Dobro je 1:0

Slave dida i baba,
plavuša, mrkvasta i brineta,
a i ljepa garava teta,
slave i dječaci i momci,
muževi isto ako ih žene puste,
slave rvati u zemlji i dijaspori,
naši erceg/bosanci,
i svi naši prijatelji i znanci,
slave i oni "a šta san ti ja reka"
al oni slave i kad izgubimo,
jer oni slave osobno sveznanje e :)
A sad stari Jarac bi moga malo,
danas je novi dan, e.

Eto ga, živili, kapu nakrivili,
štagod ljuta popili,
koju mandinu za gujicu šćinili e :)



HAJDUK ŽIVI VJEČNO

p.s.dućan ne radi, neda mi se radit, e

24.06.2026. u 3:22   |   Dodaj komentar

Zzzzzz....zzzzz....zzz....zzzzzz

Autor: Jarac999   |   24.06.2026. u 3:23   |   opcije


Radost čista :))))

Autor: LeaDanielly   |   24.06.2026. u 6:01   |   opcije


Dodaj komentar