I Nova godina i rođendanović, sve sretno !
Autor: krelec | 01.01.2012. u 0:07 | opcije
Fala, fala! Eh, al ja bih da mi i poslije bude sretno...
Autor: vegavega8 | 01.01.2012. u 0:09 | opcije
Vega, sretan rockas...da samo jednom cestitamo :))))
Autor: juicy-mama | 01.01.2012. u 0:10 | opcije
sretna nova i sretan ti rođendan, vega
Autor: matilda47 | 01.01.2012. u 0:11 | opcije
Hvala, juicy! Šteta kaj si daleko, sutra je veselica kod mene :-))
Autor: vegavega8 | 01.01.2012. u 0:11 | opcije
Bez brizli, nažalost :-((
Autor: vegavega8 | 01.01.2012. u 0:12 | opcije
Hvala, matilda, tebi sretna nova u svim njenim danima :-))
Autor: vegavega8 | 01.01.2012. u 0:12 | opcije
sretan rodjendaaaan..i sretna nova...!!!!
Autor: peempee | 01.01.2012. u 0:14 | opcije
Hej, piplek!!! Hvala ti, i tebi želim ma totalno super godinu! :-))))
Autor: vegavega8 | 01.01.2012. u 0:15 | opcije
hvala ti..bas si draga :)
Autor: peempee | 01.01.2012. u 0:15 | opcije
Šteta, šteta...ali sve je relativno...šta je to sutra...moje danas je vaše sutra, a vaše...ili tako nekako...u svakom slucaju, jos me nije uhvatila slavljenička groznica
Autor: juicy-mama | 01.01.2012. u 0:15 | opcije
Inače, do ročkasa imam još 7 sati fore... Rođena u 07:10. Hehe, nije mojoj staroj ovo prva Nova u bolnici ;-))
Autor: vegavega8 | 01.01.2012. u 0:15 | opcije
malo kasnim (telefon radi), hvala:)
Autor: matilda47 | 01.01.2012. u 0:17 | opcije
...kad bi ovog časa krenula...možda bi i stigla
Autor: juicy-mama | 01.01.2012. u 0:17 | opcije
Pimplek, mislim da si ti to zaslužio. Ono, bez zeke, djeluješ mi tako.
Autor: vegavega8 | 01.01.2012. u 0:18 | opcije
Vega, mama ti se gnjavila cijelu noc, vjerovatno, isuse, to je najgore...sve šihte prolaze, medicinske se sestre izmjenjuju, a ja se tamo kravim cijelu noć...đizuz
Autor: juicy-mama | 01.01.2012. u 0:19 | opcije
Juicy, požuri: uzelam sam kilu sitnih kremastih kolačića u Orijentu, kakti za goste... Nisam baš uvjerena da će ih dočekati :-((
Autor: vegavega8 | 01.01.2012. u 0:19 | opcije
Sve 5, matilda! :-))
Autor: vegavega8 | 01.01.2012. u 0:19 | opcije
vega.. jos jednom ti hvala :)
Autor: peempee | 01.01.2012. u 0:20 | opcije
blago nama, u toplom, nitko nam ne smeta, dok se neki tiskaju po gradu na različitim koncertima.
pocupkuju, zebu, para sa svakim izdisajem izlazi ko iz parnjače.
a nama fino, divota, gotovo da bolje nemere biti.
Autor: krelec | 01.01.2012. u 0:20 | opcije
...na kraju dođe sestra i kaže, ajde babica, prije nego što odem doma, da vas porodim...i razvali mi kukove...još me i dabas boli :)))
Autor: juicy-mama | 01.01.2012. u 0:21 | opcije
Pridružujem se čestitkama,...sretno ti Vega za navedeno,...pa i šire ;)
Autor: iNNdigo | 01.01.2012. u 0:21 | opcije
...Šaponjici pusa (ti mu daj, da meni ne bi nos odgrizo), maci, papagajčićima...i naravno mami
Autor: juicy-mama | 01.01.2012. u 0:24 | opcije
U pravu si, krelec, meni baš fino, evo, bar noćas je sve baš kako ja hoću :-))
Autor: vegavega8 | 01.01.2012. u 0:27 | opcije
i ja isto želim sve to... želim, svima, koliko vas na ovom tulumu ima :)
Autor: Petra-a-stijena | 01.01.2012. u 0:27 | opcije
Juicy, ti si se posve uživjela! Ja bih ipak voljela neku veseliju priču povodom vlastitog rođenja ;-))
Autor: vegavega8 | 01.01.2012. u 0:28 | opcije
iNNdigo, hvala, a ja tebi želim da ti krene sve u pravcu koji vodi onamo kamo želiš stići :-))
Autor: vegavega8 | 01.01.2012. u 0:28 | opcije
Ti vrapca, Petra, sad si me podsjetila da nemamo muzike! Ček, ček, ček...
