ZOV JE JAAAAAKOOOO DUGOOOOOO TRAJAO



Benteblesavu...diš uzet za nick stvorenje koje može samo drkat i pušit?

Autor: marta-marta | 27.12.2011. u 20:31 | opcije

27.12.2011. u 20:43   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

hehehe..krasna slička.

Autor: marta-marta   |   27.12.2011. u 20:44   |   opcije


Bila nekad dobra ribica ;-))

Autor: vegavega8   |   27.12.2011. u 20:45   |   opcije


kajeje.

Autor: marta-marta   |   27.12.2011. u 20:49   |   opcije


još uvijek neznam jel sirena ili svirena

Autor: krelec   |   27.12.2011. u 20:50   |   opcije


Riba je najbolja od repa - šteta što je propao.

Autor: vegavega8   |   27.12.2011. u 20:50   |   opcije


Mislim da je sad prosvirala, krelec.

Autor: vegavega8   |   27.12.2011. u 20:50   |   opcije


nama je malo krivo što je ona dočekala, Krelec.

Autor: marta-marta   |   27.12.2011. u 20:52   |   opcije


onda je ipak svirena

Autor: krelec   |   27.12.2011. u 20:53   |   opcije


...ajde, nadjite sliku za juicy-mamu, ak znate :))))

Autor: juicy-mama   |   27.12.2011. u 20:55   |   opcije


Eh, kad bih još znala i KOGA je dočekala, možda bih i ja uzgojila nekakav rep.

Autor: vegavega8   |   27.12.2011. u 20:55   |   opcije


...za nick, ne za mene

Autor: juicy-mama   |   27.12.2011. u 20:55   |   opcije


Sad sam uguglala, juicy, i ispale dvije frigane škarpine.

Autor: vegavega8   |   27.12.2011. u 20:56   |   opcije


Našla!stavim fotku pa gibam:)

Autor: marta-marta   |   27.12.2011. u 20:57   |   opcije


Ajde! I ja moram na hranidbu nejačadi.

Autor: vegavega8   |   27.12.2011. u 20:58   |   opcije


...ima ih ko dreka (juicy mama), na Myspace-u, na Twitteru, na ostalim shitovima, nisam ni znala, da smo tak popularne, idem e odmah ispisati...ups, niti se ispisati ne mogu

Autor: juicy-mama   |   27.12.2011. u 20:59   |   opcije


Dodaj komentar