narandžasti flomaster - master of universe (?)
dobro je da nemam laptop. stvarno je. da sam ga imala prije 4 sata, bio bi to najpalucaviji tekst IKAD napisan. pun zlobe, mržnje i želje za ugnjetavanjem. kukluksklanovci bi bili andersen u usporedbi s tim. il po kolajški, bili bi kuac na pipi.
ehda. sad se osjecam prazno. a fino sam gutala sve to puna dva sata. a nemres nis neg bit tam i gutat. ja sam prestara. ja vise nemam tolerancije za odlazit na predvanaja koja su obavezna. ja za to vise zbilja nemam tolerancije. pa nemre me sad bas BILOKOJA akademska izdrkotina jebat u mozak mi poluzdrav. mrzim to. ae kad sam iamla 18...al ne mogu nas sad prisiljavat na to. da budemo TAMO. pod TAKVOM paljbom gluposti.
obolit ce mi mozak od tog
pjesma koju sam citala kad je prozvao zadnju osobu s popisa i naprvio dramsku stanku za novi krug dvog verbalnog dreka:
kada gol,kao
životinja,
puzim po toj šumi,
osjećam Svijet.
pretovrit ću se u
trave.
kad me budu jeli
crvi,
radit će zlato,
kao ja,
iz Svega.
onda sam zaklopila to i probala ga slusat al sam nakon 15 minuta dobila napadaj ludila i strasni poriv za bijegom il zeljom da mu oduzmem zivot pa sam otvorila knjigu, onak, random i na stranici je pisala jena jedina rečenica:
izdrži svoj zločin
hihihihihihihihiih:)))
nnnda.
i taaako.
zabavljam se. uglavnom:)))
24.10.2005. u 23:02 | Prijavi nepoćudni blog | Dodaj komentar
dobro, suncica, kaj ti to studiras? :DDD
Autor: CosiCeleste | 24.10.2005. u 23:04 | opcije
hihi..ma pjesma je iz zbirke neke kaj nwmaju vez s faksom. (s razumom jos manje:D)
Autor: kolajah | 24.10.2005. u 23:11 | opcije
na hrvatskom ili prijevod? poznata mi je, al ne bih se kladila :))
Autor: CosiCeleste | 24.10.2005. u 23:14 | opcije
šalamun, preveo neki edo fičer. ja ne znam slovenski. ja na slovenskom znam rec: "ne vem" i "mam te rad" :D
Autor: kolajah | 24.10.2005. u 23:15 | opcije
počasti se kavom...
Autor: gazda777 | 24.10.2005. u 23:17 | opcije
ili , još bolje, počasti mene kavom...
Autor: gazda777 | 24.10.2005. u 23:17 | opcije
Vau, to je ziher oni Vitmen, on je pisal o nekakvim travama :)
Autor: pike_TS | 24.10.2005. u 23:18 | opcije
a, nije to sto sam mislila, samo su me crvi zaveli :DDD
Autor: CosiCeleste | 24.10.2005. u 23:19 | opcije
ma ima nes i od sylvie plath s crvima, al meni to sve nekak na "kad budem mrtav i beo" :DDD
Autor: CosiCeleste | 24.10.2005. u 23:20 | opcije
...steta da nemas laptop.
Autor: bodybuilder | 24.10.2005. u 23:20 | opcije
ja imam u frižideru nešto od bivše žene s crvima, donijela a ja zaboravio pojest... :D
Autor: pike_TS | 24.10.2005. u 23:21 | opcije
a idem ja leć. mišek priča o jogi pa idem vidjet sta ima kod njega. volim ga gledat. prva polovica je zanimljiva, a uz drugu se super lako zaspe:) ne mislim da je objektivno dosadna, al me obuzme saanaaak. hihi...a onaj sanko je djecu šprico toplim mlijekom da im se prispava pa sam se ja jednom tak šrpicnula. toplim mlijekom. po očima. kad sma bila jako mala. to mi je palo jučer na pamet kad nisam mogla zaspat od one kave. i tako. laprdam sad opet. danas nisam bila socijalna UOPĆE tak da moram NEGDJE izgovorit taj text :DD ae.
Autor: kolajah | 24.10.2005. u 23:22 | opcije