Ljetni napitak
Jedan limun, prst đinđera i režanj češnjaka izmiksati sa vodom i procjediti. Sadržaj sa filtera prokuhati i još jednom filtrirati. To je dovoljno za litar, litar i pol napitka. Meni je nestalo limuna i moram do trgovine...Link
23.06.2026. u 7:28 | Editirano: 23.06.2026. u 9:06 | Prijavi nepoćudni blog | Dodaj komentar
Selo je manje-više prazno. Nije baš kao zimi ali ne osjeća se da je ljeto.
Autor: slova | 23.06.2026. u 8:21 | opcije
idem napraviti ljetni napitak...
Autor: slova | 23.06.2026. u 8:22 | opcije
U kući je ugodnih 30, ventilatori se vrte sa svih strana ali onaj veliki što mi je izgorio, leži rastavljen ispred mene. Ne mogu trenutno ništa napraviti jer nemam odgovarajučih otpornika. To ću pokušati nabaviti u gradu ako imaju.
Autor: slova | 23.06.2026. u 8:39 | opcije
Karte pokazuju da bi za tjedan dana mogli imati preko 40 temperature
Autor: slova | 23.06.2026. u 8:40 | opcije
Lagano me i glad hvata...
Autor: slova | 23.06.2026. u 8:42 | opcije
Čem služi taj napitak ?
Autor: 000011 | 23.06.2026. u 9:28 | opcije
Ugodnih 30 ;)),još ti treba i dekica.
Autor: 000011 | 23.06.2026. u 9:29 | opcije
Na Tibetu to zovu "Eliksir života" samo, bez đinđera se radi ćaj od limuna i češnjaka. Ovo je meni kao ljetni napitak koji pijem cijeli dan. Ako ništa drugo, lijepo se osjećam :))
Autor: slova | 23.06.2026. u 9:32 | opcije
Bome, noću kada zahladi mi i treba dekica :))
Autor: slova | 23.06.2026. u 9:32 | opcije
Ovi napitak slu_i da kad ga se napiješ da onda otreseš glavon i rečeš,
A iruda ti gadno li je ovo e
Autor: Jarac999 | 23.06.2026. u 9:33 | opcije
U prostoriji sam koja je ispod krova pa je eto, toplo. Imam ispod jednu sobu ali tamo ću se premjestiti kada postane neizdrživo
Autor: slova | 23.06.2026. u 9:34 | opcije
Dobar je napitak. Podsjeća na Biter Lemon samo nema šečera...
Autor: slova | 23.06.2026. u 9:35 | opcije
Čuo sam da ima neka antivirusna svojstva...
Autor: slova | 23.06.2026. u 9:42 | opcije
Vj tjera i vještice .
Autor: 000011 | 23.06.2026. u 10:04 | opcije
Pa...ako ima češnjaka, to sigurno :))
Autor: slova | 23.06.2026. u 10:05 | opcije