cyrano
Autor: styx | 08.12.2011. u 9:55 | opcije
Hehe, ima pjesničko oko!
Autor: vegavega8 | 08.12.2011. u 10:01 | opcije
sad dok počne pisat ljubavnu poeziju na iskrici ;)
Autor: styx | 08.12.2011. u 10:06 | opcije
Ajme Vega što ja sve na toj slici vidim( bolje da šutim) al ne mogu odolit ebi ga, barem malo mojeg viđenja slikice .....svaka dlaka jeda( na)n iskričar/ka, e pa sad, ako sfali dlake ili iskric , to je već druga tema i dilema:-)))))))))))
Autor: biserna | 08.12.2011. u 10:12 | opcije
Eh, styx, ti ljubavno-poetski Iskričari su na tragu Cyrana, šteta samo kaj im najčešće manjka njegov talent ;-))
Autor: vegavega8 | 08.12.2011. u 10:16 | opcije
Ajd, biserna, ne muljaj, točno znam što si pomislila: kol'ki nos, tol'ki ponos, zar ne?
Autor: vegavega8 | 08.12.2011. u 10:16 | opcije
da da i to....al kako bi se to preverilo?
Dovoljno( možda za start) je znat čitati, to smo naučili davno u osnovnoj,a ostalo ..životne škole:-))))
Autor: biserna | 08.12.2011. u 10:22 | opcije
Kako u izlogu tako i u dućanu.
Autor: dudhaimurvimorus | 08.12.2011. u 10:23 | opcije
Kakvo čitanje, taj ti samo rovari! (Ali treba vidjeti koliko duboko, hehe ;-))
Autor: vegavega8 | 08.12.2011. u 10:24 | opcije
pa jebovas, seksualizirate voluharicu! mislim... :)))))
Autor: styx | 08.12.2011. u 10:26 | opcije
eno pun internet pornografije, vibrator mos kupit i u dm-u, sajam erotike je gdje i interliber, a vi navalili na glodavca:))
Autor: styx | 08.12.2011. u 10:28 | opcije
Dud, ne stane sve u izlog što je u dućanu;-)
Autor: biserna | 08.12.2011. u 10:29 | opcije
Styx, Vega je kriva:-))))))
Autor: biserna | 08.12.2011. u 10:30 | opcije
Jock, nis ja ništa kriva, ja sam sa styx krenula poetski!
Autor: vegavega8 | 08.12.2011. u 10:32 | opcije
A Svileni sve sveo na konzumerizam.
Autor: vegavega8 | 08.12.2011. u 10:32 | opcije
ccc. fino si ih navukla, vega:)))
ne znam šta vidite u onim roršahovim mrljama, al nemojte se dat tamo testirat, ako boga znate:))
Autor: styx | 08.12.2011. u 10:32 | opcije
biska, tad sreća je još i veća.
Autor: dudhaimurvimorus | 08.12.2011. u 10:36 | opcije
vega, pa ja sam samo prosječan Rvat.
Autor: dudhaimurvimorus | 08.12.2011. u 10:36 | opcije
...za mene nisu izlasci u kazališta i opere nego u Konzum i Mercator.
Autor: dudhaimurvimorus | 08.12.2011. u 10:37 | opcije
Hale velike što je dobro za protegnuti noge, a i malo se nagledam svakakvih šarenih laži.
Autor: dudhaimurvimorus | 08.12.2011. u 10:38 | opcije
Iskričari šute , ili pred špiglom pregledavaju koliki im je....nos naravno.Da li su zadovoljni ili tužni, eeeee to je sad pitanje.
Autor: biserna | 08.12.2011. u 10:39 | opcije
Styx, ja sam navlačila na moralne dvojbe, al štaš kad je kod nas moral u kurcu :-((
Autor: vegavega8 | 08.12.2011. u 10:40 | opcije
Svileni, potpuno te shvaćam. Ali ja se volim izdignuti iznad toga. Pokretnim stepenicama.
Autor: vegavega8 | 08.12.2011. u 10:41 | opcije
tja. ak to tak postaviš, nije ni čudo da je većini premali:)
Autor: styx | 08.12.2011. u 10:42 | opcije
biska, moj nos je 15 santima i nisam zadovoljan. Pomalo sam tužan.
Autor: dudhaimurvimorus | 08.12.2011. u 10:43 | opcije
Hihihihi vega, ti bi malo gledala i Sarajevo.
Autor: dudhaimurvimorus | 08.12.2011. u 10:43 | opcije
S visoka, Svileni.
Autor: vegavega8 | 08.12.2011. u 10:49 | opcije
Styx, nije njima moral premali, nego nama nikad dosta!
Autor: vegavega8 | 08.12.2011. u 10:50 | opcije
A, uostalom, sve je relativno... (Oni tam u Švicarskoj još nisu uspjeli dokazati suprotno.)
Autor: vegavega8 | 08.12.2011. u 10:50 | opcije
