...mmm...hrpa medenih bebača. : ))

Autor: -IG_055   |   17.12.2011. u 0:04   |   opcije


kaj je to vidre :)?

Autor: SLATKI-   |   17.12.2011. u 0:07   |   opcije


Mislim da su male vidrice, da.

Autor: vegavega8   |   17.12.2011. u 0:08   |   opcije


par dana prije postanka kaputa od dabrovog krzna, superiška!

Autor: staranaivan   |   17.12.2011. u 0:08   |   opcije


Ufff, zavidim im na bundicama! Još ovak na hrpi... (Ali ne bih ih zato odrala.)

Autor: vegavega8   |   17.12.2011. u 0:09   |   opcije


Ja mislim da su to ferrets, kune...jako su popularne u USA, kao kucni ljubimci...a slatke su ko secer

Autor: juicy-mama   |   17.12.2011. u 0:21   |   opcije


sokić mamo, griješiš, hajde malo guglaj!

Autor: staranaivan   |   17.12.2011. u 0:22   |   opcije


Zasto bi grijesila?

Autor: juicy-mama   |   17.12.2011. u 0:23   |   opcije


http://www.google.com/search?q=ferrets&hl=en&prmd=imvns&source=lnms&tbm=isc
h&ei=xdHrTvUrgtrRAazTmYkK&sa=X&oi=mode_link&ct=mode&cd=2&sqi=2&ved=0CBQQ_AU
oAQ&biw=1016&bih=431#sclient=psy-ab&hl=en&tbm=isch&sa=1&source=hp&q=ferrets
+as+pets&pbx=1&oq=ferrets+&aq=1&aqi=g4&aql=&gs_sm=c&gs_upl=117551l117551l2l
120870l1l0l1l0l0l0l0l0ll1l0&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.,cf.osb&fp=4e0b182f10ebfe
b5&biw=1016&bih=431

Autor: juicy-mama   |   17.12.2011. u 0:25   |   opcije


Dodaj komentar