GDJE SI, JESI, PRAVI, MOJ...?

11.12.2011. u 9:27 | Editirano: 11.12.2011. u 10:15 | Prijavi nepoćudni blog | Dodaj komentar
Neki mali od Argosa.
Autor: dudhaimurvimorus | 11.12.2011. u 10:41 | opcije
Glavno da nije Kiklop. Kak bi namigivao, ti Zeusa?!
Autor: vegavega8 | 11.12.2011. u 10:53 | opcije