ne volim biljar.
malo mi bezveze štapićem gađati kuglice
izazov bi bio špagetima po jajima

Autor: zlato-picka   |   14.12.2011. u 23:15   |   opcije


Je, draga moja, al pogle ti ovu: ispala joj zlatna pička!

Autor: vegavega8   |   14.12.2011. u 23:16   |   opcije


I to ono staro zlato ;-))

Autor: vegavega8   |   14.12.2011. u 23:17   |   opcije


ja se bojim da će se ozljediti
opasan sport
za dobiti uganuće pičke

Autor: zlato-picka   |   14.12.2011. u 23:19   |   opcije


neuglanjcano, a narajcano

Autor: zlato-picka   |   14.12.2011. u 23:20   |   opcije


Dodaj komentar