ELEMKAE, DANAS O ORAČIMA... JEBAČIMA... LAPRDAČIMA...

jebemmu, oldshit, ne čitat više te horore, loši su za mentalno zdravlje:))
Autor: styx | 18.12.2011. u 20:28 | opcije
18.12.2011. u 22:29 | Prijavi nepoćudni blog | Dodaj komentar
slika je super, sviđa mi se
Autor: Zeljko-zeljko | 18.12.2011. u 22:30 | opcije
Baš mi je drago, željko x2. U meni pobuđuje sućut :-))
Autor: vegavega8 | 18.12.2011. u 22:35 | opcije
Jel' ovo neka mentalna higijena? Vita vita vitamini spasit će nas vitamini.
Autor: dudhaimurvimorus | 18.12.2011. u 22:37 | opcije
Neće od inkontinencije, Svileni! A gadno je kad ni vlastiti drekec nemre zakopat :-((
Autor: vegavega8 | 18.12.2011. u 22:39 | opcije
hehehe
Autor: marta-marta | 18.12.2011. u 22:39 | opcije
Elemkae, žudnja je ono što žena često doista osjeća. Duboku, praiskonsku žudnju za potpunim predavanjem, nagon za poništavanjem sebe u Njegovim rukama. Žudnju da se rastoči u ništavilo, pretvori u prah iz kojeg je nastala, u zemlju koju će On preorati i posijati sjeme. Da odbaci sebe da bi se ponovo rodila, gola i nevina, iznova stvorena Njegovom željom. Da Mu se otvori tijelom i dušom dok svaki njen atom ne bude ispunjen Njime, a njeno ime bude samo riječ ispisana na pijesku i zametena snagom Njegove požude.
Autor: tooldforshit | 18.12.2011. u 20:21 | opcije
Autor: marta-marta | 18.12.2011. u 22:39 | opcije
ej, ej, a kopirajt?:)
to ja oldu na bazi dugog poznanstva s istim predznakom :D
nisam htjela čovjeka uvrijedit, samo poškakljat malo. vaši obračuni me ne zanimaju.
Autor: styx | 18.12.2011. u 22:39 | opcije
Styx, tvoj nastup je zapažen najblagonaklonijim okom. Osobito mi se svidjelo prisno oslovljavanje :-))
Autor: vegavega8 | 18.12.2011. u 22:41 | opcije
od kad sam pročitala žudim za suhom smokvom na koju me asocira ovo "elemkae"
Autor: marta-marta | 18.12.2011. u 22:41 | opcije
a gle. oldshit ima iste metode već godinama, i nije da ih baš ljubim nit opravdavam.
al nit je mene ikad vrijeđao, nit ja mislim njega.
Autor: styx | 18.12.2011. u 22:42 | opcije
a vi se tucite, niš nemam s tim:)
Autor: styx | 18.12.2011. u 22:43 | opcije
Mene podsjeća na pregaču.
Autor: vegavega8 | 18.12.2011. u 22:43 | opcije
Styx, hebga, nemreš bit duhovita i ne platiti ceh!
Autor: vegavega8 | 18.12.2011. u 22:43 | opcije
Ako neće Vitamini 'oće higijena. Higi higi higijena spasit će nas Higijena. Ojlarija svinjarija, oj!
Autor: dudhaimurvimorus | 18.12.2011. u 22:45 | opcije
stiksa plaća al' sve na naš račun.
Autor: dudhaimurvimorus | 18.12.2011. u 22:46 | opcije
A nije ni nužno da bude ponornica do kraja. (stiksa)
Autor: dudhaimurvimorus | 18.12.2011. u 22:47 | opcije
Je, Svileni, kad počne nositi vrećicu. (Mislim na seronju.)
Autor: vegavega8 | 18.12.2011. u 22:47 | opcije
Iako smo mi svi Norci.
Autor: dudhaimurvimorus | 18.12.2011. u 22:47 | opcije
ahhh...
močvara.
