AH, DIVOTE! ZA TO SE I BOŽIĆ ISPLATI PRETRPJETI.

23.12.2011. u 9:41 | Prijavi nepoćudni blog | Dodaj komentar
Djutro Vega, vidi kak se izležava na suncu:-)
Čitam da si bolesna, jel ti bolje?
Autor: biserna | 23.12.2011. u 9:50 | opcije
Jutro, bis! Je, bolje mi je, nemam temperature, ali glas mi je još uvijek "sexy" ;-))
Autor: vegavega8 | 23.12.2011. u 9:56 | opcije
pa to je Šid! moj idol! :)
Autor: pike_TS | 23.12.2011. u 10:00 | opcije
Hehe, Pike, oduvijek slutim da me idoliziraš ;-))
Autor: vegavega8 | 23.12.2011. u 10:19 | opcije