Najbolji muž - čipirani muž.

Autor: vegavega8   |   17.12.2011. u 9:06   |   opcije


Ako odluta, uvijek ga moš naći.

Autor: vegavega8   |   17.12.2011. u 9:06   |   opcije


Ako se uvalja u drek, opereš ga i opet je ko nov.

Autor: vegavega8   |   17.12.2011. u 9:07   |   opcije


Ako naskoči na drugu, znaš da nitko ne bu došao tražiti alimentaciju.

Autor: vegavega8   |   17.12.2011. u 9:08   |   opcije


Uostalom, kuja se sama nudila - on je samo podlegao nagonu.

Autor: vegavega8   |   17.12.2011. u 9:08   |   opcije


Staviš ga na lajnu i uz nogu, dok ne stekne višu razinu svijesti.

Autor: vegavega8   |   17.12.2011. u 9:10   |   opcije


Nakon prvog legla, moš ga i uštrojiti.

Autor: vegavega8   |   17.12.2011. u 9:10   |   opcije


Naravno, vrijedi i obratno: nemreš više biti vrtirepka.

Autor: vegavega8   |   17.12.2011. u 9:13   |   opcije


I ti imaš čip.

Autor: vegavega8   |   17.12.2011. u 9:13   |   opcije


Moraš na lajnu za svako tjeranje.

Autor: vegavega8   |   17.12.2011. u 9:13   |   opcije


Svejedno, zbog tebe još uvijek popizde svi u parkiću.

Autor: vegavega8   |   17.12.2011. u 9:14   |   opcije


Zavijaju ti podoknice.

Autor: vegavega8   |   17.12.2011. u 9:15   |   opcije


Kurviši!

Autor: vegavega8   |   17.12.2011. u 9:15   |   opcije


Skitnice nečipirane!

Autor: vegavega8   |   17.12.2011. u 9:15   |   opcije


Ali, ti imaš pedigre.

Autor: vegavega8   |   17.12.2011. u 9:16   |   opcije


I on ima pedigre.

Autor: vegavega8   |   17.12.2011. u 9:16   |   opcije


A danas je subota.

Autor: vegavega8   |   17.12.2011. u 9:16   |   opcije


Ijuju!

Autor: vegavega8   |   17.12.2011. u 9:16   |   opcije


manji je od nje. to ne bude dobro završilo.

Autor: styx   |   17.12.2011. u 10:08   |   opcije


To ti je čista predrasuda, styx - pa ne mora pseto više zaklati međeda da bi se oženilo!

Autor: vegavega8   |   17.12.2011. u 10:10   |   opcije


nije ni pseto samo pseto, jel:)
manji je, najebat će.
empirijski zaključak:))

Autor: styx   |   17.12.2011. u 10:13   |   opcije


i pit buli su manji od šarplaninca......ali imaju veliko srce....

Autor: vuklisicaa   |   17.12.2011. u 10:23   |   opcije


nope. neć popustit na ovu:)

manji je, najebat će. točka. :P

Autor: styx   |   17.12.2011. u 10:25   |   opcije


manji....ali veliko srce...i kvit

Autor: vuklisicaa   |   17.12.2011. u 10:27   |   opcije


Ok, manji je, ali je NJEN! Kvit! ;-))

Autor: vegavega8   |   17.12.2011. u 10:28   |   opcije


)))))))))))...tako je ...a ostale nek cvile za njim...

Autor: vuklisicaa   |   17.12.2011. u 10:30   |   opcije


vidim da on ima prosjedih a ona zna šta valja...iako je manji

Autor: vuklisicaa   |   17.12.2011. u 10:31   |   opcije


eto, vega! to je to! odma posvojna zamjenica, postao je vlasništvo.
možd bi bili svoji da su si isti, ili bi bila njegova da je on veći.
heh ::D

Autor: styx   |   17.12.2011. u 10:32   |   opcije


st...zašto ne bi bili svoji ?njen je možda srcem....a opet svoj...pojednostavljuješ neke stvari

Autor: vuklisicaa   |   17.12.2011. u 10:34   |   opcije


pa, kad su stvari uglavnom jednostavne.. :)
nije srce odgovor na sve. moš ti imat srce ko kuća, kad ti može doć slon i stat na njega.

uglavnom u prirodi vlada zakon jačeg (većeg).
jači postavlja granice, ostali (manji) se prilagođuju.
nekima u principu ne smeta, drugi se bune al ne prelaze,
treći se bune, ali ako su slabiji il ih smaknu, ili maknu.

al i dalje je jači onaj koji postavlja granice, a slabiji onaj koji ih treba poštivat.

Autor: styx   |   17.12.2011. u 10:38   |   opcije


ja šumom ti drumom......pit bulu koji je manji od šarplaninca...ili zlatnog retrivera...nitko ne postavlja granice....zato što on ima veliko srce....

Autor: vuklisicaa   |   17.12.2011. u 10:41   |   opcije


ae, al ovaj gore nije pit bul:))

i pit bull ima veće zube od šarplaninca. on je kompresirani pas, ustvari. veći od sebe.
neš ti srca, kad zubi grizu :P

Autor: styx   |   17.12.2011. u 10:43   |   opcije


he he ..ali ni ona nije šarplaninka.....

Autor: vuklisicaa   |   17.12.2011. u 10:47   |   opcije


nope.
al vidiš joj po očima da bi htjela bit pit bull :))
n gleda negdje u nebo. onaje fokusirana na jednu točku. cilj!

najebo je, kažem vam.

Autor: styx   |   17.12.2011. u 10:49   |   opcije


Dodaj komentar