Vid mi kolege, zaostao, nema ni mo'btela la,la

Autor: Jarac999   |   31.12.2011. u 21:38   |   opcije


A đe je to?

Autor: juicy-mama   |   31.12.2011. u 21:46   |   opcije


Pravi janjičar, zar ne?

Autor: vegavega8   |   31.12.2011. u 21:52   |   opcije


...jel to neki iskričar????

Autor: juicy-mama   |   31.12.2011. u 22:01   |   opcije


...cura mu dala broj mobilnog, a on na službenom putu, pa ko veli, da se javi promptno...

Autor: juicy-mama   |   31.12.2011. u 22:02   |   opcije


...a šta mu je onaj šćap...nadam se da nije ono kaj mislim

Autor: juicy-mama   |   31.12.2011. u 22:02   |   opcije


Juicy, sorry, ja telefonirala s jednim sličnim - eto vidiš, kad se čovjek dočepa telefona... ;-))

Autor: vegavega8   |   31.12.2011. u 22:28   |   opcije


Za šćap ne znam, ali mene kopka pseto - pogle kako se jadan čudom čudi tom čudu tehnike!

Autor: vegavega8   |   31.12.2011. u 22:28   |   opcije


Dodaj komentar