Svi jednom odu, prije ili kasnije... sretno.

Autor: ilegalnick   |   27.12.2011. u 23:39   |   opcije


najvjerojatnije ide u "njuškalo"

Autor: krelec   |   27.12.2011. u 23:42   |   opcije


Al možda me još dozovu natrag. Preko oglasnika.

Autor: vegavega8   |   27.12.2011. u 23:42   |   opcije


..pa i retardirani bi već prestali spominjati oglasnik,,,ali iskričari ne....

Autor: tko_tu_koga   |   27.12.2011. u 23:43   |   opcije


Tako je, krelec! U "njuškalu" nema što nema, nikad dosadno!

Autor: vegavega8   |   27.12.2011. u 23:43   |   opcije


Iskričari su oni retardirani s posebnim darom i upornošću. Aspergerov sindrom.

Autor: vegavega8   |   27.12.2011. u 23:44   |   opcije


ko koga i gdi, pa kaj se nesme ni oglasnik više spomenuti, kak bi za kruh i šampanjac čovjeku dala

Autor: krelec   |   27.12.2011. u 23:45   |   opcije


da ,tako je..

Autor: tko_tu_koga   |   27.12.2011. u 23:45   |   opcije


Pa moramo oplakati oglasnik, ti nosa, nis ni znala koliko mi fali sve dok nije nestao!

Autor: vegavega8   |   27.12.2011. u 23:51   |   opcije


stvarno jedna tugaljiva situacija s tim oglasnikom

Autor: krelec   |   27.12.2011. u 23:54   |   opcije


baš bi ga trebalo vratiti

Autor: krelec   |   27.12.2011. u 23:54   |   opcije


njega, mislim oglasnik

Autor: krelec   |   27.12.2011. u 23:54   |   opcije


e, s oglasnikom sve bješe drugačije

Autor: krelec   |   27.12.2011. u 23:55   |   opcije


bila su to, da ne uptrijebim frazu, stara dobra vremena

Autor: krelec   |   27.12.2011. u 23:55   |   opcije


dok je bilo oglasnika , i nas je bilo

Autor: krelec   |   27.12.2011. u 23:56   |   opcije


Eeeeee, teško nama bez oglasnika! Gdješ sad njuškat? Gdje zapišavat? Kam zakopavat? Lajat? Režat? A? A? Pitam te ja!

Autor: vegavega8   |   27.12.2011. u 23:56   |   opcije


a sad vidi, hrpa jada, jedva na nogama stojimo

Autor: krelec   |   27.12.2011. u 23:56   |   opcije


oglasnik naš nasušni dajte nam

Autor: krelec   |   27.12.2011. u 23:57   |   opcije


Gdješ sad tražit što nemaš i nudit što imaš? Kome? Kako? Auuuuuuuuuuuuuuu!

Autor: vegavega8   |   27.12.2011. u 23:57   |   opcije


dajte nam oglasnik ako boga znate

Autor: krelec   |   27.12.2011. u 23:57   |   opcije


eto ja, dvije rame za pony biciklo imam već dulje vrijeme, ali bez dobra oglasnika ostadoše neprodani

Autor: krelec   |   27.12.2011. u 23:58   |   opcije


I paz gadosti, baš prije dočeka! Kakš sad tražit društvo? Ono, dva kršna momka traže 15 sirotica bez odjeće... A humanitarne akcije tek!

Autor: vegavega8   |   27.12.2011. u 23:58   |   opcije


hrđaju bez veze, a mogo se netko vozat

Autor: krelec   |   27.12.2011. u 23:59   |   opcije


"Traži se odgovarajuća krvna grupa", na primjer.

Autor: vegavega8   |   27.12.2011. u 23:59   |   opcije


u, dođe mi da gorke suze lijem, za oglasnikom našijem

Autor: krelec   |   27.12.2011. u 23:59   |   opcije


Ili "dobrovoljni davatelj organa".

Autor: vegavega8   |   27.12.2011. u 23:59   |   opcije


al neću, čvrst sam ja, i stamen (ma što to značilo, ali jesam)

Autor: krelec   |   28.12.2011. u 0:00   |   opcije


joj ljudi dajte oglasnik, dajte pobogu ljudi

Autor: krelec   |   28.12.2011. u 0:00   |   opcije


pa marketing, pa reklame, uh divote u oglasniku našem

Autor: krelec   |   28.12.2011. u 0:01   |   opcije


zamisli one retro reklame, uh suza suzu stiže, za oglasnikom (ovo malo drame radi)

Autor: krelec   |   28.12.2011. u 0:02   |   opcije


Nemere bez oglasnika! Ako nema oglasnika, ja idem. I gotovo. A poslije vi pišite oglase neka se vratim, da vas vidim samo. E!

