O PROLAZNOSTI

26.12.2011. u 9:25   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

sjetna si ?

Autor: vuklisicaa   |   26.12.2011. u 9:26   |   opcije


post bozicna depra?

Autor: cityspeed   |   26.12.2011. u 9:27   |   opcije


Sjetna sam, ali to nema veze s Božićem.

Autor: vegavega8   |   26.12.2011. u 9:28   |   opcije


tako sam i mislio ...nešto dublje......ponekad je i sjeta lijepa...

Autor: vuklisicaa   |   26.12.2011. u 9:29   |   opcije


Pa je, na svoj način... Uostalom, na slici je slon, nisam ja!

Autor: vegavega8   |   26.12.2011. u 9:32   |   opcije


fali netko da zagrli poljubi primi u zagrljaj. skuha kavu, donese kolace. zavucete se u krevet i gledate telku.

Autor: cityspeed   |   26.12.2011. u 9:34   |   opcije


Može sve osim kolača, njih mi je stvarno dosta! :-))))

Autor: vegavega8   |   26.12.2011. u 9:35   |   opcije


nije nužno cip...ponekad je sjeta ..samo pogled na unatrag ..na nešto lijepo što je prošlo....prolaznost

Autor: vuklisicaa   |   26.12.2011. u 9:36   |   opcije


A poglečte sliku: iza slončeka cesta; ispred more; na nebu ptice odlijeću... I koliko god slon stameno zasjeo na klupu, sve okolo provodi prolaznost i nema ti tu, slonko, pomoći, moš malo sjesti, predahnuti, promisliti, a onda i sam dalje.

Autor: vegavega8   |   26.12.2011. u 9:40   |   opcije


rekao bih da slonko ne promišlja...on je sjeo ...sjeo sjetno....i nastavit će dalje....možda ...autostopom...

Autor: vuklisicaa   |   26.12.2011. u 9:43   |   opcije


Pametan je slon, opusta se, uziva u pogledu :)

Autor: kraj_krajeva   |   26.12.2011. u 9:46   |   opcije


Hehe, možda naleti neki Mercedes Benz! ;-))

Autor: vegavega8   |   26.12.2011. u 9:47   |   opcije


Viš, sad mi je tek palo na pamet: možda ovdje ima rendes?

Autor: vegavega8   |   26.12.2011. u 9:47   |   opcije


Slon je shvatio da je duhovno bice, tj. dusa u tijelu i sada meditira jogu i nadoknadjuje izgubljenu energiju :)

Autor: kraj_krajeva   |   26.12.2011. u 9:50   |   opcije


moje skromno mišljenje.....imao je ..jednu ljubav ..tu ..u moru...morsku slonicu....zastao je ...u mislima mu je ....

Autor: vuklisicaa   |   26.12.2011. u 9:50   |   opcije


Kako mi je to palo na pamet :)))) heh.. Kako? :))))

Autor: kraj_krajeva   |   26.12.2011. u 9:51   |   opcije


neki cekaju slonicu neki pamet a neki samo cekaju a tko ceka doceka bar tako kazu. ja cekao nisam docekao i otisao dalje kako se u pjesmi ac dc kaze" highway to hell"

Autor: cityspeed   |   26.12.2011. u 9:51   |   opcije


jutro!

Autor: marta-marta   |   26.12.2011. u 9:54   |   opcije


Ah, problem je samo u slonovskom pamćenju...!

Autor: vegavega8   |   26.12.2011. u 9:55   |   opcije


jutro i tebi. si se uspijela posvadjati jucer?

Autor: cityspeed   |   26.12.2011. u 9:55   |   opcije


Jutričeko, martičice! :-))

Autor: vegavega8   |   26.12.2011. u 9:56   |   opcije


Ne:) Zekala sam se malo.Uopće mi se nije svađalo.

Autor: marta-marta   |   26.12.2011. u 9:56   |   opcije


http://youtu.be/OFKUnfwBPTU

Autor: kraj_krajeva   |   26.12.2011. u 9:57   |   opcije


ma to nas sve muci sjetis se svega i sto treba i ne treba. jbg sta mozes.

