Počele su medijske orgije za noćašnju utakmicu. Ma otkud im pravo nametati ljudima emocije? Najbolje da se ta demagogija završi i da idemo doma
i sad mi trljaju na nos da će na utakmici biti i Kum. Da li on zna da ja neću biti? Prasci!
23.06.2026. u 10:21 | Prijavi nepoćudni blog | Dodaj komentar
Trenutno nema niti jednog komentara