KOMENTATOR

19.12.2011. u 21:13   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

Momak ima bar dobru volju he,he

Autor: Jarac999   |   19.12.2011. u 21:17   |   opcije


Momak radi, stari priča.

Autor: vegavega8   |   19.12.2011. u 21:18   |   opcije


A vidim, živahno ovdje večeras... Svi il nešto gledaju, il nešto misle.

Autor: vegavega8   |   19.12.2011. u 21:20   |   opcije


Frigaš blog na kojem se nemreš s nekim bar 5 minuta pokefat :-((

Autor: vegavega8   |   19.12.2011. u 21:21   |   opcije


Ovaj momak bu u 5 minuta i fukal i kefal. A još nije ni veljača!

Autor: vegavega8   |   19.12.2011. u 21:23   |   opcije


Ima i na cem vjezbat he,he, vjezbom do savrsenstva he,he

Autor: Jarac999   |   19.12.2011. u 21:26   |   opcije


Crna je pedagoški nastrojena, vidi se.

Autor: vegavega8   |   19.12.2011. u 21:28   |   opcije


Ovi komentator je ljubomoran, u sebi navija, crna i meni daj, i meni daj, i meni da... He,he

Autor: Jarac999   |   19.12.2011. u 21:31   |   opcije


Nu,nje:-) misli da crna prosvjetna radnica haha

Autor: Jarac999   |   19.12.2011. u 21:32   |   opcije


Komentator hoće momku nabiti komplekse, a onda bu rekal "Pusti da ti čiko pokaže!" ;-))

Autor: vegavega8   |   19.12.2011. u 21:34   |   opcije


Ne mora biti, ali mislim da voli odgojno djelovati na mlade.

Autor: vegavega8   |   19.12.2011. u 21:34   |   opcije


Dodaj komentar