Autor: cityspeed   |   26.12.2011. u 9:57   |   opcije


Srećom, i pamćenje je prolazno;)

Autor: marta-marta   |   26.12.2011. u 9:58   |   opcije


Dobra ova stvar, na kraju krajeva :-))

Autor: vegavega8   |   26.12.2011. u 9:58   |   opcije


ma to malo izvana. skuzio sam. da razbijes dosadu.

Autor: cityspeed   |   26.12.2011. u 9:58   |   opcije


pamcenje uvijek dodje kad ga ne trebas. i pocne sbb kbb.

Autor: cityspeed   |   26.12.2011. u 9:59   |   opcije


Malo adrenalina uvijek dobro dođe.

Autor: marta-marta   |   26.12.2011. u 9:59   |   opcije


Što je to sbb kbb?

Autor: vegavega8   |   26.12.2011. u 10:00   |   opcije


sto bi bilo kad bi bilo.

Autor: cityspeed   |   26.12.2011. u 10:01   |   opcije


Bilo bi kaj bi bilo.Bedasto se zamarati.Bilo je onako kako je molglo-moralo.

Autor: marta-marta   |   26.12.2011. u 10:01   |   opcije


moglo:)

Autor: marta-marta   |   26.12.2011. u 10:01   |   opcije


Kaj bu bilo ako..To se više isplati.

Autor: marta-marta   |   26.12.2011. u 10:02   |   opcije


Ah, frigaj ga, ustanovilo se da čak i zlatne ribice pamte malo duže od tri sekunde.

Autor: vegavega8   |   26.12.2011. u 10:03   |   opcije


Iako te i to može navesti na krivi trag.Hm..Ne treba previše razmišljati.Odgovorno tvrdim.

Autor: marta-marta   |   26.12.2011. u 10:03   |   opcije


Uff.. fuckas svadje .. vrlo lose.. poslije se svi osjecaju u k. i odu doma onako.. :) jedva cekas da odu :))))

Autor: kraj_krajeva   |   26.12.2011. u 10:04   |   opcije


A reče čuveni književnik kojeg je Medo pročitao (nije valjda jedini?) "nigdar ni tak bilo da ni nekak bilo, pa nigdar ni ne bu da nam nekak ne bu".

Autor: vegavega8   |   26.12.2011. u 10:04   |   opcije


gle nema veze. to ti je kao da se marta i ja spandjamo(a do toga nece doci) i onda pocne sbb kbb. svdba djeca rastava i to je to. realnost. a sbb kbb bi bilo zivjeli sretno zauvjek. :-)))))))

Autor: cityspeed   |   26.12.2011. u 10:04   |   opcije


Kad bacim pogled iza sebe, fino je.Skoro sve dobre stvari su bile posljedica prilično nepromišljenih akcija.

Autor: marta-marta   |   26.12.2011. u 10:04   |   opcije


hehehe

Autor: marta-marta   |   26.12.2011. u 10:05   |   opcije


august senoa "balade petrice kerempuha" mislim da je u pitanju.

Autor: cityspeed   |   26.12.2011. u 10:06   |   opcije


Viš, marta, ti očito onda imaš neke negativne obrasce razmišljanja, protiv kojih se podsvjesno buniš: i to ti je onda lateralno razmišljanje ;-))

Autor: vegavega8   |   26.12.2011. u 10:06   |   opcije


Šenoa je više volio ljubiće, osobito sa seljankama u glavnoj ulozi ;-))

Autor: vegavega8   |   26.12.2011. u 10:07   |   opcije


Moguće.

Autor: marta-marta   |   26.12.2011. u 10:07   |   opcije


samo se ti smij. bar imas kome.

Autor: cityspeed   |   26.12.2011. u 10:08   |   opcije


Šteta kaj podsvijest nije dominantna:)Di bi mi bio kraj..

Autor: marta-marta   |   26.12.2011. u 10:09   |   opcije


danas sve moguce. a tako uvijek biva. to je obrazac za ponasanje. siromasna djeva bogati gradjanin i dalje se zna. meksicka sapunica bla bla.

