ELEMKAE, DANAS O ORAČIMA... JEBAČIMA... LAPRDAČIMA...



jebemmu, oldshit, ne čitat više te horore, loši su za mentalno zdravlje:))

Autor: styx | 18.12.2011. u 20:28 | opcije

18.12.2011. u 22:29   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

slika je super, sviđa mi se

Autor: Zeljko-zeljko   |   18.12.2011. u 22:30   |   opcije


Baš mi je drago, željko x2. U meni pobuđuje sućut :-))

Autor: vegavega8   |   18.12.2011. u 22:35   |   opcije


Jel' ovo neka mentalna higijena? Vita vita vitamini spasit će nas vitamini.

Autor: dudhaimurvimorus   |   18.12.2011. u 22:37   |   opcije


Neće od inkontinencije, Svileni! A gadno je kad ni vlastiti drekec nemre zakopat :-((

Autor: vegavega8   |   18.12.2011. u 22:39   |   opcije


hehehe

Autor: marta-marta   |   18.12.2011. u 22:39   |   opcije


Elemkae, žudnja je ono što žena često doista osjeća. Duboku, praiskonsku žudnju za potpunim predavanjem, nagon za poništavanjem sebe u Njegovim rukama. Žudnju da se rastoči u ništavilo, pretvori u prah iz kojeg je nastala, u zemlju koju će On preorati i posijati sjeme. Da odbaci sebe da bi se ponovo rodila, gola i nevina, iznova stvorena Njegovom željom. Da Mu se otvori tijelom i dušom dok svaki njen atom ne bude ispunjen Njime, a njeno ime bude samo riječ ispisana na pijesku i zametena snagom Njegove požude.

Autor: tooldforshit | 18.12.2011. u 20:21 | opcije

Autor: marta-marta   |   18.12.2011. u 22:39   |   opcije


ej, ej, a kopirajt?:)

to ja oldu na bazi dugog poznanstva s istim predznakom :D
nisam htjela čovjeka uvrijedit, samo poškakljat malo. vaši obračuni me ne zanimaju.

Autor: styx   |   18.12.2011. u 22:39   |   opcije


Styx, tvoj nastup je zapažen najblagonaklonijim okom. Osobito mi se svidjelo prisno oslovljavanje :-))

Autor: vegavega8   |   18.12.2011. u 22:41   |   opcije


od kad sam pročitala žudim za suhom smokvom na koju me asocira ovo "elemkae"

Autor: marta-marta   |   18.12.2011. u 22:41   |   opcije


a gle. oldshit ima iste metode već godinama, i nije da ih baš ljubim nit opravdavam.
al nit je mene ikad vrijeđao, nit ja mislim njega.

Autor: styx   |   18.12.2011. u 22:42   |   opcije


a vi se tucite, niš nemam s tim:)

Autor: styx   |   18.12.2011. u 22:43   |   opcije


Mene podsjeća na pregaču.

Autor: vegavega8   |   18.12.2011. u 22:43   |   opcije


Styx, hebga, nemreš bit duhovita i ne platiti ceh!

Autor: vegavega8   |   18.12.2011. u 22:43   |   opcije


Ako neće Vitamini 'oće higijena. Higi higi higijena spasit će nas Higijena. Ojlarija svinjarija, oj!

Autor: dudhaimurvimorus   |   18.12.2011. u 22:45   |   opcije


stiksa plaća al' sve na naš račun.

Autor: dudhaimurvimorus   |   18.12.2011. u 22:46   |   opcije


A nije ni nužno da bude ponornica do kraja. (stiksa)

Autor: dudhaimurvimorus   |   18.12.2011. u 22:47   |   opcije


Je, Svileni, kad počne nositi vrećicu. (Mislim na seronju.)

Autor: vegavega8   |   18.12.2011. u 22:47   |   opcije


Iako smo mi svi Norci.

Autor: dudhaimurvimorus   |   18.12.2011. u 22:47   |   opcije


ahhh...

močvara.

