ma da....idem nac bogatu udovicu...
Autor: jupiler | 05.12.2011. u 8:44 | opcije
Ma daj, kaj ti je, kod nje ćeš pak non-stop raditi!
Autor: vegavega8 | 05.12.2011. u 8:46 | opcije
mislis??
Autor: jupiler | 05.12.2011. u 8:48 | opcije
Znam!
Autor: vegavega8 | 05.12.2011. u 8:57 | opcije
o kod onih sa dvorcima?
Autor: jupiler | 05.12.2011. u 9:11 | opcije
