3.8 posto, megle

Autor: zlato-picka   |   13.12.2011. u 21:57   |   opcije


Eh, al sad magla, a ne megle!

Autor: vegavega8   |   13.12.2011. u 22:11   |   opcije


A poslije će mama mrnjaukati "On je TAKO dobar dečko!"

Autor: vegavega8   |   13.12.2011. u 22:11   |   opcije


nije namjerno

Autor: zlato-picka   |   13.12.2011. u 22:14   |   opcije


al šlampav

Autor: zlato-picka   |   13.12.2011. u 22:14   |   opcije


...a vidiš mu po trbuščiću, da se dobro napio mlijeka...

Autor: juicy-mama   |   13.12.2011. u 22:21   |   opcije


Pohlepni gladnuš mali... Ali, ne bojim se ja za njega, izvježbat će se taj.

Autor: vegavega8   |   13.12.2011. u 22:22   |   opcije


CSI će ga garant uloviti, prepun je forenzičkih dokaza, a još kad dobije trčkalicu...!

Autor: vegavega8   |   13.12.2011. u 22:23   |   opcije


Sreća što je maloljetan.

Autor: vegavega8   |   13.12.2011. u 22:23   |   opcije


...da, maloljetan, ali zato ima puno prugica

Autor: juicy-mama   |   13.12.2011. u 22:30   |   opcije


Znači, robija mu ne gine, kad-tad.

Autor: vegavega8   |   13.12.2011. u 22:31   |   opcije


Ma, dat će majka alibi: reći će da su cijele večeri skupa preli u košari.

Autor: vegavega8   |   13.12.2011. u 22:31   |   opcije


...a gdje je dokaz da su preli?
...jel ima dokaza, ha?

Autor: juicy-mama   |   13.12.2011. u 22:33   |   opcije


ma cmok i jednoj i drugoj
razjebaste me
i jedva čekam da se razjebemo skupa
da sam muško, ne bih vam ni blizu
cilu priču isplele
ko paučice

Autor: zlato-picka   |   13.12.2011. u 23:12   |   opcije


Dodaj komentar