Autor: styx | 18.12.2011. u 22:48 | opcije
Nadam se da je bar vrećica ekološka. Jest da je skuplja.
Autor: dudhaimurvimorus | 18.12.2011. u 22:48 | opcije
Al ne bi bilo dobro da postane stipsa.
Autor: vegavega8 | 18.12.2011. u 22:48 | opcije
stiksa, i to Kopački. Rit.
Autor: dudhaimurvimorus | 18.12.2011. u 22:48 | opcije
Mislim da bu on dobil najbolju, onu trajno pričvršćenu i sterilnu.
Autor: vegavega8 | 18.12.2011. u 22:49 | opcije
Al' ato je Blixa samo jedan.
Autor: dudhaimurvimorus | 18.12.2011. u 22:49 | opcije
Ti vrapca, kaj će biti kad orači odu v Rit!
Autor: vegavega8 | 18.12.2011. u 22:50 | opcije
Ima da jih đon dir izvuče i iz male, a bome i iz velike riti. Jest da kosna snaga uzima 500 eurića. Nekonvertibilnih.
Autor: dudhaimurvimorus | 18.12.2011. u 22:51 | opcije
(konjska snaga)
Autor: dudhaimurvimorus | 18.12.2011. u 22:52 | opcije
Naravno da nije nužno da bude đon dir, za mene 'olandeza je još draži nju holand.
Autor: dudhaimurvimorus | 18.12.2011. u 22:52 | opcije
I tu su nemoći svi suvovi i ferariji .
Autor: dudhaimurvimorus | 18.12.2011. u 22:53 | opcije
Misliš da će se Rit otvoriti "tijelom i dušom dok svaki njen atom ne bude ispunjen Njime, a njeno ime bude samo riječ ispisana na pijesku i zametena snagom Njegove požude"?
Autor: vegavega8 | 18.12.2011. u 22:56 | opcije
Rit se otvori kad malo podbodeš slabine.
Autor: dudhaimurvimorus | 18.12.2011. u 22:56 | opcije
Valjda je zato kopački.
Autor: vegavega8 | 18.12.2011. u 22:58 | opcije
kopački je zbog krampona. Da ne kažem krampinjonja. Usput, pa ko nije dobio po njonji?
Autor: dudhaimurvimorus | 18.12.2011. u 22:59 | opcije
A ja mislila zbog iskapanja vučedolskih artefakata... E, fakat sam naivna!
Autor: vegavega8 | 18.12.2011. u 23:00 | opcije
Svileni, ljudi više ni božićnice ne dobijaju, a kamoli po njonji.
Autor: vegavega8 | 18.12.2011. u 23:01 | opcije
Ta nije samo tica jarebica il' golubica.
Autor: dudhaimurvimorus | 18.12.2011. u 23:03 | opcije
Ima i ona takozvana jatiserka.
Autor: dudhaimurvimorus | 18.12.2011. u 23:04 | opcije
Tzv. vučedolska jatiserka.
Autor: dudhaimurvimorus | 18.12.2011. u 23:04 | opcije
Pa eto, ja dajem. I po njonji.
Autor: dudhaimurvimorus | 18.12.2011. u 23:05 | opcije
...i to sve u inat i na svoju ruku.
Autor: dudhaimurvimorus | 18.12.2011. u 23:05 | opcije
Junačku desnicu.
Autor: dudhaimurvimorus | 18.12.2011. u 23:05 | opcije
Bit će da je ipak bila muško, kad stoji na tri noge.
Autor: vegavega8 | 18.12.2011. u 23:06 | opcije
Eh, bježim dok nisam dobila što sam tražila! (Zove me mačka, vrijeme je za igru.)
Autor: vegavega8 | 18.12.2011. u 23:07 | opcije
Vrijeme je za pucanje.
Autor: dudhaimurvimorus | 18.12.2011. u 23:09 | opcije
(tucanje)
Autor: dudhaimurvimorus | 18.12.2011. u 23:09 | opcije