Svi jednom odu, prije ili kasnije... sretno.
Autor: ilegalnick | 27.12.2011. u 23:39 | opcije
najvjerojatnije ide u "njuškalo"
Autor: krelec | 27.12.2011. u 23:42 | opcije
Al možda me još dozovu natrag. Preko oglasnika.
Autor: vegavega8 | 27.12.2011. u 23:42 | opcije
..pa i retardirani bi već prestali spominjati oglasnik,,,ali iskričari ne....
Autor: tko_tu_koga | 27.12.2011. u 23:43 | opcije
Tako je, krelec! U "njuškalu" nema što nema, nikad dosadno!
Autor: vegavega8 | 27.12.2011. u 23:43 | opcije
Iskričari su oni retardirani s posebnim darom i upornošću. Aspergerov sindrom.
Autor: vegavega8 | 27.12.2011. u 23:44 | opcije
ko koga i gdi, pa kaj se nesme ni oglasnik više spomenuti, kak bi za kruh i šampanjac čovjeku dala
Autor: krelec | 27.12.2011. u 23:45 | opcije
da ,tako je..
Autor: tko_tu_koga | 27.12.2011. u 23:45 | opcije
Pa moramo oplakati oglasnik, ti nosa, nis ni znala koliko mi fali sve dok nije nestao!
Autor: vegavega8 | 27.12.2011. u 23:51 | opcije
stvarno jedna tugaljiva situacija s tim oglasnikom
Autor: krelec | 27.12.2011. u 23:54 | opcije
baš bi ga trebalo vratiti
Autor: krelec | 27.12.2011. u 23:54 | opcije
njega, mislim oglasnik
Autor: krelec | 27.12.2011. u 23:54 | opcije
e, s oglasnikom sve bješe drugačije
Autor: krelec | 27.12.2011. u 23:55 | opcije
bila su to, da ne uptrijebim frazu, stara dobra vremena
Autor: krelec | 27.12.2011. u 23:55 | opcije
dok je bilo oglasnika , i nas je bilo
Autor: krelec | 27.12.2011. u 23:56 | opcije
Eeeeee, teško nama bez oglasnika! Gdješ sad njuškat? Gdje zapišavat? Kam zakopavat? Lajat? Režat? A? A? Pitam te ja!
Autor: vegavega8 | 27.12.2011. u 23:56 | opcije
a sad vidi, hrpa jada, jedva na nogama stojimo
Autor: krelec | 27.12.2011. u 23:56 | opcije
oglasnik naš nasušni dajte nam
Autor: krelec | 27.12.2011. u 23:57 | opcije
Gdješ sad tražit što nemaš i nudit što imaš? Kome? Kako? Auuuuuuuuuuuuuuu!
Autor: vegavega8 | 27.12.2011. u 23:57 | opcije
dajte nam oglasnik ako boga znate
Autor: krelec | 27.12.2011. u 23:57 | opcije
eto ja, dvije rame za pony biciklo imam već dulje vrijeme, ali bez dobra oglasnika ostadoše neprodani
Autor: krelec | 27.12.2011. u 23:58 | opcije
I paz gadosti, baš prije dočeka! Kakš sad tražit društvo? Ono, dva kršna momka traže 15 sirotica bez odjeće... A humanitarne akcije tek!
Autor: vegavega8 | 27.12.2011. u 23:58 | opcije
hrđaju bez veze, a mogo se netko vozat
Autor: krelec | 27.12.2011. u 23:59 | opcije
"Traži se odgovarajuća krvna grupa", na primjer.
Autor: vegavega8 | 27.12.2011. u 23:59 | opcije
u, dođe mi da gorke suze lijem, za oglasnikom našijem
Autor: krelec | 27.12.2011. u 23:59 | opcije
Ili "dobrovoljni davatelj organa".
Autor: vegavega8 | 27.12.2011. u 23:59 | opcije
al neću, čvrst sam ja, i stamen (ma što to značilo, ali jesam)
Autor: krelec | 28.12.2011. u 0:00 | opcije
joj ljudi dajte oglasnik, dajte pobogu ljudi
Autor: krelec | 28.12.2011. u 0:00 | opcije
pa marketing, pa reklame, uh divote u oglasniku našem
Autor: krelec | 28.12.2011. u 0:01 | opcije
zamisli one retro reklame, uh suza suzu stiže, za oglasnikom (ovo malo drame radi)
Autor: krelec | 28.12.2011. u 0:02 | opcije
Nemere bez oglasnika! Ako nema oglasnika, ja idem. I gotovo. A poslije vi pišite oglase neka se vratim, da vas vidim samo. E!
