Još će stara gurat novu i u Novoj:-)))
Autor: biserna | 30.12.2011. u 23:38 | opcije
Shvatit ćemo to gurkanje kao poticajno sredstvo :-))
Autor: vegavega8 | 30.12.2011. u 23:41 | opcije
Ooo'ruk, oooo'ruk, upri jace manijaca :-)
Autor: Jarac999 | 30.12.2011. u 23:44 | opcije
Izgleda da je ova Nova mala ljenčina, gle kak bijesno striže ušima, ha?
Autor: vegavega8 | 30.12.2011. u 23:46 | opcije
maloprije sam došel, i samo na znanje da se stra još super drži. grad pun, sve veselo, nebi lapio stolicu u kafiću ni za lovu.
Autor: krelec | 30.12.2011. u 23:52 | opcije
Hehe, krelče, pričekaj ti samo malo dok Nova skuži da je zver ;-))
Autor: vegavega8 | 30.12.2011. u 23:55 | opcije
popušila bu stara ziher, al još malo se žilavi
Autor: krelec | 30.12.2011. u 23:57 | opcije
A čuj, mora Novu pogurnuti da se pobrine za stan, hranu, režije, ne? Stara je svoje potrošila, a Novu sad samo mršava živina čeka.
Autor: vegavega8 | 30.12.2011. u 23:59 | opcije
