SABOR

04.12.2011. u 23:13   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

E da je taki, neg kokose i svinje. Cast izuzecima njima sory.

Autor: Jarac999   |   04.12.2011. u 23:16   |   opcije


Ma ima i zečeva, ali mačke su fakat rijetkost.

Autor: vegavega8   |   04.12.2011. u 23:17   |   opcije


kukuriku koalicija

Autor: roman10   |   04.12.2011. u 23:23   |   opcije


I oni, romane, i oni...

Autor: vegavega8   |   04.12.2011. u 23:25   |   opcije


Steta sta nema koji jarac :-)

Autor: Jarac999   |   04.12.2011. u 23:30   |   opcije


ali jbg kuku ili ne ,ovi tvoji su dobitna kombinacija...evo ,vidi npr.zeke kako gleda znalački a maca mudro...:)))

Autor: AnimaCandida46   |   04.12.2011. u 23:30   |   opcije


Eh, jarca je bilo teško uhvatiti za snimanje, a kozu nisu htjeli pustiti.

Autor: vegavega8   |   04.12.2011. u 23:36   |   opcije


Dobitna kombinacija, kažeš... Hehe, još ćemo na kraju dobiti Životinjsko carstvo ;-))

Autor: vegavega8   |   04.12.2011. u 23:37   |   opcije


Zeko nagrebo kad mace ogladne, a koka sef sve ce ih pokljucat :-)

Autor: Jarac999   |   04.12.2011. u 23:37   |   opcije


Samo da ne bude ono, mačke se ogreble, a zečevi odskakutali dok koka prokljuvi kaj treba.

Autor: vegavega8   |   04.12.2011. u 23:39   |   opcije


Dodaj komentar