KAKO BI MOJ POKOJNI DIDA REKAO - "MILI BOŽE, KOLIKO PAMETNIH U LUDNICI IMA..."



01.11.2011. u 21:24 | Komentari: 1 | Dodaj komentar
KAKO BI MOJ POKOJNI DIDA REKAO - "MILI BOŽE, KOLIKO PAMETNIH U LUDNICI IMA..."



01.11.2011. u 21:15 | Editirano: 01.11.2011. u 21:16 | Komentari: 0 | Dodaj komentar
3,5 kile osobnosti

Gledam svoju mačku, sićušnu u golemoj fotelji koju je drsko prisvojila: nema ni cijele 3,5 kile, a kakva osoba! Mogla bih ispisati stranice, mogla bih napisati roman o svojoj mački, a da joj dam ljudsko ime i ljudski kontekst, bila bi jedna od najzanimljivijih u književnoj i inoj povijesti!
Ali, ona je samo mačka. Moja mačka. Od 3,5 kila. Moj izazov, moj užitak. Moja spoznaja.
Za razliku od raznoraznih twirlova, popizdičica i ine zvjeradi s bloga. Njoj je 3,5 kile dovoljno. I nikog dugog ne treba da bi bila svoja.
PS. O AUTENTIČNOSTI
Moja majka misli da ne marim za mrtve zato jer nisam kupila lampaš. Nema veze što ja svakodnevno razgovaram s njima. Nema lampaša - nema osjećaja!
Jebemti njenih 95 kila gluposti!
3,5 kile su sasvim dosta. Ako su koncentrirane. U osobnost.
01.11.2011. u 15:29 | Komentari: 18 | Dodaj komentar











