cyrano

Autor: styx   |   08.12.2011. u 9:55   |   opcije


Hehe, ima pjesničko oko!

Autor: vegavega8   |   08.12.2011. u 10:01   |   opcije


sad dok počne pisat ljubavnu poeziju na iskrici ;)

Autor: styx   |   08.12.2011. u 10:06   |   opcije


Ajme Vega što ja sve na toj slici vidim( bolje da šutim) al ne mogu odolit ebi ga, barem malo mojeg viđenja slikice .....svaka dlaka jeda( na)n iskričar/ka, e pa sad, ako sfali dlake ili iskric , to je već druga tema i dilema:-)))))))))))

Autor: biserna   |   08.12.2011. u 10:12   |   opcije


Eh, styx, ti ljubavno-poetski Iskričari su na tragu Cyrana, šteta samo kaj im najčešće manjka njegov talent ;-))

Autor: vegavega8   |   08.12.2011. u 10:16   |   opcije


Ajd, biserna, ne muljaj, točno znam što si pomislila: kol'ki nos, tol'ki ponos, zar ne?

Autor: vegavega8   |   08.12.2011. u 10:16   |   opcije


da da i to....al kako bi se to preverilo?
Dovoljno( možda za start) je znat čitati, to smo naučili davno u osnovnoj,a ostalo ..životne škole:-))))

Autor: biserna   |   08.12.2011. u 10:22   |   opcije


Kako u izlogu tako i u dućanu.

Autor: dudhaimurvimorus   |   08.12.2011. u 10:23   |   opcije


Kakvo čitanje, taj ti samo rovari! (Ali treba vidjeti koliko duboko, hehe ;-))

Autor: vegavega8   |   08.12.2011. u 10:24   |   opcije


pa jebovas, seksualizirate voluharicu! mislim... :)))))

Autor: styx   |   08.12.2011. u 10:26   |   opcije


eno pun internet pornografije, vibrator mos kupit i u dm-u, sajam erotike je gdje i interliber, a vi navalili na glodavca:))

Autor: styx   |   08.12.2011. u 10:28   |   opcije


Dud, ne stane sve u izlog što je u dućanu;-)

Autor: biserna   |   08.12.2011. u 10:29   |   opcije


Styx, Vega je kriva:-))))))

Autor: biserna   |   08.12.2011. u 10:30   |   opcije


Jock, nis ja ništa kriva, ja sam sa styx krenula poetski!

Autor: vegavega8   |   08.12.2011. u 10:32   |   opcije


A Svileni sve sveo na konzumerizam.

Autor: vegavega8   |   08.12.2011. u 10:32   |   opcije


ccc. fino si ih navukla, vega:)))

ne znam šta vidite u onim roršahovim mrljama, al nemojte se dat tamo testirat, ako boga znate:))

Autor: styx   |   08.12.2011. u 10:32   |   opcije


biska, tad sreća je još i veća.

Autor: dudhaimurvimorus   |   08.12.2011. u 10:36   |   opcije


vega, pa ja sam samo prosječan Rvat.

Autor: dudhaimurvimorus   |   08.12.2011. u 10:36   |   opcije


...za mene nisu izlasci u kazališta i opere nego u Konzum i Mercator.

Autor: dudhaimurvimorus   |   08.12.2011. u 10:37   |   opcije


Hale velike što je dobro za protegnuti noge, a i malo se nagledam svakakvih šarenih laži.

Autor: dudhaimurvimorus   |   08.12.2011. u 10:38   |   opcije


Iskričari šute , ili pred špiglom pregledavaju koliki im je....nos naravno.Da li su zadovoljni ili tužni, eeeee to je sad pitanje.

Autor: biserna   |   08.12.2011. u 10:39   |   opcije


Styx, ja sam navlačila na moralne dvojbe, al štaš kad je kod nas moral u kurcu :-((

Autor: vegavega8   |   08.12.2011. u 10:40   |   opcije


Svileni, potpuno te shvaćam. Ali ja se volim izdignuti iznad toga. Pokretnim stepenicama.

Autor: vegavega8   |   08.12.2011. u 10:41   |   opcije


tja. ak to tak postaviš, nije ni čudo da je većini premali:)

Autor: styx   |   08.12.2011. u 10:42   |   opcije


biska, moj nos je 15 santima i nisam zadovoljan. Pomalo sam tužan.

Autor: dudhaimurvimorus   |   08.12.2011. u 10:43   |   opcije


Hihihihi vega, ti bi malo gledala i Sarajevo.

Autor: dudhaimurvimorus   |   08.12.2011. u 10:43   |   opcije


S visoka, Svileni.

Autor: vegavega8   |   08.12.2011. u 10:49   |   opcije


Styx, nije njima moral premali, nego nama nikad dosta!

Autor: vegavega8   |   08.12.2011. u 10:50   |   opcije


A, uostalom, sve je relativno... (Oni tam u Švicarskoj još nisu uspjeli dokazati suprotno.)

Autor: vegavega8   |   08.12.2011. u 10:50   |   opcije


Dodaj komentar