PUBLIKA

22.12.2011. u 8:52   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

Najvažnija je publika ona u nama.

Od svih koje si stavljala, ovo mi je jedna od najboljih fotki!

Autor: dragonfruit   |   22.12.2011. u 9:03   |   opcije


svirka za dušu
nema maca kuna

Autor: YBCT10   |   22.12.2011. u 9:10   |   opcije


I meni najdražih, dragonice :-))

Autor: vegavega8   |   22.12.2011. u 9:10   |   opcije


Nisu bitne kune, nego nadahnuće.

Autor: vegavega8   |   22.12.2011. u 9:11   |   opcije


biće da je svirka po macinom ukusu

Autor: YBCT10   |   22.12.2011. u 9:13   |   opcije


Ili će bit da ja ovo mali Orfej ;-))

Autor: vegavega8   |   22.12.2011. u 9:19   |   opcije


sviraj još, prijatelju moj
staru pjesmu tu,
sviraj mi o mišuuuuuu

Autor: YBCT10   |   22.12.2011. u 9:19   |   opcije


Orfej je svirao božansku glazbu... mislim da je maca sad u malo višim sferama nego što su mišje.

Autor: vegavega8   |   22.12.2011. u 9:31   |   opcije


svako malo pogledam sliku
oćem reći sviđa mi se
ima nešto ono

Autor: YBCT10   |   22.12.2011. u 10:04   |   opcije


Je, ima onaj božanstveni dodir ;-))

Autor: vegavega8   |   22.12.2011. u 10:15   |   opcije


Dodaj komentar