O, MAČNI BLOŽE!

14.12.2011. u 15:11   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

Pričam danas s kolegom.

Autor: vegavega8   |   14.12.2011. u 15:17   |   opcije


Veli on, "Najgore ti je budalom ući u raspravu."

Autor: vegavega8   |   14.12.2011. u 15:17   |   opcije


"To nikak ne smiješ popušiti."

Autor: vegavega8   |   14.12.2011. u 15:17   |   opcije


"Jer, budala niš ne kuži, ali baš zato puno toga ima za reći."

Autor: vegavega8   |   14.12.2011. u 15:18   |   opcije


"A to traje..."

Autor: vegavega8   |   14.12.2011. u 15:18   |   opcije


"A premda ništa ne kuži, ima čvrste stavove."

Autor: vegavega8   |   14.12.2011. u 15:18   |   opcije


"I ne možeš ju pokolebati!"

Autor: vegavega8   |   14.12.2011. u 15:18   |   opcije


"I zato na kraju takve rasprave, budala odlazi uvjerena da je u pravu..."

Autor: vegavega8   |   14.12.2011. u 15:19   |   opcije


"A ti odlaziš uvjeren(a) da si baš budala."

Autor: vegavega8   |   14.12.2011. u 15:19   |   opcije


nemoj sve vjerovat što ti kažu kolege , bolje da se uvjeriš sama ...paaaaaa -ja odlazim, al vratit ću se:-))))))))))))

Autor: biserna   |   14.12.2011. u 15:23   |   opcije


Bogme, bis, ne volim samu sebe uvjeriti da sam budala.

Autor: vegavega8   |   14.12.2011. u 15:28   |   opcije


:-)))
nisam ni pomislila na to , valjda nema čovjeka koji misli o sebi da je budala!
Mislila sam na prosudbo o čovjeku.

Autor: biserna   |   14.12.2011. u 15:35   |   opcije


Svaki put kad potrošim vrijeme na raspravu s budalom, uvjerim se da sam budala; osim, naravno, ako mi se hoće zajebavati u umu nemoćne ili jednostavno laprdati.

Autor: vegavega8   |   14.12.2011. u 15:40   |   opcije


nije dugo što smo o tome ja i ti, i napisala si mi ...i od takvih se naučim puno..ili ono što ne trebam , ne želim bit.( tak nekak ) vidi, ja zapamtila jer zvuči dobro.

Autor: biserna   |   14.12.2011. u 15:48   |   opcije


Dodaj komentar