RADITI?!?

05.12.2011. u 8:41   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

ma da....idem nac bogatu udovicu...

Autor: jupiler   |   05.12.2011. u 8:44   |   opcije


Ma daj, kaj ti je, kod nje ćeš pak non-stop raditi!

Autor: vegavega8   |   05.12.2011. u 8:46   |   opcije


mislis??

Autor: jupiler   |   05.12.2011. u 8:48   |   opcije


Znam!

Autor: vegavega8   |   05.12.2011. u 8:57   |   opcije


o kod onih sa dvorcima?

Autor: jupiler   |   05.12.2011. u 9:11   |   opcije


Dodaj komentar