Pričam danas s kolegom.
Autor: vegavega8 | 14.12.2011. u 15:17 | opcije
Veli on, "Najgore ti je budalom ući u raspravu."
Autor: vegavega8 | 14.12.2011. u 15:17 | opcije
"To nikak ne smiješ popušiti."
Autor: vegavega8 | 14.12.2011. u 15:17 | opcije
"Jer, budala niš ne kuži, ali baš zato puno toga ima za reći."
Autor: vegavega8 | 14.12.2011. u 15:18 | opcije
"A to traje..."
Autor: vegavega8 | 14.12.2011. u 15:18 | opcije
"A premda ništa ne kuži, ima čvrste stavove."
Autor: vegavega8 | 14.12.2011. u 15:18 | opcije
"I ne možeš ju pokolebati!"
Autor: vegavega8 | 14.12.2011. u 15:18 | opcije
"I zato na kraju takve rasprave, budala odlazi uvjerena da je u pravu..."
Autor: vegavega8 | 14.12.2011. u 15:19 | opcije
"A ti odlaziš uvjeren(a) da si baš budala."
Autor: vegavega8 | 14.12.2011. u 15:19 | opcije
nemoj sve vjerovat što ti kažu kolege , bolje da se uvjeriš sama ...paaaaaa -ja odlazim, al vratit ću se:-))))))))))))
Autor: biserna | 14.12.2011. u 15:23 | opcije
Bogme, bis, ne volim samu sebe uvjeriti da sam budala.
Autor: vegavega8 | 14.12.2011. u 15:28 | opcije
:-)))
nisam ni pomislila na to , valjda nema čovjeka koji misli o sebi da je budala!
Mislila sam na prosudbo o čovjeku.
Autor: biserna | 14.12.2011. u 15:35 | opcije
Svaki put kad potrošim vrijeme na raspravu s budalom, uvjerim se da sam budala; osim, naravno, ako mi se hoće zajebavati u umu nemoćne ili jednostavno laprdati.
Autor: vegavega8 | 14.12.2011. u 15:40 | opcije
nije dugo što smo o tome ja i ti, i napisala si mi ...i od takvih se naučim puno..ili ono što ne trebam , ne želim bit.( tak nekak ) vidi, ja zapamtila jer zvuči dobro.
Autor: biserna | 14.12.2011. u 15:48 | opcije
