sjetna si ?
Autor: vuklisicaa | 26.12.2011. u 9:26 | opcije
post bozicna depra?
Autor: cityspeed | 26.12.2011. u 9:27 | opcije
Sjetna sam, ali to nema veze s Božićem.
Autor: vegavega8 | 26.12.2011. u 9:28 | opcije
tako sam i mislio ...nešto dublje......ponekad je i sjeta lijepa...
Autor: vuklisicaa | 26.12.2011. u 9:29 | opcije
Pa je, na svoj način... Uostalom, na slici je slon, nisam ja!
Autor: vegavega8 | 26.12.2011. u 9:32 | opcije
fali netko da zagrli poljubi primi u zagrljaj. skuha kavu, donese kolace. zavucete se u krevet i gledate telku.
Autor: cityspeed | 26.12.2011. u 9:34 | opcije
Može sve osim kolača, njih mi je stvarno dosta! :-))))
Autor: vegavega8 | 26.12.2011. u 9:35 | opcije
nije nužno cip...ponekad je sjeta ..samo pogled na unatrag ..na nešto lijepo što je prošlo....prolaznost
Autor: vuklisicaa | 26.12.2011. u 9:36 | opcije
A poglečte sliku: iza slončeka cesta; ispred more; na nebu ptice odlijeću... I koliko god slon stameno zasjeo na klupu, sve okolo provodi prolaznost i nema ti tu, slonko, pomoći, moš malo sjesti, predahnuti, promisliti, a onda i sam dalje.
Autor: vegavega8 | 26.12.2011. u 9:40 | opcije
rekao bih da slonko ne promišlja...on je sjeo ...sjeo sjetno....i nastavit će dalje....možda ...autostopom...
Autor: vuklisicaa | 26.12.2011. u 9:43 | opcije
Pametan je slon, opusta se, uziva u pogledu :)
Autor: kraj_krajeva | 26.12.2011. u 9:46 | opcije
Hehe, možda naleti neki Mercedes Benz! ;-))
Autor: vegavega8 | 26.12.2011. u 9:47 | opcije
Viš, sad mi je tek palo na pamet: možda ovdje ima rendes?
Autor: vegavega8 | 26.12.2011. u 9:47 | opcije
Slon je shvatio da je duhovno bice, tj. dusa u tijelu i sada meditira jogu i nadoknadjuje izgubljenu energiju :)
Autor: kraj_krajeva | 26.12.2011. u 9:50 | opcije
moje skromno mišljenje.....imao je ..jednu ljubav ..tu ..u moru...morsku slonicu....zastao je ...u mislima mu je ....
Autor: vuklisicaa | 26.12.2011. u 9:50 | opcije
Kako mi je to palo na pamet :)))) heh.. Kako? :))))
Autor: kraj_krajeva | 26.12.2011. u 9:51 | opcije
neki cekaju slonicu neki pamet a neki samo cekaju a tko ceka doceka bar tako kazu. ja cekao nisam docekao i otisao dalje kako se u pjesmi ac dc kaze" highway to hell"
Autor: cityspeed | 26.12.2011. u 9:51 | opcije
jutro!
Autor: marta-marta | 26.12.2011. u 9:54 | opcije
Ah, problem je samo u slonovskom pamćenju...!
Autor: vegavega8 | 26.12.2011. u 9:55 | opcije
jutro i tebi. si se uspijela posvadjati jucer?
Autor: cityspeed | 26.12.2011. u 9:55 | opcije
Jutričeko, martičice! :-))
Autor: vegavega8 | 26.12.2011. u 9:56 | opcije
Ne:) Zekala sam se malo.Uopće mi se nije svađalo.
Autor: marta-marta | 26.12.2011. u 9:56 | opcije
http://youtu.be/OFKUnfwBPTU
Autor: kraj_krajeva | 26.12.2011. u 9:57 | opcije
ma to nas sve muci sjetis se svega i sto treba i ne treba. jbg sta mozes.
