NI SOVITI NIJE LAKO

Uredi zapis

09.11.2011. u 23:20   |   Komentari: 3   |   Dodaj komentar

VEĆ JE JUTRO?

Uredi zapis

09.11.2011. u 6:37   |   Komentari: 1   |   Dodaj komentar

MA NE, MA NE, MA NE...

Uredi zapis

08.11.2011. u 22:24   |   Komentari: 14   |   Dodaj komentar

SAMOZADOVOLJ(E)NA

Uredi zapis

07.11.2011. u 22:28   |   Komentari: 8   |   Dodaj komentar

RISPEKT!

Lanena uspjela napisati blog da me ne spomene. Al popizdičica nije.

Uredi zapis

06.11.2011. u 23:46   |   Komentari: 1   |   Dodaj komentar

IZVOL'TE!

Uredi zapis

06.11.2011. u 9:38   |   Komentari: 23   |   Dodaj komentar

SUDAC

Uredi zapis

05.11.2011. u 23:01   |   Komentari: 7   |   Dodaj komentar

PODIJELI PA VLADAJ

Uredi zapis

05.11.2011. u 8:32   |   Komentari: 13   |   Dodaj komentar

BOGME GA JE UZJAŠILA!

Uredi zapis

04.11.2011. u 22:31   |   Komentari: 23   |   Dodaj komentar

LOPOVSKA POSLA

Uredi zapis

03.11.2011. u 9:02   |   Komentari: 31   |   Dodaj komentar

SREĆA

Uredi zapis

02.11.2011. u 23:18   |   Komentari: 9   |   Dodaj komentar

SVAKI OSEL NA SVOJ POSEL

Uredi zapis

02.11.2011. u 6:31   |   Komentari: 1   |   Dodaj komentar