Autor: styx   |   18.12.2011. u 22:48   |   opcije


Nadam se da je bar vrećica ekološka. Jest da je skuplja.

Autor: dudhaimurvimorus   |   18.12.2011. u 22:48   |   opcije


Al ne bi bilo dobro da postane stipsa.

Autor: vegavega8   |   18.12.2011. u 22:48   |   opcije


stiksa, i to Kopački. Rit.

Autor: dudhaimurvimorus   |   18.12.2011. u 22:48   |   opcije


Mislim da bu on dobil najbolju, onu trajno pričvršćenu i sterilnu.

Autor: vegavega8   |   18.12.2011. u 22:49   |   opcije


Al' ato je Blixa samo jedan.

Autor: dudhaimurvimorus   |   18.12.2011. u 22:49   |   opcije


Ti vrapca, kaj će biti kad orači odu v Rit!

Autor: vegavega8   |   18.12.2011. u 22:50   |   opcije


Ima da jih đon dir izvuče i iz male, a bome i iz velike riti. Jest da kosna snaga uzima 500 eurića. Nekonvertibilnih.

Autor: dudhaimurvimorus   |   18.12.2011. u 22:51   |   opcije


(konjska snaga)

Autor: dudhaimurvimorus   |   18.12.2011. u 22:52   |   opcije


Naravno da nije nužno da bude đon dir, za mene 'olandeza je još draži nju holand.

Autor: dudhaimurvimorus   |   18.12.2011. u 22:52   |   opcije


I tu su nemoći svi suvovi i ferariji .

Autor: dudhaimurvimorus   |   18.12.2011. u 22:53   |   opcije


Misliš da će se Rit otvoriti "tijelom i dušom dok svaki njen atom ne bude ispunjen Njime, a njeno ime bude samo riječ ispisana na pijesku i zametena snagom Njegove požude"?

Autor: vegavega8   |   18.12.2011. u 22:56   |   opcije


Rit se otvori kad malo podbodeš slabine.

Autor: dudhaimurvimorus   |   18.12.2011. u 22:56   |   opcije


Valjda je zato kopački.

Autor: vegavega8   |   18.12.2011. u 22:58   |   opcije


kopački je zbog krampona. Da ne kažem krampinjonja. Usput, pa ko nije dobio po njonji?

Autor: dudhaimurvimorus   |   18.12.2011. u 22:59   |   opcije


A ja mislila zbog iskapanja vučedolskih artefakata... E, fakat sam naivna!

Autor: vegavega8   |   18.12.2011. u 23:00   |   opcije


Svileni, ljudi više ni božićnice ne dobijaju, a kamoli po njonji.

Autor: vegavega8   |   18.12.2011. u 23:01   |   opcije


Ta nije samo tica jarebica il' golubica.

Autor: dudhaimurvimorus   |   18.12.2011. u 23:03   |   opcije


Ima i ona takozvana jatiserka.

Autor: dudhaimurvimorus   |   18.12.2011. u 23:04   |   opcije


Tzv. vučedolska jatiserka.

Autor: dudhaimurvimorus   |   18.12.2011. u 23:04   |   opcije


Pa eto, ja dajem. I po njonji.

Autor: dudhaimurvimorus   |   18.12.2011. u 23:05   |   opcije


...i to sve u inat i na svoju ruku.

Autor: dudhaimurvimorus   |   18.12.2011. u 23:05   |   opcije


Junačku desnicu.

Autor: dudhaimurvimorus   |   18.12.2011. u 23:05   |   opcije


Bit će da je ipak bila muško, kad stoji na tri noge.

Autor: vegavega8   |   18.12.2011. u 23:06   |   opcije


Eh, bježim dok nisam dobila što sam tražila! (Zove me mačka, vrijeme je za igru.)

Autor: vegavega8   |   18.12.2011. u 23:07   |   opcije


Vrijeme je za pucanje.

Autor: dudhaimurvimorus   |   18.12.2011. u 23:09   |   opcije


(tucanje)

Autor: dudhaimurvimorus   |   18.12.2011. u 23:09   |   opcije


Dodaj komentar