3.8 posto, megle
Autor: zlato-picka | 13.12.2011. u 21:57 | opcije
Eh, al sad magla, a ne megle!
Autor: vegavega8 | 13.12.2011. u 22:11 | opcije
A poslije će mama mrnjaukati "On je TAKO dobar dečko!"
Autor: vegavega8 | 13.12.2011. u 22:11 | opcije
nije namjerno
Autor: zlato-picka | 13.12.2011. u 22:14 | opcije
al šlampav
Autor: zlato-picka | 13.12.2011. u 22:14 | opcije
...a vidiš mu po trbuščiću, da se dobro napio mlijeka...
Autor: juicy-mama | 13.12.2011. u 22:21 | opcije
Pohlepni gladnuš mali... Ali, ne bojim se ja za njega, izvježbat će se taj.
Autor: vegavega8 | 13.12.2011. u 22:22 | opcije
CSI će ga garant uloviti, prepun je forenzičkih dokaza, a još kad dobije trčkalicu...!
Autor: vegavega8 | 13.12.2011. u 22:23 | opcije
Sreća što je maloljetan.
Autor: vegavega8 | 13.12.2011. u 22:23 | opcije
...da, maloljetan, ali zato ima puno prugica
Autor: juicy-mama | 13.12.2011. u 22:30 | opcije
Znači, robija mu ne gine, kad-tad.
Autor: vegavega8 | 13.12.2011. u 22:31 | opcije
Ma, dat će majka alibi: reći će da su cijele večeri skupa preli u košari.
Autor: vegavega8 | 13.12.2011. u 22:31 | opcije
...a gdje je dokaz da su preli?
...jel ima dokaza, ha?
Autor: juicy-mama | 13.12.2011. u 22:33 | opcije
ma cmok i jednoj i drugoj
razjebaste me
i jedva čekam da se razjebemo skupa
da sam muško, ne bih vam ni blizu
cilu priču isplele
ko paučice
Autor: zlato-picka | 13.12.2011. u 23:12 | opcije
