NAJBOLJI MUŠKARAC - ČIPIRANI MUŠKARAC

Reakcija na Anerakičin blog (ima me na ignoru, iako se drsko usuđuje komentirati kod mene, zahvaljujući mojoj rastresenosti i donekle nezainteresiranosti da joj pridam dovoljno važnosti zabranom):
VLASNIŠTVO osobe poništava osobu i reducira je na MANJE od bilo koje životinje: na spolni organ ili uslužnu djelatnost.
Jučer je vuklisica vodio priblesavu debatu o tome je li razlog ženskom oklijevanju da se udaju strah da će postati "služavke". Nije. Nego strah da će postati uslužna djelatnost; ili otvor za ispunjavanje nečije potrebe, nimalo uzvišenije od sranja ili mokrenja.
Vjernost (u smislu odanost, opredijeljenost da uvažimo prioritete druge osobe) stječemo ISKLJUČIVO poštovanjem te osobe i sposobnošću da joj otvorimo (ili ostavimo otvorenima) mogućnosti da namire svoje bitne potrebe. Ako MI možemo namiriti većinu njih, super! Onda će i ta osoba možda zanemariti neke manje urgentne (npr. otići u zahod kad joj se priprdi) kako ne bi narušila naše. Iliti, neće jebati sve na što se ovlaži ako zna da je to za nas katastrofa.
Isto tako, mi nećemo tražiti da ne pojebe nekoga tko mu je nasušna potreba za whatever, samopoštovanje, samoodržanje, samopotvrdu vlastite životnosti, ako to nama nije smak svijeta.
Meni tjelesna nevjera nije smak svijeta. Može mu biti prijetnja. Ali ne i kraj.
Ako uz mene ostaje živa, živahna, živuća i odana osoba. A ne pimpek. Mlohav i nepoticajan.
18.12.2011. u 16:12 | Prijavi nepoćudni blog | Dodaj komentar
zgodan frajer.brijem da preferira doggy.
Autor: marta-marta | 18.12.2011. u 16:16 | opcije
meni je dobar oni šo je jučer u jutarnjem reka kako su žene poticaj
Autor: Philippe_de_Mala | 18.12.2011. u 16:16 | opcije
Dobar blog.Šteta kaj moram off.Uživaj;) Cmok!
Autor: marta-marta | 18.12.2011. u 16:17 | opcije
ijako si ga ja mislin da nije mislijo na cijelu skupinu
Autor: Philippe_de_Mala | 18.12.2011. u 16:17 | opcije
Voli kuje, što bi ame rekla ;-))
Autor: vegavega8 | 18.12.2011. u 16:17 | opcije
Jeb'te se vi slobodnice...
mene pali da je frajer MOJ, samo moj...
ali me isto pali i mogucnost, da postoji mogucnost, da vise nije moj...ali nedo bog da se t io ostvari, jer tad je kraj...jako sam gadljiva i ne podnosim tudje izlucevine na/u sebi
Autor: juicy-mama | 18.12.2011. u 16:17 | opcije
pozdravin prije sega kako jim paše i one što tu jesu i one što odlazu
Autor: Philippe_de_Mala | 18.12.2011. u 16:18 | opcije
Dobro je ako su žene poticaj, ali što kad su poticajna SREDSTVA, Pilipe?
Autor: vegavega8 | 18.12.2011. u 16:18 | opcije
e vega o tom samo na pevetejac
Autor: Philippe_de_Mala | 18.12.2011. u 16:18 | opcije
Zato su prezervativi imperativ, juicy! ;-))
Autor: vegavega8 | 18.12.2011. u 16:18 | opcije
jel na ovi nick?
Autor: Philippe_de_Mala | 18.12.2011. u 16:19 | opcije
...jebo tu strast i taj tvrdi kurac, ako misli na nju, dok je samnom
Autor: juicy-mama | 18.12.2011. u 16:20 | opcije
prevara je jebavat se š jednon osobon a bit mislima drugdi
Autor: Philippe_de_Mala | 18.12.2011. u 16:20 | opcije
...prezervativ te ne moze zastititi, od psihicke kontaminacije
Autor: juicy-mama | 18.12.2011. u 16:21 | opcije
džusi ja si ga mislin da se more sve lipo oprat
Autor: Philippe_de_Mala | 18.12.2011. u 16:21 | opcije
Ček, Pilipe, moram na zvjezdani nick pripustit tebe bez zvijezde... A na drugom nemrem pročitat niš osim naslova.
