haha, koja dobra slika
oj,sad sam vidila, ispraznila mi se baterija sinoć
Autor: zlato-picka | 12.12.2011. u 9:04 | opcije
šta li je u košari, šmrče bijelo
Autor: zlato-picka | 12.12.2011. u 9:06 | opcije
U košari je gablec. Bit će nešto lagano ;-))
Autor: vegavega8 | 12.12.2011. u 9:09 | opcije
voćna salata
sjebat će mi onaj napaljenko gori blogersku čast i ugled
Autor: zlato-picka | 12.12.2011. u 9:54 | opcije
