vega, sada mi je moj miš dobio traumatski stres, kada je vidio tu sliku, jadan, sav dršće od straha....

Autor: staranaivan   |   14.12.2011. u 21:06   |   opcije


I treba, stari moj! Čitanje tuđih poruka je federalni prekršaj.

Autor: vegavega8   |   14.12.2011. u 21:08   |   opcije


Inače, krivci uvijek plate, tek toliko nek se zna! Evo jedan poučan primjer:

http://tinypic.com/r/rc6agy/5

Autor: vegavega8   |   14.12.2011. u 21:11   |   opcije


Tko ti je citao poruke, gdje?

Autor: juicy-mama   |   14.12.2011. u 21:15   |   opcije


Reci zeno, radoznala sam...i da, reci, kako je tehnicki moguce, ako su iskricarske poruke, citati, ak ne znas password?

Autor: juicy-mama   |   14.12.2011. u 21:18   |   opcije


Juicy, krivac je kažnjen, ali nije odao svoje metode. Dakle - pojma nemam!

Autor: vegavega8   |   14.12.2011. u 21:21   |   opcije


Wow, sad je stvar jos intrigantnija....jel platio zivotom?

Autor: juicy-mama   |   14.12.2011. u 21:22   |   opcije


Vidim, ništ se ovdje juicy neće saznat...a baš mi dosadno...ništ, idem vratiti nešto u trgovinu, i to je dobra zabava

Autor: juicy-mama   |   14.12.2011. u 21:25   |   opcije


Oprosti, juicy, proučavala sam transkripte. Ne, svoju metodu je ponio sa sobom u grob, tj. egzekutoričinu utrobu. Ja mogu iznijeti samo pretpostavke.

Autor: vegavega8   |   14.12.2011. u 21:32   |   opcije


Dodaj komentar