Autor: vegavega8 | 28.12.2011. u 0:03 | opcije
pa reklama, slika stara, tunel Vranduk, a krasopisom ispisano;
" u tunelu usred mraka,
čeka na vas orbit žvaka"
Autor: krelec | 28.12.2011. u 0:03 | opcije
Naći će se negdje na ovome pustome svijetu neki mali humčić za zapišat oglas. Naći će se već. Ako nema ovdje, negdje ima. I ja idem, onamo gdje ima. A vi tu budite bez oglasnika. Bezoglasni!
Autor: vegavega8 | 28.12.2011. u 0:04 | opcije
i ko će sad žvakat pitam ja, ko, nema oglasnika prodaja pada
Autor: krelec | 28.12.2011. u 0:04 | opcije
ja sad kontam,da nisam ni znala da postiji oglasnik...osim njuškala,,he he
Autor: tko_tu_koga | 28.12.2011. u 0:04 | opcije
burzovni indeksi u drastičnom padu
Autor: krelec | 28.12.2011. u 0:05 | opcije
Evo, ni janica se ne bu udala bez oglasnika. Katastrofa!
Autor: vegavega8 | 28.12.2011. u 0:05 | opcije
Plava nemre zbrinut macu, sirotu ćelavu, ah!
Autor: vegavega8 | 28.12.2011. u 0:05 | opcije
možda, još nije dokazano, ali postoje ozbiljne indicije da je ukidanje oglasnika jedan od osnocnih uzroka globalne recesije
Autor: krelec | 28.12.2011. u 0:06 | opcije
krelac,dam ti šampanjac..
Autor: tko_tu_koga | 28.12.2011. u 0:07 | opcije
Sirotinja smo mi bez oglasnika, krelče dragi... Jad i bijeda!
Autor: vegavega8 | 28.12.2011. u 0:07 | opcije
eto jedna nesmotrena i brzopleta odluka o ukidanju oglasnika dovela je gotovo do globalne katastrofe, a ni oružane nisu isključene (citat D. Domazet-Lošo
Autor: krelec | 28.12.2011. u 0:08 | opcije
il netko drugi, nije važno, važno je citirati
Autor: krelec | 28.12.2011. u 0:09 | opcije
To ti je cenzura i etno-terorizam, kažem ti ja.
Autor: vegavega8 | 28.12.2011. u 0:09 | opcije
đe će mu duša, što bi rekli nečiji stari (možda stari ludbrežani)
Autor: krelec | 28.12.2011. u 0:10 | opcije
tko tu koga, red bi bio domaćici neki slatkiš, ili bar kilo kave.
Autor: vegavega8 | 28.12.2011. u 0:10 | opcije
đe će mu duša, još jednom se pitam ( i odmahujem glavom)
Autor: krelec | 28.12.2011. u 0:11 | opcije
Evo, nemreš više ni umrlice čitati. I otkud onda znaš tko ima duše i tko koga na duši?
Autor: vegavega8 | 28.12.2011. u 0:11 | opcije
možda bi se još jedanput pital za dušu, ali se bojim da bu previše
Autor: krelec | 28.12.2011. u 0:11 | opcije
a i vrat mi šteka od siline odmahivanja
Autor: krelec | 28.12.2011. u 0:12 | opcije
i još da umijem nešto na stranim jezicima napisati, bio bi puno uvjerljiviji
Autor: krelec | 28.12.2011. u 0:13 | opcije
je vega,imaš prav...dam ti kilo jabuka..
Autor: tko_tu_koga | 28.12.2011. u 0:13 | opcije
a ovako malo seoski djelujem, ko retardus neki
Autor: krelec | 28.12.2011. u 0:13 | opcije
Ljudi moji bezoglasni, bez oglasnika mi pao mrak na oči. Nemrem više ovo gledati. Idem, odlazim. Noćka! :-)))))))
Autor: vegavega8 | 28.12.2011. u 0:14 | opcije
samo bi još za sam kraj, uputio poklić naših starih, i onih još starijih
Živio oglasnik !
Živili onak, općenito !
Živili !
Autor: krelec | 28.12.2011. u 0:15 | opcije
http://www.youtube.com/watch?v=hs8y3kneqrs&feature=related
Autor: krelec | 28.12.2011. u 0:22 | opcije