Autor: vegavega8 | 18.12.2011. u 16:22 | opcije
Zamisli ga si samo janoga veceja i misli koliko jih je trošilo isto mjesto i na koji način. ma jebenmju ispucala bi criva i odvalijo mjehur da se misli na ono ..... moje moje mojei samomoje
Autor: Philippe_de_Mala | 18.12.2011. u 16:23 | opcije
Ajd, vrata otvorena do daljnjega. Na vegavega8.
Autor: vegavega8 | 18.12.2011. u 16:23 | opcije
Moj stan je izgrađen 1927. godine, juicy. Zamisli da ja sad počnem osjećati sikičku kontaminaciju svih prethodnih stanara, ha?
Autor: vegavega8 | 18.12.2011. u 16:24 | opcije
sače carski drobljenac
Autor: Philippe_de_Mala | 18.12.2011. u 16:24 | opcije
ajajaj nisi u svome izgraditome malo prije stanu..... pa koliko je tu prokapalo svega i svačega
Autor: Philippe_de_Mala | 18.12.2011. u 16:25 | opcije
Oduvijek su mi bile misteriozne, one velikodusne zene, kao, jebal si komada, ma nema veze, glavno da sad mozes mene..
.i nikom nista...nije to tako jednostavno kako to lav tumaci i neki muski, kojima to odgovara...
jer, ako mogu oni jebavat sa strane, mozemo i mi zenske...ali, gdje je tu granica, izmedju kurveraja i obitelji...tko je tu zaduzen za higijenu, bolesti i usadivanje morala rodjenoj djeci?
Autor: juicy-mama | 18.12.2011. u 16:26 | opcije
OK, Pilipe!
Autor: vegavega8 | 18.12.2011. u 16:26 | opcije
duhovito. više onako primitivno :)
Autor: Illija | 18.12.2011. u 16:26 | opcije
Ne vega, ja te pitam, kak bi bilo, da ti se netko nasilno naseli u taj tvoj stan, npr. samo u djevojacku sobu (ako je imas), dakle, mali prostor, ali u tvojem stanu...
Autor: juicy-mama | 18.12.2011. u 16:29 | opcije
Juicy, problem uopće nije u tome, nije bio desecima tisuća godina. To je postalo problematično tek sad, s dominantnom ulogom EGA: jebotipasmater, kaj ti ja nisam dovoljna??? Ja, superžena, supermajka, superdomaćica, superdjelatnica, pride nositeljica ogromnih samostojećih sisurina i brendirane odjeće, za koju sam sama zaradila???
Idiotizam!
Sputavanje ženskog švaleraja je daleko shvatljivije u tradicionalnim patrijarhatima: ako frajer izdržava klinca, oće znati da je fakat njegov. I to je sve.
Autor: vegavega8 | 18.12.2011. u 16:29 | opcije
toliko je čipian da bi mogo završiti u čipsu
Autor: Illija | 18.12.2011. u 16:30 | opcije
Nasilje je neprihvatljivo, juicy. Ali, ako ja svoju sobicu ne koristim i ne znam što bih s njom, neka. Sevap je.
Autor: vegavega8 | 18.12.2011. u 16:30 | opcije
Nije istina, da bi dozvolila svakoj susi da ti se useli u stan, taman da ga i ne koristis cijeloga...u tome je problem, invazija prostora, stambenog ili nekog drugog...imam svoje gabarite i kad mi se netko suvise priblizi - smeta me
Autor: juicy-mama | 18.12.2011. u 16:32 | opcije
ja si ga mislin da što se nasilja tiče onda je opravdano svakako
Autor: Philippe_de_Mala | 18.12.2011. u 16:33 | opcije
triba i nasilnika razumit, ne? pa tribalo mu je
Autor: Philippe_de_Mala | 18.12.2011. u 16:34 | opcije
jebenti u kojem smjeru ode kršćansvo da se ljudi više ne razumidu
Autor: Philippe_de_Mala | 18.12.2011. u 16:34 | opcije
Mazda ti jesi tako velikodusna, ja nisam..
i volim imati svoje, da se zna, sta je moje i sta nije...a isto tako, volim biti necija, volim nekome pripadati...dok mi je stalo...