Autor: cityspeed | 26.12.2011. u 9:57 | opcije
Srećom, i pamćenje je prolazno;)
Autor: marta-marta | 26.12.2011. u 9:58 | opcije
Dobra ova stvar, na kraju krajeva :-))
Autor: vegavega8 | 26.12.2011. u 9:58 | opcije
ma to malo izvana. skuzio sam. da razbijes dosadu.
Autor: cityspeed | 26.12.2011. u 9:58 | opcije
pamcenje uvijek dodje kad ga ne trebas. i pocne sbb kbb.
Autor: cityspeed | 26.12.2011. u 9:59 | opcije
Malo adrenalina uvijek dobro dođe.
Autor: marta-marta | 26.12.2011. u 9:59 | opcije
Što je to sbb kbb?
Autor: vegavega8 | 26.12.2011. u 10:00 | opcije
sto bi bilo kad bi bilo.
Autor: cityspeed | 26.12.2011. u 10:01 | opcije
Bilo bi kaj bi bilo.Bedasto se zamarati.Bilo je onako kako je molglo-moralo.
Autor: marta-marta | 26.12.2011. u 10:01 | opcije
moglo:)
Autor: marta-marta | 26.12.2011. u 10:01 | opcije
Kaj bu bilo ako..To se više isplati.
Autor: marta-marta | 26.12.2011. u 10:02 | opcije
Ah, frigaj ga, ustanovilo se da čak i zlatne ribice pamte malo duže od tri sekunde.
Autor: vegavega8 | 26.12.2011. u 10:03 | opcije
Iako te i to može navesti na krivi trag.Hm..Ne treba previše razmišljati.Odgovorno tvrdim.
Autor: marta-marta | 26.12.2011. u 10:03 | opcije
Uff.. fuckas svadje .. vrlo lose.. poslije se svi osjecaju u k. i odu doma onako.. :) jedva cekas da odu :))))
Autor: kraj_krajeva | 26.12.2011. u 10:04 | opcije
A reče čuveni književnik kojeg je Medo pročitao (nije valjda jedini?) "nigdar ni tak bilo da ni nekak bilo, pa nigdar ni ne bu da nam nekak ne bu".
Autor: vegavega8 | 26.12.2011. u 10:04 | opcije
gle nema veze. to ti je kao da se marta i ja spandjamo(a do toga nece doci) i onda pocne sbb kbb. svdba djeca rastava i to je to. realnost. a sbb kbb bi bilo zivjeli sretno zauvjek. :-)))))))
Autor: cityspeed | 26.12.2011. u 10:04 | opcije
Kad bacim pogled iza sebe, fino je.Skoro sve dobre stvari su bile posljedica prilično nepromišljenih akcija.
Autor: marta-marta | 26.12.2011. u 10:04 | opcije
hehehe
Autor: marta-marta | 26.12.2011. u 10:05 | opcije
august senoa "balade petrice kerempuha" mislim da je u pitanju.
Autor: cityspeed | 26.12.2011. u 10:06 | opcije
Viš, marta, ti očito onda imaš neke negativne obrasce razmišljanja, protiv kojih se podsvjesno buniš: i to ti je onda lateralno razmišljanje ;-))
Autor: vegavega8 | 26.12.2011. u 10:06 | opcije
Šenoa je više volio ljubiće, osobito sa seljankama u glavnoj ulozi ;-))
Autor: vegavega8 | 26.12.2011. u 10:07 | opcije
Moguće.
Autor: marta-marta | 26.12.2011. u 10:07 | opcije
samo se ti smij. bar imas kome.
Autor: cityspeed | 26.12.2011. u 10:08 | opcije
Šteta kaj podsvijest nije dominantna:)Di bi mi bio kraj..
Autor: marta-marta | 26.12.2011. u 10:09 | opcije
danas sve moguce. a tako uvijek biva. to je obrazac za ponasanje. siromasna djeva bogati gradjanin i dalje se zna. meksicka sapunica bla bla.
