najljepša žena...s najljepšim zelenim očima...nema AI...ništa fejk :)))
26.06.2026. u 3:01 | Prijavi nepoćudni blog | Dodaj komentar
eeee...da je nekom još i ovakve mladosti :)))
Autor: bbmuisa | 26.06.2026. u 4:36 | opcije
eee...i milijun eura na računu...eeee...
Autor: slova | 26.06.2026. u 4:59 | opcije
nemoj pretjerivat...uživaj u ljepoti :)
a na ovo vrijedi i potrošit :)
Autor: bbmuisa | 26.06.2026. u 5:08 | opcije
Uz ljepotu moraju ići i pare da slika bude kompletna...
Autor: slova | 26.06.2026. u 5:11 | opcije
mlad, lijep i bogat...
Autor: slova | 26.06.2026. u 5:13 | opcije
najbolja je žena bogata karakterom.
kad prođu mladost novac i ljepota...nekom i dalje ostane puno...nekom ništa.
Autor: bbmuisa | 26.06.2026. u 5:26 | opcije
Ti pare,ona karakter,ili obrnuto.
Autor: 000011 | 26.06.2026. u 6:33 | opcije
ti brojčani si neki mali račundžija...kramar...trgovčić:))
mensečini da ti nemaš ni love ni karaktera za ovakvo nešto :))
drži se ti svoje jeftine tezge na gerijatriji :))
možda kakvoj ćoravoj babi uspiješ uvalit napol gnjili krastavac :))
Autor: bbmuisa | 26.06.2026. u 7:02 | opcije
Arapo vidio sam tvoj komentar...koji si obrisala.
eeeee...sve vidim :)
zato me nije lako prevarit :)
hvala na pitanju :)
Autor: bbmuisa | 26.06.2026. u 7:06 | opcije
bb tvoje su oci najljepse =)
Autor: confessing | 26.06.2026. u 7:08 | opcije
Confi...hvala ti :)
Autor: bbmuisa | 26.06.2026. u 7:14 | opcije
BB...žao mi je da sam komentirala jer....zaista se neću miješati...rijetko to radim ali...ovoga puta mi je reakcija bila brža od mozga ali..moje mišljenje i dalje stoji ali...sorry....nebum više..nije to moj način.
Slažem se sa Konfom:-))
Autor: arapo | 26.06.2026. u 7:36 | opcije
Ona hoda u ljepoti, kao noć
Klime bez oblaka i zvjezdano nebo;
I sve najbolje od tamnog i svijetlog
Upoznajte se u njenom aspektu i njenim očima…
Lord Byron
Autor: LeaDanielly | 26.06.2026. u 8:04 | opcije
Arapo nema problema da kažeš ono što misliš.
znam otprilike što si mi možda namjeravala reći o slici.
gugl pretraga može dati svakakve informacije.
ali živi original je još puno ljepši.
Autor: bbmuisa | 26.06.2026. u 8:05 | opcije
Bb... budi malo pristojniji prema ljudima pa će te ljudi više cijeniti a vjerujem i naše "djevojke" :))
Autor: slova | 26.06.2026. u 8:06 | opcije
Slova ako će me ljudi cijeniti samo po pristojnosti...jadan li sam :)))
pristojan može biti svako ako se potrudi...pa i ja...ako je baš bitno.
ali čovjek da bi bio poštovan...mora imati i nešto drugo.
nadam se da mi dame neće tako jako zamjeriti...što sam ponekad malo neotesan :))
Autor: bbmuisa | 26.06.2026. u 8:14 | opcije
Lea jako lijepi stihovi :)
nisam znao da čitaš byrona ;)
Autor: bbmuisa | 26.06.2026. u 8:14 | opcije
@bb čitam svašta, al na žalost manje nego što bih voljela, jer ograničena sam dostupnim slobodnim vremenom...
Tražila sam nešto što bi pristajalo tim razigranim zelenim okicama :)
Autor: LeaDanielly | 26.06.2026. u 8:22 | opcije
Kultura je vrijednost... :)
Autor: slova | 26.06.2026. u 8:36 | opcije
Možeš biti dobar, možeš biti loš ali ako si kulturan to je veliki plus.
Autor: slova | 26.06.2026. u 8:38 | opcije
Lea...ti ćeš sve nas sigurno više puta iznenaditi :)
primijetio sam da vrlo brzo učiš.
ma ni ja ne bi bolje izabrao :)
Autor: bbmuisa | 26.06.2026. u 8:38 | opcije
Slova ne zamjeri...al to mi izgleda licemjerno.
mogu bit loš čovjek al nebitno...ako sam kulturan.
mogu bit dobar čovjek al nebitno...ako sam nekulturan.
otkad je kultura postala bitnija od karaktera?
a i weblog je prava olimpijada kulture :))
pa baš ja najgori :))
Autor: bbmuisa | 26.06.2026. u 8:50 | opcije
Kultura je najvažnija. Ona određuje pravila dijaloga. Ako se meni nešto ne sviđa ja mogu odvaliti šamar ili reći da mi se to ne sviđa. To je kultura...
Autor: slova | 26.06.2026. u 8:54 | opcije
Barbara
Autor: juicy-mama | 26.06.2026. u 9:04 | opcije
I moje su oči lijepe.
Autor: krelec | 26.06.2026. u 9:05 | opcije
Prelijepe čak.
Autor: krelec | 26.06.2026. u 9:05 | opcije