Autor: juicy-mama | 18.12.2011. u 16:36 | opcije
Pa glečte ovako: frajer ima potrebu naučiti novi strani jezik. A to pak znači da dvije večeri tjedno nije meni na raspolaganju. Hoću li mu zabraniti?
Autor: vegavega8 | 18.12.2011. u 16:37 | opcije
...a to, da su muskarci bioloski predodredjeni, da opsluzuju vise zena, zajebi to...nek opsluzuju, ali bez mene
Autor: juicy-mama | 18.12.2011. u 16:37 | opcije
pa dobro džusi ja si ga mislin da onda nije okej da muškarac imzisira da idu zajedno nekoj tretjoj u pohode ako se o njegvoj ne dopada
Autor: Philippe_de_Mala | 18.12.2011. u 16:39 | opcije
Vega, ako frajer ima slobodno, ne znaci da moze nekoga jebat...znaci da moze upraznjavati nevine sadrzaje...jer ako saznam da mi je nesto radio, cak i da prizna - gotovo je...a ako je lagao, i kasnije saznam, opet je gotovo, jer je varao i lagao
Autor: juicy-mama | 18.12.2011. u 16:40 | opcije
Filipek, ja mislim da je OK, da se dvoje dogovore, da ce u swingeraj...ali da ce on u swingeraj, a ona doma, ili obratno...e, to meni nije u redu
Autor: juicy-mama | 18.12.2011. u 16:41 | opcije
Gle, juicy, onda smo najsigurnije s vibratorom, zajebi ti sve te komplikacije za malo vlasništva i malo ekskluzivnosti jednog malenog djelića našeg tijela... Mene ti to uopće ne zanima, iskreno govoreći. Mene zanima to jesam li mu ja na pameti kad god treba donijeti neku odluku, jesam li uračunata u njegove planove i jesam li na vrhu njegove liste želja. Ako nisam, fućka mi se; ako jesam, isto tako, nek pojebe ako baš mora i neka se vrati doma. Ključne riječi: ako BAŠ MORA. A mislim da u 95% slučajeva baš i ne mora.
Autor: vegavega8 | 18.12.2011. u 16:42 | opcije
Netko ce reci, fuj, djusika je posesivna...
mozda i jesam, ali mislim da je to prirodnije, nego obratno...
iako, ima nas razlicitih, netko spara novce, kupuje samo kad je neophodno, drugi se razbacuje i nikada nema dovoljno..
tako i u ljubavi, oni koji se razbacuju s novcima, vjerovatno su negligent i u ljubavi...
mislim da mora postojati mjera, povjerenje, a ponajvise l;jubav, jer bez ljubavi, nista od ovog nema smisla
Autor: juicy-mama | 18.12.2011. u 16:46 | opcije
jasi ga neću više mislit
Autor: Philippe_de_Mala | 18.12.2011. u 16:48 | opcije
sad siga ja opet mislin
Autor: Philippe_de_Mala | 18.12.2011. u 16:48 | opcije
ja si ga sad nekako mislin da je prirodno i vako i nako jer je svakako bilo prirodno a i biti će
Autor: Philippe_de_Mala | 18.12.2011. u 16:49 | opcije
Meni muskarac nije mali komadic tijela...jer taj mali komadic se nastavlja na cijelo tijelo, tijelo na glavu, u glavi je mozak...dakle, kad me mali djelic prevari, sve je prevarilo...ali, eto...ti si valjda pogodnija (tolerantinija) kao girlfriend od mene...
