STARA GURA NOVU

30.12.2011. u 23:37   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

Još će stara gurat novu i u Novoj:-)))

Autor: biserna   |   30.12.2011. u 23:38   |   opcije


Shvatit ćemo to gurkanje kao poticajno sredstvo :-))

Autor: vegavega8   |   30.12.2011. u 23:41   |   opcije


Ooo'ruk, oooo'ruk, upri jace manijaca :-)

Autor: Jarac999   |   30.12.2011. u 23:44   |   opcije


Izgleda da je ova Nova mala ljenčina, gle kak bijesno striže ušima, ha?

Autor: vegavega8   |   30.12.2011. u 23:46   |   opcije


maloprije sam došel, i samo na znanje da se stra još super drži. grad pun, sve veselo, nebi lapio stolicu u kafiću ni za lovu.

Autor: krelec   |   30.12.2011. u 23:52   |   opcije


Hehe, krelče, pričekaj ti samo malo dok Nova skuži da je zver ;-))

Autor: vegavega8   |   30.12.2011. u 23:55   |   opcije


popušila bu stara ziher, al još malo se žilavi

Autor: krelec   |   30.12.2011. u 23:57   |   opcije


A čuj, mora Novu pogurnuti da se pobrine za stan, hranu, režije, ne? Stara je svoje potrošila, a Novu sad samo mršava živina čeka.

Autor: vegavega8   |   30.12.2011. u 23:59   |   opcije


Dodaj komentar