OPET ME PRIMILO ONO MOJE NEŠTO.....
Link
Ima onih nekih ljeta...mladih ljeta koja čovjek nikada ne zaboravi jer.....stvarno....more je čarolija...more u čovjeku otvara one čakre koje inače spavaju i onda ..kao da postajemo neki drugi ljudi.Ništa te ne boli.....jelo ti paše ....ples je naravno uvijek dobrodošao kao i ovaj tren kada bi sa nekim zaplesala onako ..priljubljena i samo da svi šute i da čarolija traje za uvijek:-))
25.06.2026. u 11:08 | Prijavi nepoćudni blog | Dodaj komentar
Ajoj, arapo... pogled na moj termometar u 11 i kvarat kaže 32 °C.u hladu.
U takvoj vrućini i čarolija mora uzeti pauzu. Prevruće je za ples u zagrljaju, čak i da nemam ništa na sebi. :))
Autor: Kresimir5 | 25.06.2026. u 11:26 | opcije
Krešo...a kaj me košta da maštam:-))
Autor: arapo | 25.06.2026. u 11:33 | opcije
samo ti mastaj arapo, masta je lijepo nesto =)
Autor: confessing | 25.06.2026. u 11:40 | opcije
Hvala Konfa.....ma da je dobar i da si pašemo....ma j..o ja vručinu...ništa se tada ne osjeća....plešeš..a ples zna svagdje završiti ...a onda zajedničko tuširanje koje isto zna svakako završiti i sreći nema kraja.Onda bi ga lepo prosila da ode kam hoće jer ja bi si sama legla na svoj krevet i ne želim da me itko grije..hahahaha:-))
Autor: arapo | 25.06.2026. u 11:49 | opcije