Autor: cityspeed   |   26.12.2011. u 10:10   |   opcije


A hebga, ti kraja ne bi ni bila svjesna!

Autor: vegavega8   |   26.12.2011. u 10:10   |   opcije


Znaš kaj ti je to moje?Niš me nisu učili-učili.Ne onako kad netko sjedne ispred tebe i pili.Nego su stvari dolazile u glavu iskustveno.Ta opcija bolje bilda intuiciju.

Autor: marta-marta   |   26.12.2011. u 10:11   |   opcije


Ja mislim da su plemići dopustili demokraciju samo zato da se ne moraju baktati s rodbinom kad se zacopaju u neku sirotu.

Autor: vegavega8   |   26.12.2011. u 10:11   |   opcije


A zajebeš se toliko puta da znaš da uvijek postoji izlaz:)

Autor: marta-marta   |   26.12.2011. u 10:11   |   opcije


hehe..

Autor: marta-marta   |   26.12.2011. u 10:12   |   opcije


da je podsvijest glavna onda bi sve bilo mrak. sve ruzicasto i bajno. nebi bilo problema.

Autor: cityspeed   |   26.12.2011. u 10:12   |   opcije


Nemreš ti podučiti nekoga tko ne želi učiti... A learning through doing je i za mene najučinkovitije.

Autor: vegavega8   |   26.12.2011. u 10:13   |   opcije


Bez demokracije ne bi bilo kapitalizma i postali bi siromašni.

Autor: marta-marta   |   26.12.2011. u 10:13   |   opcije


Cityspeed, a kaj ako ti u podsvijesti žive zmije, zmajevi i vampiri?

Autor: vegavega8   |   26.12.2011. u 10:13   |   opcije


Zamisli koliko love je stvorilo žensko pravo glasa (i rada).

Autor: marta-marta   |   26.12.2011. u 10:14   |   opcije


Sinoć slušam neke klince u parkiću, dok sam šetala šaponju: priča jedan kak je njegova mama sanjala da je vrag nateže za kosu u krevetu :-))))))))))))))))

Autor: vegavega8   |   26.12.2011. u 10:14   |   opcije


hahahahahah!

Autor: marta-marta   |   26.12.2011. u 10:14   |   opcije


Jel' svršila?:)

Autor: marta-marta   |   26.12.2011. u 10:15   |   opcije


Je, marto... Grdno smo nasjele! Prodale smo se za šaku dolara, što nam nije dovoljno čak ni za pristojnu kozmetiku :-((

Autor: vegavega8   |   26.12.2011. u 10:15   |   opcije


teža pušiona.

Autor: marta-marta   |   26.12.2011. u 10:16   |   opcije


Nemam pojma (a nadam se - ni klinac), ali ja sam noćas sanjala da u kosi imam žive gnjide i da mi frizerka veli da ih nemrem sam tak potamaniti :-((

Autor: vegavega8   |   26.12.2011. u 10:16   |   opcije


Iako..sumnjam da bih bila jedna od dvorskih dama.

Autor: marta-marta   |   26.12.2011. u 10:17   |   opcije


Heh..ja sam prije par dana iščešljavala crviće iz GUSTE kose.Bila sam toliko zadovoljna gustom kosom da mi nisu previše smetale:)

Autor: marta-marta   |   26.12.2011. u 10:18   |   opcije


Jooooooooooooooj, svašta nam se mota po glavi!

Autor: vegavega8   |   26.12.2011. u 10:18   |   opcije


u mojoj glavi ti je najgori moguci kosmar koji ne mozes ni zamisliti. dosta toga znas imas brdo misli a nista uhvatiti zadrzati urediti. u biti imas a nemas, znas a ne znas. zalosno.

Autor: cityspeed   |   26.12.2011. u 10:19   |   opcije


Pogledala sam u guglu.Kažu:gnjide znače da te čekaju nesređene misli i život.

Autor: marta-marta   |   26.12.2011. u 10:19   |   opcije


CRV
Crvi - radost. Vidjeti crva - sreća usprkos vašim neprijateljima i teškom poslu koji je pred vama. Crv u tijelu - imate tajnu koja vas opterećuje. Jesti crve - netko vam podvaljuje. Vaditi crve iz zemlje - vašim brigama dolazi kraj. Crvi po tijelu - bolest.

