vega, sada mi je moj miš dobio traumatski stres, kada je vidio tu sliku, jadan, sav dršće od straha....
Autor: staranaivan | 14.12.2011. u 21:06 | opcije
I treba, stari moj! Čitanje tuđih poruka je federalni prekršaj.
Autor: vegavega8 | 14.12.2011. u 21:08 | opcije
Inače, krivci uvijek plate, tek toliko nek se zna! Evo jedan poučan primjer:
http://tinypic.com/r/rc6agy/5
Autor: vegavega8 | 14.12.2011. u 21:11 | opcije
Tko ti je citao poruke, gdje?
Autor: juicy-mama | 14.12.2011. u 21:15 | opcije
Reci zeno, radoznala sam...i da, reci, kako je tehnicki moguce, ako su iskricarske poruke, citati, ak ne znas password?
Autor: juicy-mama | 14.12.2011. u 21:18 | opcije
Juicy, krivac je kažnjen, ali nije odao svoje metode. Dakle - pojma nemam!
Autor: vegavega8 | 14.12.2011. u 21:21 | opcije
Wow, sad je stvar jos intrigantnija....jel platio zivotom?
Autor: juicy-mama | 14.12.2011. u 21:22 | opcije
Vidim, ništ se ovdje juicy neće saznat...a baš mi dosadno...ništ, idem vratiti nešto u trgovinu, i to je dobra zabava
Autor: juicy-mama | 14.12.2011. u 21:25 | opcije
Oprosti, juicy, proučavala sam transkripte. Ne, svoju metodu je ponio sa sobom u grob, tj. egzekutoričinu utrobu. Ja mogu iznijeti samo pretpostavke.
Autor: vegavega8 | 14.12.2011. u 21:32 | opcije
