Djutro Vega, vidi kak se izležava na suncu:-)
Čitam da si bolesna, jel ti bolje?

Autor: biserna   |   23.12.2011. u 9:50   |   opcije


Jutro, bis! Je, bolje mi je, nemam temperature, ali glas mi je još uvijek "sexy" ;-))

Autor: vegavega8   |   23.12.2011. u 9:56   |   opcije


pa to je Šid! moj idol! :)

Autor: pike_TS   |   23.12.2011. u 10:00   |   opcije


Hehe, Pike, oduvijek slutim da me idoliziraš ;-))

Autor: vegavega8   |   23.12.2011. u 10:19   |   opcije


Dodaj komentar