Kae, frka da ne ispadne da ste se prepoznali? Ccccccc! ;-))
Autor: vegavega8 | 10.12.2011. u 23:34 | opcije
ja sam ovaj mali dlakavi koji škilji i ima tanke noge, al taj bu kidnul prije nego ga pojedu:)
Autor: styx | 10.12.2011. u 23:39 | opcije
IZGJEDA SAM DA SAM OPET ONAJ STAJI,,,,,,,,,,,,
Autor: kjele | 10.12.2011. u 23:44 | opcije
ne seri kjele, onaj stari poslao bi mi soma eura a ti niš!
Autor: staranaivan | 10.12.2011. u 23:46 | opcije
TJENUTNO NEMAM...AJI BIT ĆE OPET AK BOG DA................
Autor: kjele | 10.12.2011. u 23:48 | opcije
kaj si prestao kockati?
Autor: staranaivan | 10.12.2011. u 23:49 | opcije
