MRKOGLEDINE

10.12.2011. u 23:21   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

Kae, frka da ne ispadne da ste se prepoznali? Ccccccc! ;-))

Autor: vegavega8   |   10.12.2011. u 23:34   |   opcije


ja sam ovaj mali dlakavi koji škilji i ima tanke noge, al taj bu kidnul prije nego ga pojedu:)

Autor: styx   |   10.12.2011. u 23:39   |   opcije


IZGJEDA SAM DA SAM OPET ONAJ STAJI,,,,,,,,,,,,

Autor: kjele   |   10.12.2011. u 23:44   |   opcije


ne seri kjele, onaj stari poslao bi mi soma eura a ti niš!

Autor: staranaivan   |   10.12.2011. u 23:46   |   opcije


TJENUTNO NEMAM...AJI BIT ĆE OPET AK BOG DA................

Autor: kjele   |   10.12.2011. u 23:48   |   opcije


kaj si prestao kockati?

Autor: staranaivan   |   10.12.2011. u 23:49   |   opcije


Dodaj komentar