dusa =)

Kako kaže Goethe:
”Mi smo u ovom životu prisutni samo kao duše koje trebaju ponijeti sa sobom ovo iskustvo.”
Informacije svih duša u svemiru, dostupne su svima u svakom trenutku i vječne su!
Da bismo bili zdraviji i sretni, njegujemo osjećaj cjelovitosti i jedinstva sa sobom i svemirom.

Danas u cekaoni kod doktora jedna izvalila sisu na sred cekaone i sisa dijete. Dali je to pozeljno?

23.06.2026. u 18:48   |   Editirano: 23.06.2026. u 18:54   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

U Africi je to sasvim normalno...

Autor: slova   |   23.06.2026. u 19:06   |   opcije


Ne vidim zlo u tome, dapače.

Autor: nedaotibogdomene   |   23.06.2026. u 19:38   |   opcije


Menibto ni normalno jer ja kad vidin cicu isto ogladnin a nemo_ brte mili ditetu odnit zalogaj iz usta i to u punon čekaonici svita e :)))

Autor: Jarac999   |   23.06.2026. u 20:17   |   opcije


slova zivim u europi i nemi je to nemoralno =(

Autor: confessing   |   23.06.2026. u 20:29   |   opcije


nedaoti , meni se to nesvidja javno dojiti, to je nesto sto treba da bude intimno izmedju majke i djeteta a ne da svi gledaju =(

Autor: confessing   |   23.06.2026. u 20:30   |   opcije


jaro ti bi to odmah posisao sve ha ;)

Autor: confessing   |   23.06.2026. u 20:30   |   opcije


Pa ono nije da volim nesto pisebno mliko al ambalažu da e :)

Autor: Jarac999   |   23.06.2026. u 20:35   |   opcije


jaro meni se ambalza nesvidja u javnosti, to je nekulturno =)

Autor: confessing   |   23.06.2026. u 20:37   |   opcije


Meni je puno zanimljivije kako smo mi kao civilizacija došli do tog stupnja razvoja svijesti da nam to smeta.

Autor: slova   |   23.06.2026. u 20:48   |   opcije


a mnogo važnije stvari nam ne smetaju...

Autor: slova   |   23.06.2026. u 20:53   |   opcije


Duša ne postoji! Sve je u mozgu.

Autor: Ricambi   |   23.06.2026. u 20:57   |   opcije


Slova je u pravu .

Autor: 000011   |   23.06.2026. u 22:13   |   opcije


Dodaj komentar