NJENA DLAKAVICA

17.12.2011. u 23:19   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

Ma nu' nje :-)

Autor: Jarac999   |   17.12.2011. u 23:21   |   opcije


Ajme sto dozivi da zavidim obicnoj macki :-(

Autor: Jarac999   |   17.12.2011. u 23:24   |   opcije


Eto vidiš - znači da si živ, a vrlo vjerojatno i zdrav ;-))

Autor: vegavega8   |   17.12.2011. u 23:26   |   opcije


I ljubomoran na macku, jel to zdravo :-) a?a?a?

Autor: Jarac999   |   17.12.2011. u 23:31   |   opcije


Zašto ne bi bilo zdravo, osobito kad je mačka zauzela puno bolju poziciju nego ti?

Autor: vegavega8   |   17.12.2011. u 23:36   |   opcije


Okupatorica jedna, sic,sic

Autor: Jarac999   |   17.12.2011. u 23:46   |   opcije


Hehe, mislim da bi bolje prošao kad bi rekao "mic-mic"! ;-))

Autor: vegavega8   |   17.12.2011. u 23:55   |   opcije


Neznam, il da joj mozda ponudim nesto, ha?

Autor: Jarac999   |   18.12.2011. u 0:11   |   opcije


Možda mišeka? :-))

Autor: vegavega8   |   18.12.2011. u 0:12   |   opcije


Misa,misa :-) benti misa ee

Autor: Jarac999   |   18.12.2011. u 0:18   |   opcije


Hm,al zao mi misa, bi ga ta jako pogrebala tko to zna a?a?a?

Autor: Jarac999   |   18.12.2011. u 0:25   |   opcije


Benti sta ako mis posli zavrsi na hitnu a?a?a?

Autor: Jarac999   |   18.12.2011. u 0:41   |   opcije


Dodaj komentar