DIGO MU SE

29.12.2011. u 8:41   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

sterala ga oprat noge i prdit u potok jadnoga,mu odletilo perje s šupka,a ko zna s čim ga hranila

Autor: roman10   |   29.12.2011. u 9:31   |   opcije


Je, romane, uvijek su žene krive :-((

Autor: vegavega8   |   29.12.2011. u 9:34   |   opcije


naravno

Autor: roman10   |   29.12.2011. u 9:37   |   opcije


Ma daj! Ako ga je žena i sredila, sigurno je imala dobrih razloga: garant je cvrkutao nekoj drugoj.

Autor: vegavega8   |   29.12.2011. u 9:41   |   opcije


ma samo se kupa da bude zenici mirisljaviji

Autor: cityspeed   |   29.12.2011. u 10:08   |   opcije


E, viš, brzi, to je dobro objašnjenje: nemreš u gnijezdo pokakane guze!

Autor: vegavega8   |   29.12.2011. u 10:27   |   opcije


gle jel ti ides u krevet u blatnim gumenim cizmama. mislim da ne. e tako i on. opere se pa doma zenici. dobar muskic nema sta;-))))

Autor: cityspeed   |   29.12.2011. u 10:32   |   opcije


Ma, baš je sladak! Vjerujem da joj u kljunu donese i neko fino zrnce :-))

Autor: vegavega8   |   29.12.2011. u 10:42   |   opcije


sjemenkicu za gablec!!!! bas slatko!!! pravi muskarac a ne ovi!!!!

Autor: cityspeed   |   29.12.2011. u 10:43   |   opcije


Dodaj komentar