NEK SE DIŽU!!!

01.01.2012. u 0:05   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

I Nova godina i rođendanović, sve sretno !

Autor: krelec   |   01.01.2012. u 0:07   |   opcije


Fala, fala! Eh, al ja bih da mi i poslije bude sretno...

Autor: vegavega8   |   01.01.2012. u 0:09   |   opcije


Vega, sretan rockas...da samo jednom cestitamo :))))

Autor: juicy-mama   |   01.01.2012. u 0:10   |   opcije


sretna nova i sretan ti rođendan, vega

Autor: matilda47   |   01.01.2012. u 0:11   |   opcije


Hvala, juicy! Šteta kaj si daleko, sutra je veselica kod mene :-))

Autor: vegavega8   |   01.01.2012. u 0:11   |   opcije


Bez brizli, nažalost :-((

Autor: vegavega8   |   01.01.2012. u 0:12   |   opcije


Hvala, matilda, tebi sretna nova u svim njenim danima :-))

Autor: vegavega8   |   01.01.2012. u 0:12   |   opcije


sretan rodjendaaaan..i sretna nova...!!!!

Autor: peempee   |   01.01.2012. u 0:14   |   opcije


Hej, piplek!!! Hvala ti, i tebi želim ma totalno super godinu! :-))))

Autor: vegavega8   |   01.01.2012. u 0:15   |   opcije


hvala ti..bas si draga :)

Autor: peempee   |   01.01.2012. u 0:15   |   opcije


Šteta, šteta...ali sve je relativno...šta je to sutra...moje danas je vaše sutra, a vaše...ili tako nekako...u svakom slucaju, jos me nije uhvatila slavljenička groznica

Autor: juicy-mama   |   01.01.2012. u 0:15   |   opcije


Inače, do ročkasa imam još 7 sati fore... Rođena u 07:10. Hehe, nije mojoj staroj ovo prva Nova u bolnici ;-))

Autor: vegavega8   |   01.01.2012. u 0:15   |   opcije


malo kasnim (telefon radi), hvala:)

Autor: matilda47   |   01.01.2012. u 0:17   |   opcije


...kad bi ovog časa krenula...možda bi i stigla

Autor: juicy-mama   |   01.01.2012. u 0:17   |   opcije


Pimplek, mislim da si ti to zaslužio. Ono, bez zeke, djeluješ mi tako.

Autor: vegavega8   |   01.01.2012. u 0:18   |   opcije


Vega, mama ti se gnjavila cijelu noc, vjerovatno, isuse, to je najgore...sve šihte prolaze, medicinske se sestre izmjenjuju, a ja se tamo kravim cijelu noć...đizuz

Autor: juicy-mama   |   01.01.2012. u 0:19   |   opcije


Juicy, požuri: uzelam sam kilu sitnih kremastih kolačića u Orijentu, kakti za goste... Nisam baš uvjerena da će ih dočekati :-((

Autor: vegavega8   |   01.01.2012. u 0:19   |   opcije


Sve 5, matilda! :-))

Autor: vegavega8   |   01.01.2012. u 0:19   |   opcije


vega.. jos jednom ti hvala :)

Autor: peempee   |   01.01.2012. u 0:20   |   opcije


blago nama, u toplom, nitko nam ne smeta, dok se neki tiskaju po gradu na različitim koncertima.
pocupkuju, zebu, para sa svakim izdisajem izlazi ko iz parnjače.
a nama fino, divota, gotovo da bolje nemere biti.

Autor: krelec   |   01.01.2012. u 0:20   |   opcije


...na kraju dođe sestra i kaže, ajde babica, prije nego što odem doma, da vas porodim...i razvali mi kukove...još me i dabas boli :)))

Autor: juicy-mama   |   01.01.2012. u 0:21   |   opcije


Pridružujem se čestitkama,...sretno ti Vega za navedeno,...pa i šire ;)

Autor: iNNdigo   |   01.01.2012. u 0:21   |   opcije


...Šaponjici pusa (ti mu daj, da meni ne bi nos odgrizo), maci, papagajčićima...i naravno mami

Autor: juicy-mama   |   01.01.2012. u 0:24   |   opcije


U pravu si, krelec, meni baš fino, evo, bar noćas je sve baš kako ja hoću :-))

Autor: vegavega8   |   01.01.2012. u 0:27   |   opcije


i ja isto želim sve to... želim, svima, koliko vas na ovom tulumu ima :)

Autor: Petra-a-stijena   |   01.01.2012. u 0:27   |   opcije


Juicy, ti si se posve uživjela! Ja bih ipak voljela neku veseliju priču povodom vlastitog rođenja ;-))

Autor: vegavega8   |   01.01.2012. u 0:28   |   opcije


iNNdigo, hvala, a ja tebi želim da ti krene sve u pravcu koji vodi onamo kamo želiš stići :-))

Autor: vegavega8   |   01.01.2012. u 0:28   |   opcije


Ti vrapca, Petra, sad si me podsjetila da nemamo muzike! Ček, ček, ček...

