ćuj vega..meni je lićno više pun kurac želja... sada bin htijo imati konaćno jedan seksualni snošaj.

Autor: VladekSex   |   30.12.2011. u 9:29   |   opcije


zapravo iman jednu želju.... više mije punkurac zdravlja, sada bin htijo i malo sreče.

Autor: VladekSex   |   30.12.2011. u 9:31   |   opcije


vega, stvarno mi idešnakurac... jebote, ostaviš blog pa ideš jest...misliš daje to u redu

Autor: VladekSex   |   30.12.2011. u 9:32   |   opcije


Vladek, morala sam duboko zaroniti po te tvoje želje, i evo, zdravlje i sreća su ti osigurani, ali za spolni snošaj... hm. Još ne vidim perspektive. Ali bum zaronila opet!

Autor: vegavega8   |   30.12.2011. u 9:41   |   opcije


autripićkemilematerine...znaosan, ni sljedeče nebum seksal!... hvala ribo, šmrc!

Autor: VladekSex   |   30.12.2011. u 9:45   |   opcije


Ma budeš, budeš, samo strpljivo - malo ti je malecki mamac :-((

Autor: vegavega8   |   30.12.2011. u 9:50   |   opcije


aupićkumaterinu...kaj si sad postala strućnjak za moga maleckoga?!...kaj nisi više strućnjak za želje!?

Autor: VladekSex   |   30.12.2011. u 9:52   |   opcije


A hebga, kad ti je želja u izravnoj sprezi s maleckim, a njega si bezbroj puta ovdje zorno opisao :-((

Autor: vegavega8   |   30.12.2011. u 9:54   |   opcije


Čak sam i bila na tvome, i eto, niš nisam osjetila.

Autor: vegavega8   |   30.12.2011. u 9:55   |   opcije


uuuuueeeeeehahahahaha....ma hoj ukuracmoj vega.

Autor: VladekSex   |   30.12.2011. u 10:03   |   opcije


Dodaj komentar