Momak ima bar dobru volju he,he
Autor: Jarac999 | 19.12.2011. u 21:17 | opcije
Momak radi, stari priča.
Autor: vegavega8 | 19.12.2011. u 21:18 | opcije
A vidim, živahno ovdje večeras... Svi il nešto gledaju, il nešto misle.
Autor: vegavega8 | 19.12.2011. u 21:20 | opcije
Frigaš blog na kojem se nemreš s nekim bar 5 minuta pokefat :-((
Autor: vegavega8 | 19.12.2011. u 21:21 | opcije
Ovaj momak bu u 5 minuta i fukal i kefal. A još nije ni veljača!
Autor: vegavega8 | 19.12.2011. u 21:23 | opcije
Ima i na cem vjezbat he,he, vjezbom do savrsenstva he,he
Autor: Jarac999 | 19.12.2011. u 21:26 | opcije
Crna je pedagoški nastrojena, vidi se.
Autor: vegavega8 | 19.12.2011. u 21:28 | opcije
Ovi komentator je ljubomoran, u sebi navija, crna i meni daj, i meni daj, i meni da... He,he
Autor: Jarac999 | 19.12.2011. u 21:31 | opcije
Nu,nje:-) misli da crna prosvjetna radnica haha
Autor: Jarac999 | 19.12.2011. u 21:32 | opcije
Komentator hoće momku nabiti komplekse, a onda bu rekal "Pusti da ti čiko pokaže!" ;-))
Autor: vegavega8 | 19.12.2011. u 21:34 | opcije
Ne mora biti, ali mislim da voli odgojno djelovati na mlade.
Autor: vegavega8 | 19.12.2011. u 21:34 | opcije
