...mmm...hrpa medenih bebača. : ))
Autor: -IG_055 | 17.12.2011. u 0:04 | opcije
kaj je to vidre :)?
Autor: SLATKI- | 17.12.2011. u 0:07 | opcije
Mislim da su male vidrice, da.
Autor: vegavega8 | 17.12.2011. u 0:08 | opcije
par dana prije postanka kaputa od dabrovog krzna, superiška!
Autor: staranaivan | 17.12.2011. u 0:08 | opcije
Ufff, zavidim im na bundicama! Još ovak na hrpi... (Ali ne bih ih zato odrala.)
Autor: vegavega8 | 17.12.2011. u 0:09 | opcije
Ja mislim da su to ferrets, kune...jako su popularne u USA, kao kucni ljubimci...a slatke su ko secer
Autor: juicy-mama | 17.12.2011. u 0:21 | opcije
sokić mamo, griješiš, hajde malo guglaj!
Autor: staranaivan | 17.12.2011. u 0:22 | opcije
Zasto bi grijesila?
Autor: juicy-mama | 17.12.2011. u 0:23 | opcije
http://www.google.com/search?q=ferrets&hl=en&prmd=imvns&source=lnms&tbm=isc
h&ei=xdHrTvUrgtrRAazTmYkK&sa=X&oi=mode_link&ct=mode&cd=2&sqi=2&ved=0CBQQ_AU
oAQ&biw=1016&bih=431#sclient=psy-ab&hl=en&tbm=isch&sa=1&source=hp&q=ferrets
+as+pets&pbx=1&oq=ferrets+&aq=1&aqi=g4&aql=&gs_sm=c&gs_upl=117551l117551l2l
120870l1l0l1l0l0l0l0l0ll1l0&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.,cf.osb&fp=4e0b182f10ebfe
b5&biw=1016&bih=431
Autor: juicy-mama | 17.12.2011. u 0:25 | opcije
