ZOV JE JAAAAAKOOOO DUGOOOOOO TRAJAO

Benteblesavu...diš uzet za nick stvorenje koje može samo drkat i pušit?
Autor: marta-marta | 27.12.2011. u 20:31 | opcije
27.12.2011. u 20:43 | Prijavi nepoćudni blog | Dodaj komentar
hehehe..krasna slička.
Autor: marta-marta | 27.12.2011. u 20:44 | opcije
Bila nekad dobra ribica ;-))
Autor: vegavega8 | 27.12.2011. u 20:45 | opcije
kajeje.
Autor: marta-marta | 27.12.2011. u 20:49 | opcije
još uvijek neznam jel sirena ili svirena
Autor: krelec | 27.12.2011. u 20:50 | opcije
Riba je najbolja od repa - šteta što je propao.
Autor: vegavega8 | 27.12.2011. u 20:50 | opcije
Mislim da je sad prosvirala, krelec.
Autor: vegavega8 | 27.12.2011. u 20:50 | opcije
nama je malo krivo što je ona dočekala, Krelec.
Autor: marta-marta | 27.12.2011. u 20:52 | opcije
onda je ipak svirena
Autor: krelec | 27.12.2011. u 20:53 | opcije
...ajde, nadjite sliku za juicy-mamu, ak znate :))))
Autor: juicy-mama | 27.12.2011. u 20:55 | opcije
Eh, kad bih još znala i KOGA je dočekala, možda bih i ja uzgojila nekakav rep.
Autor: vegavega8 | 27.12.2011. u 20:55 | opcije
...za nick, ne za mene
Autor: juicy-mama | 27.12.2011. u 20:55 | opcije
Sad sam uguglala, juicy, i ispale dvije frigane škarpine.
Autor: vegavega8 | 27.12.2011. u 20:56 | opcije
Našla!stavim fotku pa gibam:)
Autor: marta-marta | 27.12.2011. u 20:57 | opcije
Ajde! I ja moram na hranidbu nejačadi.
Autor: vegavega8 | 27.12.2011. u 20:58 | opcije
...ima ih ko dreka (juicy mama), na Myspace-u, na Twitteru, na ostalim shitovima, nisam ni znala, da smo tak popularne, idem e odmah ispisati...ups, niti se ispisati ne mogu
Autor: juicy-mama | 27.12.2011. u 20:59 | opcije