samo pauza, to mu je australska uniforma
Autor: krelec | 25.12.2011. u 23:17 | opcije
Ma daj, pogle mu osmijeh - djed na pauzi se ne smije tako. Tako se smije onaj koji je za par dana posla zaradio dobru plaću za cijelu sljedeću godinu.
Autor: vegavega8 | 25.12.2011. u 23:26 | opcije
ma nije, inače šljaka u tangama, ali je naglo zahladilo, sad je samo 28 stupnjeva
Autor: krelec | 25.12.2011. u 23:28 | opcije
Eh, onda su mu se valjda uvukle na pravo mjesto ;-))
Autor: vegavega8 | 25.12.2011. u 23:32 | opcije
mene malo prca kaj još nisam načisto oko njegova imena, koja vrsta djeda?
Autor: krelec | 25.12.2011. u 23:35 | opcije
ja bi njemu ime nadjenuo, pa copyright, pa love ko u c rtanom romanu.
Autor: krelec | 25.12.2011. u 23:37 | opcije
bilo bi to dobro da ima negdje, ali malo me frka. Dumam da nemere.
Autor: krelec | 25.12.2011. u 23:38 | opcije
na kraju krajova, jebo njega, već desetljećima meni niš.
Autor: krelec | 25.12.2011. u 23:39 | opcije
možda bi ga čak trebalo zabraniti.
Autor: krelec | 25.12.2011. u 23:40 | opcije
ma u stvari, i jesam za zabranu. I to strogu. nema se on šta hohotat.
Autor: krelec | 25.12.2011. u 23:42 | opcije
i bradu umjetnu ima, ma koga on jebe.
Autor: krelec | 25.12.2011. u 23:43 | opcije
kad sve sračunaš djed mraz je nula, ništa, mahuna ispucana.
Autor: krelec | 25.12.2011. u 23:44 | opcije
trebalo bi njega ponekad u prolazu onako, malo nogom u jaja.
Autor: krelec | 25.12.2011. u 23:45 | opcije
Uffff, stvarno teška tema... Ne znam što bih rekla - možda da mu napišeš jedno odlučno pismo?
Autor: vegavega8 | 25.12.2011. u 23:45 | opcije
pa spika o Finskoj, jebote mogli su reči Ličko Lešće, bilo bi uvjerljivije, da Finska, kao da smo mi papci.
Autor: krelec | 25.12.2011. u 23:46 | opcije
jebo ga Finska
Autor: krelec | 25.12.2011. u 23:47 | opcije
mene svinja djedomrazovska zaobilazi već više desetljeća, a kao dobar, jebemti takvu dobrotu
Autor: krelec | 25.12.2011. u 23:48 | opcije
a nebi moglo ono malo i meni, pa ne mora paketić, nek stavi pardesetakatisuća eurona na račun, pa ću ja već nekako.
Autor: krelec | 25.12.2011. u 23:49 | opcije
nažifciral me pajcek mrazovski, i sad moram u krpanu, a taman sam mislio tipkariti do ujutro, baš me nešto krenulo. a i stilski dobro pišem, što jes, jes.
Autor: krelec | 25.12.2011. u 23:53 | opcije
Uh, vidim da si se stvarno raspalio! Mislim da treba napisati pismo, definitivno! Evo, ja ću ti pomoći, samo da se pobrinem za ovaj bakalar koji me doziva, odma se vratim.
Autor: vegavega8 | 25.12.2011. u 23:54 | opcije
ma evo sam se vratio od kreveta, djede, djede raspizdio si me, uh. Bijela staza djeda mraza, ma kog oni jebu. od snijega ni s.
niti snijega, a ni njega. prevara pa eto.
Autor: krelec | 25.12.2011. u 23:57 | opcije
joj, kad slijedeći put čujem hohoho, jebo je ježa u bodljiku oštru.
jedino ako nije jači od mene, onda ću ga dostojanstveno zajebavati onak, u sebi. ali odlučno.
Autor: krelec | 26.12.2011. u 0:00 | opcije
Znaš kaj, u pismu reklamacije treba uvijek navesti što želiš: tak da bih ja u zadnjem odlomku ublažila prijetnje i spomenula euriće.
Autor: vegavega8 | 26.12.2011. u 0:10 | opcije