Autor: vegavega8 | 01.01.2012. u 0:29 | opcije
Evo: "I Never Talk to Strangers"
http://www.youtube.com/watch?v=Gav3IgeBbec
Autor: vegavega8 | 01.01.2012. u 0:31 | opcije
...dobra...za biti u intimnom društvu
Autor: juicy-mama | 01.01.2012. u 0:36 | opcije
jeboti, što reče jedna, da mi se na svadbi razveseliti uz Toma Waitsa.
Autor: krelec | 01.01.2012. u 0:38 | opcije
Ajd, možete i vi malo puštat po svom ukusu!
Autor: vegavega8 | 01.01.2012. u 0:40 | opcije
on me digne čudo jedno, (šalim se, super mi došao, tak i tak mi se prispavalo, a on me dokrajčio)
laku noć
Autor: krelec | 01.01.2012. u 0:41 | opcije
Evo ti jedna:
http://www.youtube.com/watch?v=JtHgOjTW6Xk
Autor: juicy-mama | 01.01.2012. u 0:45 | opcije
http://www.youtube.com/watch?v=c5nNH3MATdY
hihihi
Autor: peempee | 01.01.2012. u 0:48 | opcije
Laka ti noć, krelec, viš kak sam pogodila kaj ti treba :-)))
Autor: vegavega8 | 01.01.2012. u 0:55 | opcije
Dobraaaaaaaa, juicy!
Autor: vegavega8 | 01.01.2012. u 0:55 | opcije
Pimplek, ček da poslušam juicy... malo sam vas zanemarila, ali moram malo i s drugima slaviti!
Autor: vegavega8 | 01.01.2012. u 0:56 | opcije
samo daj..gutsaj! :)
Autor: peempee | 01.01.2012. u 0:58 | opcije
hahah..gustaj* :)
Autor: peempee | 01.01.2012. u 0:58 | opcije
http://www.youtube.com/watch?v=oRqkTVOovPQ&feature=youtu.be
Sretno! :)
Autor: dragonfruit | 01.01.2012. u 0:58 | opcije
I tebi, dragonice! Da ti bude onako, baš - uh! :-)))
Autor: vegavega8 | 01.01.2012. u 1:01 | opcije
Joooooj, pimplek, baš lijepi dar! SUPER SU! Hvala i CMOK! :-)))
Autor: vegavega8 | 01.01.2012. u 1:05 | opcije
pazi koga ljubis za rockas i za novu godinu.. :)))
mogao bi se zaljepiti za usnice :))
Autor: peempee | 01.01.2012. u 1:07 | opcije
Hehe, dragonice, davaj adresu (na pvt), ovog sutra pozivam na rođendan! :-)))))))))))))))))))))))))
Autor: vegavega8 | 01.01.2012. u 1:07 | opcije
Ma nek se zalijepi, ja bih ti progovorila i na rit! ;-))
Autor: vegavega8 | 01.01.2012. u 1:08 | opcije
hahahahahah.. a to bi te vise mucilo :)))
Autor: peempee | 01.01.2012. u 1:09 | opcije
A što bi me drugo moglo mučit kod poljupca?!
Autor: vegavega8 | 01.01.2012. u 1:12 | opcije
ne znam..stvarno..mene kod toga nis ne muci :)
Autor: peempee | 01.01.2012. u 1:13 | opcije
Žao mi je, vega, neke stvari se sebično zadrže samo za sebe! ))))))
Autor: dragonfruit | 01.01.2012. u 1:14 | opcije
Ah, pimplek, kad ti ja volim šaputanja na jastuku :-))
Autor: vegavega8 | 01.01.2012. u 1:17 | opcije
Ma daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj, samo jednom, da mi nešto svirne na uvce!
Autor: vegavega8 | 01.01.2012. u 1:18 | opcije
opasna si ..opasna :))
Autor: peempee | 01.01.2012. u 1:21 | opcije
Uffff, jesam! Idem knjavati dok nisam napravila ršum! Pusa i laka vam noć! :-))))
Autor: vegavega8 | 01.01.2012. u 1:24 | opcije
notj
Autor: peempee | 01.01.2012. u 1:25 | opcije
