Ma nu' nje :-)
Autor: Jarac999 | 17.12.2011. u 23:21 | opcije
Ajme sto dozivi da zavidim obicnoj macki :-(
Autor: Jarac999 | 17.12.2011. u 23:24 | opcije
Eto vidiš - znači da si živ, a vrlo vjerojatno i zdrav ;-))
Autor: vegavega8 | 17.12.2011. u 23:26 | opcije
I ljubomoran na macku, jel to zdravo :-) a?a?a?
Autor: Jarac999 | 17.12.2011. u 23:31 | opcije
Zašto ne bi bilo zdravo, osobito kad je mačka zauzela puno bolju poziciju nego ti?
Autor: vegavega8 | 17.12.2011. u 23:36 | opcije
Okupatorica jedna, sic,sic
Autor: Jarac999 | 17.12.2011. u 23:46 | opcije
Hehe, mislim da bi bolje prošao kad bi rekao "mic-mic"! ;-))
Autor: vegavega8 | 17.12.2011. u 23:55 | opcije
Neznam, il da joj mozda ponudim nesto, ha?
Autor: Jarac999 | 18.12.2011. u 0:11 | opcije
Možda mišeka? :-))
Autor: vegavega8 | 18.12.2011. u 0:12 | opcije
Misa,misa :-) benti misa ee
Autor: Jarac999 | 18.12.2011. u 0:18 | opcije
Hm,al zao mi misa, bi ga ta jako pogrebala tko to zna a?a?a?
Autor: Jarac999 | 18.12.2011. u 0:25 | opcije
Benti sta ako mis posli zavrsi na hitnu a?a?a?
Autor: Jarac999 | 18.12.2011. u 0:41 | opcije