Autor: marta-marta   |   26.12.2011. u 10:20   |   opcije


eh da bar mogu tako. malo kozmetike i gotovo. a jbg ne mogu. blago djeci nisu nicim opterecena.

Autor: cityspeed   |   26.12.2011. u 10:23   |   opcije


KOSA - Vidjeti kosu - dobit ćete glas o smrti. Lijepa kosa - bogatstvo. Zapuštena i neuredna kosa - patnja i bol. Sijeda kosa - bit će vam ukazane počasti i priznanja i poboljšat će vam se materijalno stanje. Crna kosa - sreća i ljubav. Obojena kosa - bili ste neiskreni prema prijateljima. Ženska kosa - pokušavaju vas prevariti. Duga kosa - donijeli ste dobru odluku. Raspletena - posvađat ćete se s prijateljima. Češljati sebe - bit ćete bolesni. Češljati drugoga - dobar znak za posao. Šišati kosu - očekujte velike brige, poniženja, nesreću, pa čak i glas o smrtnom slučaju. Ispadanje kose - ostat ćete bez prijatelja.

Autor: marta-marta   |   26.12.2011. u 10:23   |   opcije


jbg..bit ću bolesna:)

Autor: marta-marta   |   26.12.2011. u 10:23   |   opcije


i bogata.

Autor: marta-marta   |   26.12.2011. u 10:24   |   opcije


A štaš.

Autor: marta-marta   |   26.12.2011. u 10:24   |   opcije


snovi su zanimljivi samo ih treba znati protumaciti.

Autor: cityspeed   |   26.12.2011. u 10:25   |   opcije


City, oprosti.Malo te zanemarismo.

Autor: marta-marta   |   26.12.2011. u 10:25   |   opcije


a i trebaces nekog da ti mjeri temperaturu :-)))))

Autor: cityspeed   |   26.12.2011. u 10:26   |   opcije


Je, ali ti si dobila crvekanje, a to ti je sreća. Ja baš nisam dobro prošla, po gugli: em sam sanjala gnjide, em žensku (svoju) kosu, em mi je frizerka rekla da će me morati ošišati :-(((((((((((((((((

Autor: vegavega8   |   26.12.2011. u 10:27   |   opcije


hehe.Koji si ti?

Autor: marta-marta   |   26.12.2011. u 10:27   |   opcije


To je samo gugla, mišamu.

Autor: marta-marta   |   26.12.2011. u 10:28   |   opcije


nema veze naviknuo sam. ne volim se previse izlagati. vise volim biti u sjeni i vrebati.

Autor: cityspeed   |   26.12.2011. u 10:28   |   opcije


Eto vidiš! Već ti se sreća smiješi, marto!

Autor: vegavega8   |   26.12.2011. u 10:28   |   opcije


Aha.Stalker.

Autor: marta-marta   |   26.12.2011. u 10:29   |   opcije


Zvala me frendica.Moram na kavu.Cmok!

Autor: marta-marta   |   26.12.2011. u 10:30   |   opcije


V, zovi ako bude potrebno.Bajbaj!

Autor: marta-marta   |   26.12.2011. u 10:31   |   opcije


Je, i ja se moram mrdnuti... Hebga, sve je prolazno! Cityspeed, ajde i ti ubaci u višu brzinu ;-)))

Autor: vegavega8   |   26.12.2011. u 10:31   |   opcije


Thanks, budem!

Autor: vegavega8   |   26.12.2011. u 10:31   |   opcije


ja sam onaj kojeg vidite ali ga ne vidite. tu sam ali uvijek izronim na drugom kraju kad se najmanje nadas. ona klasa ljudi koji su tu a nisu. neprimjetni smo.

Autor: cityspeed   |   26.12.2011. u 10:32   |   opcije


ja cu u nizu pa u krevet. pozzzz javite se kad stignete.

Autor: cityspeed   |   26.12.2011. u 10:33   |   opcije


Dodaj komentar