Autor: juicy-mama | 18.12.2011. u 16:49 | opcije
a opet si ga nekako mislin da je ono sa vibratoron nekako neprirodno
Autor: Philippe_de_Mala | 18.12.2011. u 16:50 | opcije
zamisli sad nekakvoga glupastog pitanja na koji se kurac misli kada se čovik samozadovoljava.....jebenmju ne mora misliit na kurac, ne?
Autor: Philippe_de_Mala | 18.12.2011. u 16:51 | opcije
Meni nije uredu da cipiraju samo mene, zasto ne i zene?
Autor: Jarac999 | 18.12.2011. u 16:51 | opcije
Mislim da je veoma vazno, odmah na pocetku, dati do znanja, da je veza monogamna...a sve ostalo nosi konzekvence, ove ili one
Autor: juicy-mama | 18.12.2011. u 16:52 | opcije
sad si ga opet mislin ako je u glavi mozak onda je i u mojoj glavi mozak . daklen ako očem bit vijeran i prd sobom i pred bogom ondak si ga moran mislit samo na jednu osobu
Autor: Philippe_de_Mala | 18.12.2011. u 16:52 | opcije
...deseta je stvar, kad se svojevoljno ubacis u trokut ili cetverokut...onda si sam odgovoran za posljedice, po principu, sto si trazio - to si dobio
Autor: juicy-mama | 18.12.2011. u 16:54 | opcije
ako si ga mislin na drugu osobu dok si milo činin ondasan prljva pokvarena protuva od varalice, ne?
Autor: Philippe_de_Mala | 18.12.2011. u 16:54 | opcije
Ja mislim da je veoma važno, odmah na početku veze, dati do znanja da u njoj ima dovoljno prostora da se svatko rasprostre onoliko koliko treba, a i malo više od toga. Ja sama u nekoj skučenijoj vezi ne bih mogla biti (zato i nisam, navikla sam na veliki prostor, štaš!), zato i ne bih mogla ljubavnika držati u djevojačkoj, s čipom u jajetu i povodnikom na glaviću. Mogla bih se jedino usrdno nadati da njegove potrebe za samorealizacijom neće krenuti baš u smjeru koji je meni jako odbojan ili posve neprihvatljiv. A ako krenu, e hebga, pa ne moram ja s njim, jel' tak?
Autor: vegavega8 | 18.12.2011. u 16:56 | opcije
ja si ga opet mislin da svatko ko ode napravi mista nekom drugom.......pa bijo ne znan kakvi
Autor: Philippe_de_Mala | 18.12.2011. u 16:57 | opcije
to mise nekako logično čini ka zakon o održanju mase
Autor: Philippe_de_Mala | 18.12.2011. u 16:58 | opcije
Vega, ovisi o pogledu...ja ne smatram zato, sto ne toleriram jebanje sa strane, a i sama to ne cinim, da mu imam povodnik oko glavica...jer ako on to misli, mi nismo kompatibilni...ali, imala sam srece, da sam imala skoro sve velike ljubavi, koje su bas tako mislile...jedino P. nije...a jebiga, zato i nismo skupa, a bilo je to prije 45 godina
Autor: juicy-mama | 18.12.2011. u 17:00 | opcije
Hm,malo na ovo gledate previse, istospolno. Dame zar vi nikada niste prevarile nekog, pomislile na drugog dok ste bile sa njim? Valjda i mi muski imamo neke emocije, koje ponekad i vi u nama ne dotaknete? Valjda i vi prdnete ponekad haha, pa on vas otrpi, zar vi ponekad ne zelite sex a muzu se utakmica gleda? Zar ne licimo jedni na druge?
Autor: Jarac999 | 18.12.2011. u 17:02 | opcije
...moje ljubavi su mislile, bas kao i ja...ne suprotno, da se ne pomisli iz gore napisanog...
Autor: juicy-mama | 18.12.2011. u 17:02 | opcije
Ko što marta reče, manje sam sklona osuđivati nevjeru otkad sam skužila koliko je vjernost teška... I to ne samo tjelesna: nikad nisam upoznala muškarca koji je ispunjavao SVE moje potrebe, za zabavom, za intelektualnim poticajem, za druženjem, za seksom... I uvijek sam ih ispunjavala s nekim drugim, ne nužno muškarcem, ali svejedno - nije li i to nevjera? Ili bih trebala crkavati doma od dosade dok on gleda Svjetsko nogometno prvenstvo, na primjer?
