Vid mi kolege, zaostao, nema ni mo'btela la,la
Autor: Jarac999 | 31.12.2011. u 21:38 | opcije
A đe je to?
Autor: juicy-mama | 31.12.2011. u 21:46 | opcije
Pravi janjičar, zar ne?
Autor: vegavega8 | 31.12.2011. u 21:52 | opcije
...jel to neki iskričar????
Autor: juicy-mama | 31.12.2011. u 22:01 | opcije
...cura mu dala broj mobilnog, a on na službenom putu, pa ko veli, da se javi promptno...
Autor: juicy-mama | 31.12.2011. u 22:02 | opcije
...a šta mu je onaj šćap...nadam se da nije ono kaj mislim
Autor: juicy-mama | 31.12.2011. u 22:02 | opcije
Juicy, sorry, ja telefonirala s jednim sličnim - eto vidiš, kad se čovjek dočepa telefona... ;-))
Autor: vegavega8 | 31.12.2011. u 22:28 | opcije
Za šćap ne znam, ali mene kopka pseto - pogle kako se jadan čudom čudi tom čudu tehnike!
Autor: vegavega8 | 31.12.2011. u 22:28 | opcije
