Napio sam se!

Ako tko hoće testirati moju kulturu, slobodno izvolite.
Možete vi što god hoćete misliti ali samoupravni socijalizam je daleko napredniji sustav od kapitalizma.

26.06.2026. u 13:55   |   Editirano: 26.06.2026. u 14:34   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

ne po ovoj vrucini!

Autor: confessing   |   26.06.2026. u 13:59   |   opcije


Vrućina je ugodna...

Autor: slova   |   26.06.2026. u 14:01   |   opcije


Ne piti alkohol !

Autor: confessing   |   26.06.2026. u 14:03   |   opcije


Ti si dobar i bez alkohola =)

Autor: confessing   |   26.06.2026. u 14:03   |   opcije


To su društvene dužnosti. Svi piju pa moram i ja.

Autor: slova   |   26.06.2026. u 14:06   |   opcije


po ovoj vrucini se nepije alkohol slovko no no =)

Autor: confessing   |   26.06.2026. u 14:17   |   opcije


A eto, klima je radila, prijatelji i nije moglo drugačije proći. Budem se otrijeznio...

Autor: slova   |   26.06.2026. u 14:22   |   opcije


Dodaj komentar