Autor: cityspeed | 26.12.2011. u 10:10 | opcije
A hebga, ti kraja ne bi ni bila svjesna!
Autor: vegavega8 | 26.12.2011. u 10:10 | opcije
Znaš kaj ti je to moje?Niš me nisu učili-učili.Ne onako kad netko sjedne ispred tebe i pili.Nego su stvari dolazile u glavu iskustveno.Ta opcija bolje bilda intuiciju.
Autor: marta-marta | 26.12.2011. u 10:11 | opcije
Ja mislim da su plemići dopustili demokraciju samo zato da se ne moraju baktati s rodbinom kad se zacopaju u neku sirotu.
Autor: vegavega8 | 26.12.2011. u 10:11 | opcije
A zajebeš se toliko puta da znaš da uvijek postoji izlaz:)
Autor: marta-marta | 26.12.2011. u 10:11 | opcije
hehe..
Autor: marta-marta | 26.12.2011. u 10:12 | opcije
da je podsvijest glavna onda bi sve bilo mrak. sve ruzicasto i bajno. nebi bilo problema.
Autor: cityspeed | 26.12.2011. u 10:12 | opcije
Nemreš ti podučiti nekoga tko ne želi učiti... A learning through doing je i za mene najučinkovitije.
Autor: vegavega8 | 26.12.2011. u 10:13 | opcije
Bez demokracije ne bi bilo kapitalizma i postali bi siromašni.
Autor: marta-marta | 26.12.2011. u 10:13 | opcije
Cityspeed, a kaj ako ti u podsvijesti žive zmije, zmajevi i vampiri?
Autor: vegavega8 | 26.12.2011. u 10:13 | opcije
Zamisli koliko love je stvorilo žensko pravo glasa (i rada).
Autor: marta-marta | 26.12.2011. u 10:14 | opcije
Sinoć slušam neke klince u parkiću, dok sam šetala šaponju: priča jedan kak je njegova mama sanjala da je vrag nateže za kosu u krevetu :-))))))))))))))))
Autor: vegavega8 | 26.12.2011. u 10:14 | opcije
hahahahahah!
Autor: marta-marta | 26.12.2011. u 10:14 | opcije
Jel' svršila?:)
Autor: marta-marta | 26.12.2011. u 10:15 | opcije
Je, marto... Grdno smo nasjele! Prodale smo se za šaku dolara, što nam nije dovoljno čak ni za pristojnu kozmetiku :-((
Autor: vegavega8 | 26.12.2011. u 10:15 | opcije
teža pušiona.
Autor: marta-marta | 26.12.2011. u 10:16 | opcije
Nemam pojma (a nadam se - ni klinac), ali ja sam noćas sanjala da u kosi imam žive gnjide i da mi frizerka veli da ih nemrem sam tak potamaniti :-((
Autor: vegavega8 | 26.12.2011. u 10:16 | opcije
Iako..sumnjam da bih bila jedna od dvorskih dama.
Autor: marta-marta | 26.12.2011. u 10:17 | opcije
Heh..ja sam prije par dana iščešljavala crviće iz GUSTE kose.Bila sam toliko zadovoljna gustom kosom da mi nisu previše smetale:)
Autor: marta-marta | 26.12.2011. u 10:18 | opcije
Jooooooooooooooj, svašta nam se mota po glavi!
Autor: vegavega8 | 26.12.2011. u 10:18 | opcije
u mojoj glavi ti je najgori moguci kosmar koji ne mozes ni zamisliti. dosta toga znas imas brdo misli a nista uhvatiti zadrzati urediti. u biti imas a nemas, znas a ne znas. zalosno.
Autor: cityspeed | 26.12.2011. u 10:19 | opcije
Pogledala sam u guglu.Kažu:gnjide znače da te čekaju nesređene misli i život.
Autor: marta-marta | 26.12.2011. u 10:19 | opcije
CRV
Crvi - radost. Vidjeti crva - sreća usprkos vašim neprijateljima i teškom poslu koji je pred vama. Crv u tijelu - imate tajnu koja vas opterećuje. Jesti crve - netko vam podvaljuje. Vaditi crve iz zemlje - vašim brigama dolazi kraj. Crvi po tijelu - bolest.
