Počele su medijske orgije za noćašnju utakmicu. Ma otkud im pravo nametati ljudima emocije? Najbolje da se ta demagogija završi i da idemo doma

i sad mi trljaju na nos da će na utakmici biti i Kum. Da li on zna da ja neću biti? Prasci!

23.06.2026. u 10:21   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

Trenutno nema niti jednog komentara

Dodaj komentar