KAKO BI MOJ POKOJNI DIDA REKAO - "MILI BOŽE, KOLIKO PAMETNIH U LUDNICI IMA..."





Uredi zapis

01.11.2011. u 21:15   |   Editirano: 01.11.2011. u 21:16   |   Komentari: 0   |   Dodaj komentar

3,5 kile osobnosti



Gledam svoju mačku, sićušnu u golemoj fotelji koju je drsko prisvojila: nema ni cijele 3,5 kile, a kakva osoba! Mogla bih ispisati stranice, mogla bih napisati roman o svojoj mački, a da joj dam ljudsko ime i ljudski kontekst, bila bi jedna od najzanimljivijih u književnoj i inoj povijesti!

Ali, ona je samo mačka. Moja mačka. Od 3,5 kila. Moj izazov, moj užitak. Moja spoznaja.

Za razliku od raznoraznih twirlova, popizdičica i ine zvjeradi s bloga. Njoj je 3,5 kile dovoljno. I nikog dugog ne treba da bi bila svoja.

PS. O AUTENTIČNOSTI

Moja majka misli da ne marim za mrtve zato jer nisam kupila lampaš. Nema veze što ja svakodnevno razgovaram s njima. Nema lampaša - nema osjećaja!

Jebemti njenih 95 kila gluposti!

3,5 kile su sasvim dosta. Ako su koncentrirane. U osobnost.

Uredi zapis

01.11.2011. u 15:29   |   Komentari: 18   |   Dodaj komentar

BOLJE OD KAVE

Uredi zapis

01.11.2011. u 8:57   |   Komentari: 11   |   Dodaj komentar

ISTI ETERNIS!

Uredi zapis

31.10.2011. u 8:11   |   Komentari: 9   |   Dodaj komentar

SIROVE STRASTI

Uredi zapis

30.10.2011. u 22:01   |   Komentari: 2   |   Dodaj komentar

DANAS OVAKO

Uredi zapis

29.10.2011. u 8:48   |   Komentari: 2   |   Dodaj komentar

POSPANO JUTRO

Uredi zapis

28.10.2011. u 6:43   |   Komentari: 1   |   Dodaj komentar

SVATKO SVOGA HVALI

Uredi zapis

27.10.2011. u 22:56   |   Komentari: 8   |   Dodaj komentar

KAD VJEVERICE BUDNE SANJAJU

Uredi zapis

27.10.2011. u 21:36   |   Komentari: 16   |   Dodaj komentar

NEMA SUNCA

Uredi zapis

27.10.2011. u 8:01   |   Komentari: 16   |   Dodaj komentar