Autor: vegavega8 | 18.12.2011. u 17:06 | opcije
ja si ga mislin da si u jubavi baš i ne mislin
Autor: Philippe_de_Mala | 18.12.2011. u 17:07 | opcije
ovo ostalo je čista egojistička pizdarija kad ljepše nemrem izreč
Autor: Philippe_de_Mala | 18.12.2011. u 17:08 | opcije
...jarce, jedno je pomisliti na nekog drugog, mastati, tik pred svrsavanjem, zamisljati i kojekakve scenarije..a cinjenica je, da onog kojeg imas u sebi, je taj, koji te pali, i s kojim si...ali one, bas ne vole pricati o svojim najintimnijim mastarijama, jer bi ispalo da su kurve, lezbace, ubojice i slicno....
a sasvim je drugo sve to o cemu mislimo, napraviti u zivo...sto se kaze, masta moze svasta...i da mi netko ne kaze, da je to psihicka nevjera, jer to su pizdarije...i kao, postenje je za stvarno nekog pojebat...ili sta ja znam...ma bez veze...ja u masti mogu ici i na Hawaii-e, sto ne znaci da cu ikada otici tamo
Autor: juicy-mama | 18.12.2011. u 17:09 | opcije
Veze trebaju bit monogame, inace nisu veze neg bezveze, da bezveze tek puko ispunjavanje nekih osobnih potreba u kojima sto ne dobijemo tu, to potrazimo sastrane
Autor: Jarac999 | 18.12.2011. u 17:09 | opcije
Eto, egoizam rules, zato ja egoistično idem prileći. A vi čuvajte tuđe pimpeke ak vam je to furka, ili nemojte, ako nije, meni svejedno. Meni bitno kak je meni, tj. da je moj kad je sa mnom tj. da nije odsutan duhom dok je prisutan tijelom. Haug!
Autor: vegavega8 | 18.12.2011. u 17:10 | opcije
Vega, da sumiram, on osto sam i otprije znala...da smo drugacije po pitanju ljubavi, sto je ok, zamisli da smo svi isti...
Autor: juicy-mama | 18.12.2011. u 17:12 | opcije
najsigurniji pimpek je oni što ti je u ruci al što kad triba ić na pišanje ..... očel te privarit kad pogleda u školjku i zamisli si drugu pičku il neće. očeš ga sumnjičavo promatrat ispod joka kad se nasmiešen vraća z veceja makar mislijo na to kak je jevtino kupijo ulje za ato u lidlu. ma prevarijo je ziher čim se smieška i eto počeka nesanih noći i čira na nekom kurcu
Autor: Philippe_de_Mala | 18.12.2011. u 17:13 | opcije
Vega, ja ne cuvam tudje pimpeke, ja samo cuvam SVOJ...
Autor: juicy-mama | 18.12.2011. u 17:14 | opcije
jasi ga mislin da iste niste svakako nekako i baš dobro što niste
Autor: Philippe_de_Mala | 18.12.2011. u 17:15 | opcije
...svoj, onak generalno...kad ga imam :))))
Autor: juicy-mama | 18.12.2011. u 17:15 | opcije
iju . hvala džusi ja nisan primijetijo. e vega nit ja ne čuvan tuđe pimpeke a kad malo bolje razmislin ne čuvan ni svoga
Autor: Philippe_de_Mala | 18.12.2011. u 17:16 | opcije
Vega je u pravu, jer sve veze nisu iste. Al ja opet kazem ako treba cipirat pimpeke, tad treba i picke, jer to jedno sa drugim ide, a ostalo je samo egoistico feministicka spika i nista vise. Al ako ja moram cipirat moju hm,ja to necu, il cu joj vjerovati il necu. Bezvjeru od sebe dat netrebam.
Autor: Jarac999 | 18.12.2011. u 17:18 | opcije