juhu, i još jedanput juhu!!!
Autor: staranaivan | 06.12.2011. u 22:35 | opcije
Nema promjene teme, s kim se ti sexas?
Ajmo, po redu...bar da pricamo o tome :))))
Autor: juicy-mama | 06.12.2011. u 22:36 | opcije
Evo ti juhu, valjda nije odveć paprena? ;-))
Autor: vegavega8 | 06.12.2011. u 22:36 | opcije
dobar mi tek i ili prijatno!
Autor: staranaivan | 06.12.2011. u 22:37 | opcije
Samo s velikim umovima, juicy. A ti?
Autor: vegavega8 | 06.12.2011. u 22:37 | opcije
A ja dodajem, stari moj, u slast ti bilo!
Autor: vegavega8 | 06.12.2011. u 22:38 | opcije
a lipe vaze
Autor: zlato-picka | 06.12.2011. u 22:43 | opcije
taman za kiticu
Autor: zlato-picka | 06.12.2011. u 22:44 | opcije
Nemam problema sa sexom, artiritis mi jos nije to onemogucio:)))
Autor: juicy-mama | 06.12.2011. u 22:46 | opcije
Je, za jedan zvončić, na primjer. Ali, moš je i škakljati po tabanu ako želiš prenamjenu.
Autor: vegavega8 | 06.12.2011. u 22:46 | opcije
Kod mene stalno jebada, juicy, osjećam se togalno isprejebanom, ali štaš, sve je to život...
Autor: vegavega8 | 06.12.2011. u 22:47 | opcije
*toTalno - togu nemam, iako bi mi bila praktična.
Autor: vegavega8 | 06.12.2011. u 22:47 | opcije
i tako "cveta stalno cveće u naše preduzeće"
Autor: zlato-picka | 06.12.2011. u 22:56 | opcije
Ajd, ne budi cvećka, reče direktor.
Autor: vegavega8 | 06.12.2011. u 22:58 | opcije
zaigra mu mečka
Autor: zlato-picka | 06.12.2011. u 23:00 | opcije
Nek mu igra čigra, al ja zijevam poput tigra, spava mi se da niš više nemrem reći, zato sada idem leći. Noćka!
Autor: vegavega8 | 06.12.2011. u 23:02 | opcije
noć, nemoj me sanjati, nikako me nemoj sanjati....nikako me nemoj sa...
Autor: staranaivan | 06.12.2011. u 23:06 | opcije
baš pravo dobra slija.. laku noć :)
Autor: ANGELVER | 07.12.2011. u 0:21 | opcije
