Najbolji muž - čipirani muž.
Autor: vegavega8 | 17.12.2011. u 9:06 | opcije
Ako odluta, uvijek ga moš naći.
Autor: vegavega8 | 17.12.2011. u 9:06 | opcije
Ako se uvalja u drek, opereš ga i opet je ko nov.
Autor: vegavega8 | 17.12.2011. u 9:07 | opcije
Ako naskoči na drugu, znaš da nitko ne bu došao tražiti alimentaciju.
Autor: vegavega8 | 17.12.2011. u 9:08 | opcije
Uostalom, kuja se sama nudila - on je samo podlegao nagonu.
Autor: vegavega8 | 17.12.2011. u 9:08 | opcije
Staviš ga na lajnu i uz nogu, dok ne stekne višu razinu svijesti.
Autor: vegavega8 | 17.12.2011. u 9:10 | opcije
Nakon prvog legla, moš ga i uštrojiti.
Autor: vegavega8 | 17.12.2011. u 9:10 | opcije
Naravno, vrijedi i obratno: nemreš više biti vrtirepka.
Autor: vegavega8 | 17.12.2011. u 9:13 | opcije
I ti imaš čip.
Autor: vegavega8 | 17.12.2011. u 9:13 | opcije
Moraš na lajnu za svako tjeranje.
Autor: vegavega8 | 17.12.2011. u 9:13 | opcije
Svejedno, zbog tebe još uvijek popizde svi u parkiću.
Autor: vegavega8 | 17.12.2011. u 9:14 | opcije
Zavijaju ti podoknice.
Autor: vegavega8 | 17.12.2011. u 9:15 | opcije
Kurviši!
Autor: vegavega8 | 17.12.2011. u 9:15 | opcije
Skitnice nečipirane!
Autor: vegavega8 | 17.12.2011. u 9:15 | opcije
Ali, ti imaš pedigre.
Autor: vegavega8 | 17.12.2011. u 9:16 | opcije
I on ima pedigre.
Autor: vegavega8 | 17.12.2011. u 9:16 | opcije
A danas je subota.
Autor: vegavega8 | 17.12.2011. u 9:16 | opcije
Ijuju!
Autor: vegavega8 | 17.12.2011. u 9:16 | opcije
manji je od nje. to ne bude dobro završilo.
Autor: styx | 17.12.2011. u 10:08 | opcije
To ti je čista predrasuda, styx - pa ne mora pseto više zaklati međeda da bi se oženilo!
Autor: vegavega8 | 17.12.2011. u 10:10 | opcije
nije ni pseto samo pseto, jel:)
manji je, najebat će.
empirijski zaključak:))
Autor: styx | 17.12.2011. u 10:13 | opcije
i pit buli su manji od šarplaninca......ali imaju veliko srce....
Autor: vuklisicaa | 17.12.2011. u 10:23 | opcije
nope. neć popustit na ovu:)
manji je, najebat će. točka. :P
Autor: styx | 17.12.2011. u 10:25 | opcije
manji....ali veliko srce...i kvit
Autor: vuklisicaa | 17.12.2011. u 10:27 | opcije
Ok, manji je, ali je NJEN! Kvit! ;-))
Autor: vegavega8 | 17.12.2011. u 10:28 | opcije
)))))))))))...tako je ...a ostale nek cvile za njim...
Autor: vuklisicaa | 17.12.2011. u 10:30 | opcije
vidim da on ima prosjedih a ona zna šta valja...iako je manji
Autor: vuklisicaa | 17.12.2011. u 10:31 | opcije
eto, vega! to je to! odma posvojna zamjenica, postao je vlasništvo.
možd bi bili svoji da su si isti, ili bi bila njegova da je on veći.
heh ::D
Autor: styx | 17.12.2011. u 10:32 | opcije
st...zašto ne bi bili svoji ?njen je možda srcem....a opet svoj...pojednostavljuješ neke stvari
Autor: vuklisicaa | 17.12.2011. u 10:34 | opcije
pa, kad su stvari uglavnom jednostavne.. :)
nije srce odgovor na sve. moš ti imat srce ko kuća, kad ti može doć slon i stat na njega.
uglavnom u prirodi vlada zakon jačeg (većeg).
jači postavlja granice, ostali (manji) se prilagođuju.
nekima u principu ne smeta, drugi se bune al ne prelaze,
treći se bune, ali ako su slabiji il ih smaknu, ili maknu.
al i dalje je jači onaj koji postavlja granice, a slabiji onaj koji ih treba poštivat.
Autor: styx | 17.12.2011. u 10:38 | opcije
ja šumom ti drumom......pit bulu koji je manji od šarplaninca...ili zlatnog retrivera...nitko ne postavlja granice....zato što on ima veliko srce....
Autor: vuklisicaa | 17.12.2011. u 10:41 | opcije
ae, al ovaj gore nije pit bul:))
i pit bull ima veće zube od šarplaninca. on je kompresirani pas, ustvari. veći od sebe.
neš ti srca, kad zubi grizu :P
Autor: styx | 17.12.2011. u 10:43 | opcije
he he ..ali ni ona nije šarplaninka.....
Autor: vuklisicaa | 17.12.2011. u 10:47 | opcije
nope.
al vidiš joj po očima da bi htjela bit pit bull :))
n gleda negdje u nebo. onaje fokusirana na jednu točku. cilj!
najebo je, kažem vam.
Autor: styx | 17.12.2011. u 10:49 | opcije