Autor: vegavega8   |   01.01.2012. u 0:29   |   opcije


Evo: "I Never Talk to Strangers"

http://www.youtube.com/watch?v=Gav3IgeBbec

Autor: vegavega8   |   01.01.2012. u 0:31   |   opcije


...dobra...za biti u intimnom društvu

Autor: juicy-mama   |   01.01.2012. u 0:36   |   opcije


jeboti, što reče jedna, da mi se na svadbi razveseliti uz Toma Waitsa.

Autor: krelec   |   01.01.2012. u 0:38   |   opcije


Ajd, možete i vi malo puštat po svom ukusu!

Autor: vegavega8   |   01.01.2012. u 0:40   |   opcije


on me digne čudo jedno, (šalim se, super mi došao, tak i tak mi se prispavalo, a on me dokrajčio)
laku noć

Autor: krelec   |   01.01.2012. u 0:41   |   opcije


Evo ti jedna:

http://www.youtube.com/watch?v=JtHgOjTW6Xk

Autor: juicy-mama   |   01.01.2012. u 0:45   |   opcije


http://www.youtube.com/watch?v=c5nNH3MATdY

hihihi

Autor: peempee   |   01.01.2012. u 0:48   |   opcije


Laka ti noć, krelec, viš kak sam pogodila kaj ti treba :-)))

Autor: vegavega8   |   01.01.2012. u 0:55   |   opcije


Dobraaaaaaaa, juicy!

Autor: vegavega8   |   01.01.2012. u 0:55   |   opcije


Pimplek, ček da poslušam juicy... malo sam vas zanemarila, ali moram malo i s drugima slaviti!

Autor: vegavega8   |   01.01.2012. u 0:56   |   opcije


samo daj..gutsaj! :)

Autor: peempee   |   01.01.2012. u 0:58   |   opcije


hahah..gustaj* :)

Autor: peempee   |   01.01.2012. u 0:58   |   opcije


http://www.youtube.com/watch?v=oRqkTVOovPQ&feature=youtu.be

Sretno! :)

Autor: dragonfruit   |   01.01.2012. u 0:58   |   opcije


I tebi, dragonice! Da ti bude onako, baš - uh! :-)))

Autor: vegavega8   |   01.01.2012. u 1:01   |   opcije


Joooooj, pimplek, baš lijepi dar! SUPER SU! Hvala i CMOK! :-)))

Autor: vegavega8   |   01.01.2012. u 1:05   |   opcije


pazi koga ljubis za rockas i za novu godinu.. :)))

mogao bi se zaljepiti za usnice :))

Autor: peempee   |   01.01.2012. u 1:07   |   opcije


Hehe, dragonice, davaj adresu (na pvt), ovog sutra pozivam na rođendan! :-)))))))))))))))))))))))))

Autor: vegavega8   |   01.01.2012. u 1:07   |   opcije


Ma nek se zalijepi, ja bih ti progovorila i na rit! ;-))

Autor: vegavega8   |   01.01.2012. u 1:08   |   opcije


hahahahahah.. a to bi te vise mucilo :)))

Autor: peempee   |   01.01.2012. u 1:09   |   opcije


A što bi me drugo moglo mučit kod poljupca?!

Autor: vegavega8   |   01.01.2012. u 1:12   |   opcije


ne znam..stvarno..mene kod toga nis ne muci :)

Autor: peempee   |   01.01.2012. u 1:13   |   opcije


Žao mi je, vega, neke stvari se sebično zadrže samo za sebe! ))))))

Autor: dragonfruit   |   01.01.2012. u 1:14   |   opcije


Ah, pimplek, kad ti ja volim šaputanja na jastuku :-))

Autor: vegavega8   |   01.01.2012. u 1:17   |   opcije


Ma daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj, samo jednom, da mi nešto svirne na uvce!

Autor: vegavega8   |   01.01.2012. u 1:18   |   opcije


opasna si ..opasna :))

Autor: peempee   |   01.01.2012. u 1:21   |   opcije


Uffff, jesam! Idem knjavati dok nisam napravila ršum! Pusa i laka vam noć! :-))))

Autor: vegavega8   |   01.01.2012. u 1:24   |   opcije


notj

Autor: peempee   |   01.01.2012. u 1:25   |   opcije


Dodaj komentar