Najvažnija je publika ona u nama.
Od svih koje si stavljala, ovo mi je jedna od najboljih fotki!
Autor: dragonfruit | 22.12.2011. u 9:03 | opcije
svirka za dušu
nema maca kuna
Autor: YBCT10 | 22.12.2011. u 9:10 | opcije
I meni najdražih, dragonice :-))
Autor: vegavega8 | 22.12.2011. u 9:10 | opcije
Nisu bitne kune, nego nadahnuće.
Autor: vegavega8 | 22.12.2011. u 9:11 | opcije
biće da je svirka po macinom ukusu
Autor: YBCT10 | 22.12.2011. u 9:13 | opcije
Ili će bit da ja ovo mali Orfej ;-))
Autor: vegavega8 | 22.12.2011. u 9:19 | opcije
sviraj još, prijatelju moj
staru pjesmu tu,
sviraj mi o mišuuuuuu
Autor: YBCT10 | 22.12.2011. u 9:19 | opcije
Orfej je svirao božansku glazbu... mislim da je maca sad u malo višim sferama nego što su mišje.
Autor: vegavega8 | 22.12.2011. u 9:31 | opcije
svako malo pogledam sliku
oćem reći sviđa mi se
ima nešto ono
Autor: YBCT10 | 22.12.2011. u 10:04 | opcije
Je, ima onaj božanstveni dodir ;-))
Autor: vegavega8 | 22.12.2011. u 10:15 | opcije