Autor: marta-marta | 26.12.2011. u 10:20 | opcije
eh da bar mogu tako. malo kozmetike i gotovo. a jbg ne mogu. blago djeci nisu nicim opterecena.
Autor: cityspeed | 26.12.2011. u 10:23 | opcije
KOSA - Vidjeti kosu - dobit ćete glas o smrti. Lijepa kosa - bogatstvo. Zapuštena i neuredna kosa - patnja i bol. Sijeda kosa - bit će vam ukazane počasti i priznanja i poboljšat će vam se materijalno stanje. Crna kosa - sreća i ljubav. Obojena kosa - bili ste neiskreni prema prijateljima. Ženska kosa - pokušavaju vas prevariti. Duga kosa - donijeli ste dobru odluku. Raspletena - posvađat ćete se s prijateljima. Češljati sebe - bit ćete bolesni. Češljati drugoga - dobar znak za posao. Šišati kosu - očekujte velike brige, poniženja, nesreću, pa čak i glas o smrtnom slučaju. Ispadanje kose - ostat ćete bez prijatelja.
Autor: marta-marta | 26.12.2011. u 10:23 | opcije
jbg..bit ću bolesna:)
Autor: marta-marta | 26.12.2011. u 10:23 | opcije
i bogata.
Autor: marta-marta | 26.12.2011. u 10:24 | opcije
A štaš.
Autor: marta-marta | 26.12.2011. u 10:24 | opcije
snovi su zanimljivi samo ih treba znati protumaciti.
Autor: cityspeed | 26.12.2011. u 10:25 | opcije
City, oprosti.Malo te zanemarismo.
Autor: marta-marta | 26.12.2011. u 10:25 | opcije
a i trebaces nekog da ti mjeri temperaturu :-)))))
Autor: cityspeed | 26.12.2011. u 10:26 | opcije
Je, ali ti si dobila crvekanje, a to ti je sreća. Ja baš nisam dobro prošla, po gugli: em sam sanjala gnjide, em žensku (svoju) kosu, em mi je frizerka rekla da će me morati ošišati :-(((((((((((((((((
Autor: vegavega8 | 26.12.2011. u 10:27 | opcije
hehe.Koji si ti?
Autor: marta-marta | 26.12.2011. u 10:27 | opcije
To je samo gugla, mišamu.
Autor: marta-marta | 26.12.2011. u 10:28 | opcije
nema veze naviknuo sam. ne volim se previse izlagati. vise volim biti u sjeni i vrebati.
Autor: cityspeed | 26.12.2011. u 10:28 | opcije
Eto vidiš! Već ti se sreća smiješi, marto!
Autor: vegavega8 | 26.12.2011. u 10:28 | opcije
Aha.Stalker.
Autor: marta-marta | 26.12.2011. u 10:29 | opcije
Zvala me frendica.Moram na kavu.Cmok!
Autor: marta-marta | 26.12.2011. u 10:30 | opcije
V, zovi ako bude potrebno.Bajbaj!
Autor: marta-marta | 26.12.2011. u 10:31 | opcije
Je, i ja se moram mrdnuti... Hebga, sve je prolazno! Cityspeed, ajde i ti ubaci u višu brzinu ;-)))
Autor: vegavega8 | 26.12.2011. u 10:31 | opcije
Thanks, budem!
Autor: vegavega8 | 26.12.2011. u 10:31 | opcije
ja sam onaj kojeg vidite ali ga ne vidite. tu sam ali uvijek izronim na drugom kraju kad se najmanje nadas. ona klasa ljudi koji su tu a nisu. neprimjetni smo.
Autor: cityspeed | 26.12.2011. u 10:32 | opcije
ja cu u nizu pa u krevet. pozzzz javite se kad stignete.
Autor: cityspeed | 26.12.2011. u 10:33 | opcije
