Napio sam se!
Ako tko hoće testirati moju kulturu, slobodno izvolite.
Možete vi što god hoćete misliti ali samoupravni socijalizam je daleko napredniji sustav od kapitalizma.
26.06.2026. u 13:55 | Editirano: 26.06.2026. u 14:34 | Prijavi nepoćudni blog | Dodaj komentar
ne po ovoj vrucini!
Autor: confessing | 26.06.2026. u 13:59 | opcije
Vrućina je ugodna...
Autor: slova | 26.06.2026. u 14:01 | opcije
Ne piti alkohol !
Autor: confessing | 26.06.2026. u 14:03 | opcije
Ti si dobar i bez alkohola =)
Autor: confessing | 26.06.2026. u 14:03 | opcije
To su društvene dužnosti. Svi piju pa moram i ja.
Autor: slova | 26.06.2026. u 14:06 | opcije
po ovoj vrucini se nepije alkohol slovko no no =)
Autor: confessing | 26.06.2026. u 14:17 | opcije
A eto, klima je radila, prijatelji i nije moglo drugačije proći. Budem se otrijeznio...
Autor: slova | 26.06.2026. u 14:22 | opcije