Autor: vegavega8   |   28.12.2011. u 0:03   |   opcije


pa reklama, slika stara, tunel Vranduk, a krasopisom ispisano;
" u tunelu usred mraka,
čeka na vas orbit žvaka"

Autor: krelec   |   28.12.2011. u 0:03   |   opcije


Naći će se negdje na ovome pustome svijetu neki mali humčić za zapišat oglas. Naći će se već. Ako nema ovdje, negdje ima. I ja idem, onamo gdje ima. A vi tu budite bez oglasnika. Bezoglasni!

Autor: vegavega8   |   28.12.2011. u 0:04   |   opcije


i ko će sad žvakat pitam ja, ko, nema oglasnika prodaja pada

Autor: krelec   |   28.12.2011. u 0:04   |   opcije


ja sad kontam,da nisam ni znala da postiji oglasnik...osim njuškala,,he he

Autor: tko_tu_koga   |   28.12.2011. u 0:04   |   opcije


burzovni indeksi u drastičnom padu

Autor: krelec   |   28.12.2011. u 0:05   |   opcije


Evo, ni janica se ne bu udala bez oglasnika. Katastrofa!

Autor: vegavega8   |   28.12.2011. u 0:05   |   opcije


Plava nemre zbrinut macu, sirotu ćelavu, ah!

Autor: vegavega8   |   28.12.2011. u 0:05   |   opcije


možda, još nije dokazano, ali postoje ozbiljne indicije da je ukidanje oglasnika jedan od osnocnih uzroka globalne recesije

Autor: krelec   |   28.12.2011. u 0:06   |   opcije


krelac,dam ti šampanjac..

Autor: tko_tu_koga   |   28.12.2011. u 0:07   |   opcije


Sirotinja smo mi bez oglasnika, krelče dragi... Jad i bijeda!

Autor: vegavega8   |   28.12.2011. u 0:07   |   opcije


eto jedna nesmotrena i brzopleta odluka o ukidanju oglasnika dovela je gotovo do globalne katastrofe, a ni oružane nisu isključene (citat D. Domazet-Lošo

Autor: krelec   |   28.12.2011. u 0:08   |   opcije


il netko drugi, nije važno, važno je citirati

Autor: krelec   |   28.12.2011. u 0:09   |   opcije


To ti je cenzura i etno-terorizam, kažem ti ja.

Autor: vegavega8   |   28.12.2011. u 0:09   |   opcije


đe će mu duša, što bi rekli nečiji stari (možda stari ludbrežani)

Autor: krelec   |   28.12.2011. u 0:10   |   opcije


tko tu koga, red bi bio domaćici neki slatkiš, ili bar kilo kave.

Autor: vegavega8   |   28.12.2011. u 0:10   |   opcije


đe će mu duša, još jednom se pitam ( i odmahujem glavom)

Autor: krelec   |   28.12.2011. u 0:11   |   opcije


Evo, nemreš više ni umrlice čitati. I otkud onda znaš tko ima duše i tko koga na duši?

Autor: vegavega8   |   28.12.2011. u 0:11   |   opcije


možda bi se još jedanput pital za dušu, ali se bojim da bu previše

Autor: krelec   |   28.12.2011. u 0:11   |   opcije


a i vrat mi šteka od siline odmahivanja

Autor: krelec   |   28.12.2011. u 0:12   |   opcije


i još da umijem nešto na stranim jezicima napisati, bio bi puno uvjerljiviji

Autor: krelec   |   28.12.2011. u 0:13   |   opcije


je vega,imaš prav...dam ti kilo jabuka..

Autor: tko_tu_koga   |   28.12.2011. u 0:13   |   opcije


a ovako malo seoski djelujem, ko retardus neki

Autor: krelec   |   28.12.2011. u 0:13   |   opcije


Ljudi moji bezoglasni, bez oglasnika mi pao mrak na oči. Nemrem više ovo gledati. Idem, odlazim. Noćka! :-)))))))

Autor: vegavega8   |   28.12.2011. u 0:14   |   opcije


samo bi još za sam kraj, uputio poklić naših starih, i onih još starijih
Živio oglasnik !
Živili onak, općenito !
Živili !

Autor: krelec   |   28.12.2011. u 0:15   |   opcije


http://www.youtube.com/watch?v=hs8y3kneqrs&feature=related

Autor: krelec   |   28.12.2011. u 0:22   |   opcije


Dodaj komentar